px

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 16.11.2020 18:34 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 9
chorche píše:
To bylo mysleno obecne k EV100, chtel jsem je puvodne take, ale bylo mi to to vice lidmi rozmluveno. Maly FOV byla jedna z nevyhod, dalsi byla vysoka poruchovost a spatna kvalita prijmu.
EV800D jsem chvili v zacatcich mel, maji vybrani pro bryle, ale nezkousel jsem, nastesti nepotrebuji.
EV200D ma kamarad, uvidime jak budou fungovat, ma je kratce. Prijimaci modul je nastesti vymeny.
EV300D maji problemy s vysokou odezvou. Sice byl vydan novy firmware, ale ten to resi jen castecne

Pro pouziti s brylemi mohou byt zajimave takoveto zrcadlove bryle pripadne tato kombinace maleho monitoru a univerzalnich zrcadlovych bryli kterou pouzivam jako zalohni bryle nebo jako samostatny monitor kdyz neco ladima nastavuji, pripadne chci nekoho "svezt".

EV100 měly smysl hlavně v době svého uvedení na trh, protože to byly snad jediný "slim" FPV brýle pod 5 tisíc na trhu. Takže člověk s horším zrakem, který prostě neměl dobrý oči pro "box" FPV brýle nebo chtěl "slim" ale nemohl si dovolit drahý FatSharky nebo SkyZony, neměl tenkrát jinou možnost, než EV100. Já zahodil kvůli bolesti hlavy a nevolnosti při létání dvoje "boxovky", Eachine VR D2 a V006 a nemohl jsem si dovolit vyhodit šest litrů za drahý "slim", který by moje problémy se zrakem řešily, takže na EV100 vzpomínám s láskou, protože mi FPV létání vůbec umožnily. Že mají horší příjem, než EV800D je jasný, protože nemají diversitní přijímač, to bys srovnával jablka s hruškama. Můžeš je srovnávat s jinými nediversitními "slim", třeba s Eachine EW30.

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3