Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3K Miras
PříspěvekNapsal: čtv 26.04.2012 12:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

zz píše:
Cena je docela gut, uvidíme, jaká bude konečná... :wink:
ZZ

ta cena je podezřele nízká na kompozitové házedlo zkvalitních materiálů.. no uvidíme. tome vezmi ho na BB

PříspěvekNapsal: čtv 26.04.2012 17:45 
Mazák
Mazák

Fila píše:
ta cena je podezřele nízká na kompozitové házedlo zkvalitních materiálů.. no uvidíme. tome vezmi ho na BB

Na to ze to neni ziadny vyrobok od renomovaneho F3K vyrobcu, tak je ta cena akurat konkurencie schopna.Ak by bola na urovni ostatnych overenych strojov,tak neviem ci by sa na trhu udrzal :wink:
Vyrobna cena urcite nie je tretinova, ako u zahranicnych vyrobcov :twisted: Takze sa nemuselo setrit na nespravnom mieste :)
tomwin píše:
...S motorovým trupem nevím,můj názor je ,že házedlo se má házet a na motor jsou vhodný jiný stroje,ale možná by to šlo předělat.

Jasne, ja len tak, ze to tu bolo spominane vid odkaz, tak som chcel vediet ako to bude.Po celodennom hadzani mi niekedy dobre padne polietat s motorom :oops: :D Takto by som nemusel vlacit dalsi stroj, ale len prehodim trup dam dve baterky a idem spokojny domov 8)

PříspěvekNapsal: sob 05.05.2012 15:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Tak v Melniku jsem mel moznost jak hazet tak ridit, takze strucne pocity :)

O hodu uz jsem psal o par prispevku predem, takze spis k letove fazy. Je to rychlik, porad to musi letet na coz jsem ze Steigeisena tak nejak zvyklej, ale tady je to jeste trosku dal. Profil je opravdu rychly a zadne pretazeni neodpousti. Co se tyce toceni, tak pro me pocitove stejne jako Staigi, tzn. nejdriv se mu tam moc nechce ale kdyz ho tam usadite, krouzi velice pekne. Co me prijemne prevapilo je jak letadlo drzi stopu i v turbulentnim vzduchu, proste jako po kolejich.

Takze z meho laickeho hlediska to bude fajn letadlo do spise foukaneho pocasi, na zadny dojeni pri mrtvym vzduchu to neni, ale treba je to jen aktualnim serizenim.

Vse berte s velkou rezervou jelikoz jsem F3K lama :)

PříspěvekNapsal: pon 27.08.2012 18:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Dámy a pánové,
F3K model pro Miras jsem potřebují informace o závažnosti, montáž serva a vazby na křidélka.
Bych ocenil vaši pomoc.
Děkuju.
S pozdravem,

Markus Harnischmacher

PříspěvekNapsal: pon 27.08.2012 18:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Vielen Dank und viele Grüße aus Deutschland

Markus

H-macher@web.de

PříspěvekNapsal: úte 28.08.2012 7:21 
Mazák
Mazák

H-macher píše:
Vielen Dank und viele Grüße aus Deutschland

Markus

H-macher@web.de

Markus,

Kontaktieren Sie den Hersteller für Informationen - http://www.valentamodel.cz/ ,hat eine Seite auf Deutsch

PříspěvekNapsal: úte 28.08.2012 7:40 
Mazák
Mazák

Homer.Simpson píše:

Vyrobna cena urcite nie je tretinova, ako u zahranicnych vyrobcov :twisted: Takze sa nemuselo setrit na nespravnom mieste :)

to není vůbec pravda. Materiály které se používají u těch lepších házedel jsou nesrovnatelně dražší a samozřejmě špatně dostupné. Šetření na nesprávném místě? co je to u házedla nesprávné místo? materiály přece... Evidentně se Ti nechce započítávat do výrobní ceny práci. Nevím jak Ty, ale já rozhodně zadarmo pracovat nechci a nebudu. Ok, německá rukohodina je dražší než naše. O to je ale více zarážející cena českých modelů, z jakých budou asi materiálů?

letadlo to bude jistě zajímavé, ale srovnávat by se spíše mělo s popcornama než se špičkou, protože dát nevím 3tis navíc za kompozit už je zajímavé

PříspěvekNapsal: pát 31.08.2012 10:16 
Mazák
Mazák

Polynom píše:
to není vůbec pravda. Materiály které se používají u těch lepších házedel jsou nesrovnatelně dražší a samozřejmě špatně dostupné. Šetření na nesprávném místě? co je to u házedla nesprávné místo? materiály přece... Evidentně se Ti nechce započítávat do výrobní ceny práci. Nevím jak Ty, ale já rozhodně zadarmo pracovat nechci a nebudu. Ok, německá rukohodina je dražší než naše. O to je ale více zarážející cena českých modelů, z jakých budou asi materiálů?

Prepac, pred tym som to zle napisal...Nemal som namysli celkovu vyrobnu sumu, ale cenu materialu.Ziadne mzdy,rezie,zisky...
Sak to je jasne, ze nepouzivaju rovnake materialy.Len si nemyslim, ze to Valenta robi z nejakych zbytkov, ktore by inak putovali do kosa.
Ze treba pocitat s cenou za pracu?Ta podla mna sposobuje najvacsi rozdiel v konecnej sume.Rovnako ako rezie a zisky...Ved Nemec ti za 400€ ani nevstane z postele, ked ma vacsiu socialku :) A sam pises o firmach renomovanych v tejto oblasti, ktoré si za renomé nechaju zaplatit.
Takze koniec koncov rozdiel ceny urcite nebude urcovat len setrenie na materialoch(cize na nespravnych miestach)... :wink:

Sorry za OT :)

PříspěvekNapsal: ned 09.09.2012 12:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Dobrý den,

díky za odpověď. Možná, že někdo má nějaké fotky z výstavby modelu.

Zdravím

Markus

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2