Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 12.10.2018 11:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Pěkný článek děkuji. Je skvělé znát konstruktéra svého polétadla . Ale
ten odkaz na trivoxe jsem ani neměl vidět je pekný RC-Elektromodell PEP b, hned jsem zjistil. vlastně metrovku ještě nemá a potřebuji ji. :o
Jak jsem viděl dírku uprostřed toho palcového ovládače MZ 4 tak do ní šel šroubováček 1,5mm a sedí tam . Ještě ho říznu ať si sedne do osazení, vlepím ho a mám knipl.
Jinak děkuji za vychytávky , které jste popsal. Honza.

Přílohy:
Graupik.JPG
Graupik.JPG [ 36.2 KiB | Zobrazeno 472 krát ]

PříspěvekNapsal: ned 14.10.2018 8:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Hola hola, mini Uhous je uz dobrousen doufam,ze jsem to neprehnal vybrousil jsem profily i na vyskovce a smerovce.
Vector jednotka je nablindovana a celkem dobra finta i ten turbo stoupaci rezim na spinaci na brichu vysilace.
Na jutubku jsem nasel dalsi video tak jen tak na pokoukani.
https://m.youtube.com/watch?v=v4MDyXOHMmI

PříspěvekNapsal: ned 14.10.2018 8:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

No a tento matros z ,, vector,, systemu me coby balzoida, ktery ma bublinky jenom zadyhovane v Ls modelech me celkem dostal. Ani nevim že neco takoveho existuje. To srovnani je hodne vypovidajici o neznicitelnosti. Z tohoto matrosu postavene erko snad muze litat i v lese. :mrgreen:
https://m.youtube.com/watch?v=5zFtDnw4PGw
Jo ten uvod a zvuk, to je presne akcelerace te vector jednotky.

PříspěvekNapsal: ned 14.10.2018 10:22 
Mazák
Mazák

Obrázky: 85
Na ten materiál jsem taky koukal, připomíná mě to takové ty pěnové barevné podložky z papírnictví. Ale ty jdou na rozdíl od graupnera trhat. Mrzí mě že to prodávají jen po krabicích, rád bych prubnul třeba tu 3mm, jen na nějaké házedlo pro děcka a pak by se vidělo :) Stačil by vzorek 30x30cm, než toho objednám víc. Už takhle mám na skříni "hromadu" desek xypronů 3mm, 4mm a 6mm. A nějak to nestíhám zpracovávat :)
PS: balze je balza, o tom žádná, taky mám radši klasickou stavbu. Ale ty pěnovky mě tolik nebolí, když je rozflákám :)

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 14.10.2018 10:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Ja mam obchudek s profinaradim a zahradni technikou a kolikrate jsou ty strojky zabalene v takovych materialech, že koukam jako blazen co to jsou za ,, polymery,,preklizky nebo late a desky. Ale toto nemam. Tak snad se tady kluci vice orientuji v nabidce. Prece to Graupik nevyrabi, musi byt hlavni vyrobce. To ze balza je balza, to je bez diskuse ten test v ohybu s baterkama by jiste i vyhrala po létech. V tom je jedinecna. Ale ten mackaci test a trhaci jiste ne. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 14:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Hola hola,tak rychle mi to neslo,ale uz ho mam hotovy. Zitra paklize stoupne inverze u nas na Ostravsku jdu Graupika testnout. Tedy vybrousil jsem na nem co jsem mohl takze je to lehous.
https://m.youtube.com/watch?v=FPDMx8Niy4M

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 15:10 
Mazák
Mazák

Tak já jsem taky obsadil jednotku 3v1 na toto. Rozpětí 800mm. Váha draku 44g. S jednotkou lehce přes 60g. Je to už ale moc, jednotka je na to už slabá a moc to nezatáčí. No je fakt, že dost fučelo.
Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 52.74 KiB | Zobrazeno 187 krát ]

Další pokus má rozpětí 650mm. Váží celkem 40g i s jednotkou a baterií. Ten už létá poměrně dobře.
Příloha:
5.jpg
5.jpg [ 48.71 KiB | Zobrazeno 187 krát ]

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 17:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Ja tedy brousil vsechno do nosnych profilu. Ono lehke to mas, ale u teto jednotky se hraje na co nejmensi odpor. Prece jenom vrtule neofukuje profil jak vrtule v predu ani u korene. Tak hodne radosti preji pri poletovani.

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 17:48 
Mazák
Mazák

A tady video. Syn se naučil bez zkušeností s RC létáním za 2 hodiny takto ovládat.

http://www.rckozmodrom.com/Ostatni/pavlik_let.mp4

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 18:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Tak to je bezva,doufam,ze jsi ho pochvalil. Jiste ho to chytne kdyz se mu to tak pekne poletovalo.

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 20:02 
Mazák
Mazák

Jasne ze jo, plny dojmu o tom docela basnil a me to tesi o to vic, ze ho to bavi... 8)

Nevis nahodou jaky je rozdil mezi motorem normal a extreme? Normal ma vrtulku 46mm a extreme 56(55mm) ale co dal? Ciselne oznaceni motoru se lisi i v polozce No. 34001.3 a No. 34001.4(extreme)...

Ze by casovani?

PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 21:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

https://www.der-schweighofer.net/Elektr ... CW-a225814
Vic se toho nikde nepise.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4