Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2008 16:17 
Mazák
Mazák

Jo myslivci- to je taky kapitola sama pro sebe :wink: Na letišti kam jsem loni chodil mi kluci vyprávěli jak jim myslivci stříleli do tabule a oni jim podřízli posed. :lol: :lol: :lol:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2008 17:19 
Mazák
Mazák

Sakra! Doufam, ze se to s Vestcem vyresi. Taky tam nejezdim moc casto, ale sem tam to tam bylo fain.

Abu: A tam ten debil to byl nejakej zoufalec. Stejne jsme byli na odchodu. Kdyz by prisel tak o 2 hodiny drive, tak bychom s nim asi vice diskutovali. :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2008 17:24 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Obrázky: 295
Blog: Zobrazit blog (3)
Nevěřím, že by myslivec střílel po modelu. Pokud to udělá zavolat policii. Nehádat se s ním, volat 158.

Už jsem to někde radil. Pokud má myslivec nějaký problém, že se létá s modelem tak ignorovat. V zákoně o myslivosti o tom není pro běžné akce ani řádek. Když nepřestane, ať se legitimuje.

TomasC

Nevěřícná poznámka:
Posedy podřezávají zelení ekoteroristi. Pokud to samé udělali modeláři je to smutné. Ale jestli je onen modelář i ekoterorista, tak to jen potvrzuje, že "blbec" se najde v každé skupině lidí.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2008 19:21 
Mazák
Mazák

Tak vestec mě mrzí 8O Plocha slušná to se ovšem nedá říct o té hroudě co se tam na nás pokoušela mluvit... Napoleonův komplex "pražáci se nám sem sjížděj" :lol: No asi dlouho hledal odvahu nás tam oslovit, ale je fakt, že pokud si chtěl zalétat, tak byl asi překvapenej už jen tím, že neměl skoro kam zaparkovat 8)
Já měl štěstí, že se mě podařilo proniknout na malé "soukromé" letišťátko.Má to jednu vadu... taky nestojí o nájezdy modelářských "kobilek" a už sám jsem měl probém se přidružit... 8O Do Vestce tedy nejezdím..resp. byl jsem tam jednou, ale zase spousta zážitků :wink:

P.S.: Připravujete někdo teď nějakou akci?Nic ofiko jen nějaké polétání s přáteli RCmanie....?Nějak mě usnul Velox na zdi :x

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13.02.2008 21:59 
Mazák
Mazák

Kabrio: No ted je blbe pocasi, ale z jara jsem prave pocital, ze bychom zase mohli udelat nejakou Vesteckou seslost. Ale za techto podminek... :?

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 0:42 
Mazák
Mazák

Vzduchoplavec píše:
Kabrio: No ted je blbe pocasi, ale z jara jsem prave pocital, ze bychom zase mohli udelat nejakou Vesteckou seslost. Ale za techto podminek... :?

Tak volné plochy ještě jsou.. nebude zas takovej problém.. spíš jen vymyslet v jakém duchu...ale spíš jen nějaké polétání s tím co zrovna máme "funční", jedna z možností je třeba pořád letiště v Milovicích.Není to brus a slovo blízko mě suší nádrž mondea, ale jednou za čas... :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 10:07 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 11
Bacha, v Milovicich byl taky zaveden nejaky novy rad, zavora, zakaz vjezdu, povolenky atdatd, nekdo o tom psal tady na diskuzi !!

No jinak ja stale pocitam s jarnim kolem souteze vetronu na S400, Vigo uz dokonce stavi novy soutezni special! Velox sice trosicku nesplnuje pravidla, ale mimo soutez se na nej rad podivam :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 10:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

To vlákno o Milovicích jsem založil já po upozornění přímo na letišti.
Včera mělo zasedat představenstvo a.s., která má letiště ve správě, počítám, že dneska nebo zítra budou nějaké nové informace.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 11:07 
Mazák
Mazák

Obrázky: 6
No nestavím zcela nový stroj. Jen se snažím o postavení výkonějšího křídla s čímž mi v teorii velmi pomáhá Abu. Ještě netuší že ho plánuji na další soutěži přelétat a stát se tak vedoucím závodníkem celého seriálu :D :D

Ohledně místa konání zůstávám klidný. Stroje této kategorie lze vypustit prakticky kdekoli na louce a těch je kolem Prahy pořád dost :wink:

Jen doufám že nejen já a Abu, ale i ostatní závodníci touží po předvedení svých speciálů.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 12:06 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 11
Vigo píše:
No nestavím zcela nový stroj. Jen se snažím o postavení výkonějšího křídla s čímž mi v teorii velmi pomáhá Abu. Ještě netuší že ho plánuji na další soutěži přelétat a stát se tak vedoucím závodníkem celého seriálu :D :D

To jsem zvedav... no ale i kdyby, aspon by me to prinutilo postavit nove a jeste lepsi kridlo, nejake napady uz mam, ale proc to stavet, kdyz to stary lita porad docela dobre :wink:

Vigo píše:
Ohledně místa konání zůstávám klidný. Stroje této kategorie lze vypustit prakticky kdekoli na louce a těch je kolem Prahy pořád dost

To je pravda. A od te doby co mam gelovku 12V/15Ah jsem schopen nabijet baterky i kdekoli na louce bez auta.... (napr ta pekna louka za Divcimi Hrady, tam se autem neda).

Vigo píše:
Jen doufám že nejen já a Abu, ale i ostatní závodníci touží po předvedení svých speciálů.

Presne, doufam ze vsichni ti, co se na podzim vytahovali, jak neco urcite postavi, na to pres zimu nezapomneli... Pokud vim tak akorat DAF se priznal ze neco dokoncuje.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 13:39 
Mazák
Mazák

Sfara, ja jsem pod vlivem neuspechu svuj puvodni stroj rozebral na prvocastice a novy zatim nestavim.

Nejak jsme si toho nabral moc a nemam dokoncene ani soucasne 3 stroje, takze nevim, nevim, jak to bude s moji ucasti v dalsim kole.
Zatim to vypada pouze na roli divaka... :oops:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 13:51 
Mazák
Mazák

Vzduchoplavec píše:
Sfara, ja jsem pod vlivem neuspechu svuj puvodni stroj rozebral na prvocastice a novy zatim nestavim.

tak zacni :D
zadna veda, naky kulicky, par spejli, rolicka od hajzlaku.... :lol:

jinak ja zkusim jeste novy kridlo s jinym profilem a tvarem :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 14:01 
Mazák
Mazák

Tak koukám, že se tady formuje nová parta hic S400 :lol:
Tak v tomle případě bych také akorát čučel a v reklamní přestávce vyplňoval ticho zvukem spalováka 8) Jinak ty Milovice to mě sakra překvapilo 8O Docela by mě zajímal výsledek jednání té "rady".Jako slušná plocha(až na ty spáry takže plocha úplně na ...) ale prostor dobrej.No mě to příjde jako spiknutí... to není normální..

Profil {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 15:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Normální je, že si majitel/správce chrání svůj označený majetek - Milovice.
Nenormální je arogantní magor, kterej si kus trávy ani neoznačí a pak vřeští - Semice.

BTW: V Milovicích sice spáry jsou, ale vždycky se mi tam lítalo líp než v Semicích. Uvidíme jak to s těmi Milovicemi půjde dál. Jak budu něco vědět tak dám info do původního milovického vlákna, snad zítra.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14.02.2008 17:20 
Mazák
Mazák

Nepsal jsem že střílel po modelu- ale dycky jim rostříleli takovou ceduli kam se dávají kolíčky s kanály a výsledky a tak.Prostě železná tabule. No tak se nas... a vzali motorovku a shodili jim posed---slyšel jsem to co je na tom pravdy nevím(na tom posedu- důlky od broků jsou na konstrukci patrné doposud)- jak jsem koupil tak prodávám. :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další