Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 18:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Hele 1ondra9, už zase plácáš nesmysly. Jako posledně,co? Kritika a zveřejnění slabých míst je zcela namístě, velice užitečná a vítaná, ale Ty už zase meleš hovadiny o něčem o čem nemáš páru.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 19:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Troll píše:
................ Ty už zase meleš hovadiny o něčem o čem nemáš páru.


A o čem podle tebe nemám páru?? To že nevlastnim Logo od mikáda znamená to že o tom nic nevím???

Jinak mi prosím rozumě vysvětli (tak abych to pochopil !!! protože Logo nevlastnim a nejsem tudíž schopnej chápat) jak je možný, zě deska ciklyky velikostně dimenzovaná i pro LOGO 400 může tahat za listy délky 650mm (mimochodem keré jsou výrobcem povoleny) - To si jako u mikáda myslej že když fláknu listy 650mm na L600 tak budu lítat jak s maketou aby se to nenerozpadlo..........??

A vůbec proč jsi se vůbec tak naštval ??

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 20:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Ondro, někdy je méně více.
Jak tě tak pozoruju, ty musíš za každou cenu k něčemu furt psát komentáře, i kdyby jsi měl napsat co největší nesmysl, tak ho prostě napíšeš.
Pamatuj:
Méně je někdy více.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
1ondra9 píše:
Troll píše:
Hele Krtku2k,
.................... Holt asi důkladný německý konstruktér nedimenzoval tak, jak by jsme si představovali. ...........


mě třeba na tom sere jedna věc....... a to ta že ten DŮKLADNÝ německý ,,konstruktér" (mimochodem asi pěkný vemeno) sere jeden tip swashplate do tří různejch velikostí heli......... no je toto normální ?? a kde pak je ta pověstná německá preciznost?? ........ no jo hlot německý vemena .........ja ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


s pozdravem ................

Tak si po sobě zkus přečíst co jsi napsal. Kolik vrtulníků a jakých jsi zkonstruoval že si dovolíš nazvat konstruktéra Loga vemenem ? A jak můžeš soudit jestli je normální něco co nemáš a neprovozuješ. Nemáš s tím žádné vlastní zkušenosti, opravdu jenom plácáš svoje subjektivní ničím reálným nepodložené názory na něco co se Ti zjevně nelíbí. A jak víš, jak s tím krtek2k létá? Kolik točí, kolik má na kolektivu? Jak moc ten vrtulník zatěžuje.? Víš prd a pronášíš soudy. A kolik dalších lidí má potíže s kloubky na desce cykliky? Je to výjimka nebo pravidlo ? Čím konstruktivním kromě keců jsi do tohoto vlákna přispěl? No nic, já na tohle téma končím. Krtkovi 2k děkuji za cennou informaci, na stav mých kloubků v Logu radši mrknu a Tobě doporučuji zkusit používat před psaním příspěvků i mozek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 21:28 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Krtku2k, a není možné, že ty kuličky nedosedly až na tu osazenou plochu ? Nebyl třeba ten závit lehounce delší než závit v desce ? Pak by to bylo jasné proč to chruplo.

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.04.2010 22:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Troll píše:
........... že si dovolíš nazvat konstruktéra Loga vemenem ?



To je docela jednoduché...... - http://www.partyfotos.de/heli/Logo400_Logo500.jpg

Zdají se ti tyoba stroje velikostí stejné?? ;-)
-a mám takový pocit že Logo 600 je ještě o chlup větší ...

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.04.2010 8:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
pkotatko:
Bylo to normálně klasicky dotažený s loctitem, na zbylých dvou kuličkách jsem nic takovýho neshledal.
Zkrátka v době, kdy to byla novinka byly nejsilnější lipol 20C , nejvýkonější použitelný motor max dva půl kilowaty a tak podobně.
Vývoj jde dopředu, někde na to reagujou hned, někde jim to trvá.
No co. Mikado je mi sympatický, ale když něco nevyhovuje, nestačí a nefunguje, tak to klidně naprášim a nebudu to tutlat jako ta reklama na henseileita three dee rigida.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.04.2010 15:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
1ondra9 píše:
Troll píše:
................ Ty už zase meleš hovadiny o něčem o čem nemáš páru.


A o čem podle tebe nemám páru?? To že nevlastnim Logo od mikáda znamená to že o tom nic nevím???

Jinak mi prosím rozumě vysvětli (tak abych to pochopil !!! protože Logo nevlastnim a nejsem tudíž schopnej chápat) jak je možný, zě deska ciklyky velikostně dimenzovaná i pro LOGO 400 může tahat za listy délky 650mm (mimochodem keré jsou výrobcem povoleny) - To si jako u mikáda myslej že když fláknu listy 650mm na L600 tak budu lítat jak s maketou aby se to nenerozpadlo..........??

A vůbec proč jsi se vůbec tak naštval ??

Sice jsem už na toto téma dále diskutovat nemínil, ale teda ještě jednou.
Rozumně Ti to teda vysvětlím. Speciálně jenom pro Tebe. :D . Tak pozorně čti , mysli na rady co jsem Ti dával ohledně používání mozku a zkus chápat. Předně zcela zjevně netušíš, že L400 bylo vyrobeno až jako poslední z řady a tudíž L600 i s tou zde řešenou deskou cykliky brázdilo vzduch když to " německé vemeno" vymýšlelo L400. Z toho lze odvodit, že nebylo možno použít desku cykliky z L400 pro L600. Zatím chápeš, jo? Kdyby ne, malá nápověda : nelze použít něco, co ještě není vyrobeno. A tudíž z toho logicky vyplývá, že deska cykliky použitá na L400 pochází z Loga 600. Z toho lze dále odvodit, že je pro tento vrtulník " dimenzovaná" zcela dostatečně. Anebo máš jiný názor? :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 29.04.2010 16:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Troll píše:
Sice jsem už na toto téma dále diskutovat nemínil, ale teda ještě jednou.
Rozumně Ti to teda vysvětlím. Speciálně jenom pro Tebe. :D . Tak pozorně čti , mysli na rady co jsem Ti dával ohledně používání mozku a zkus chápat. Předně zcela zjevně netušíš, že L400 bylo vyrobeno až jako poslední z řady a tudíž L600 i s tou zde řešenou deskou cykliky brázdilo vzduch když to " německé vemeno" vymýšlelo L400. Z toho lze odvodit, že nebylo možno použít desku cykliky z L400 pro L600. Zatím chápeš, jo? Kdyby ne, malá nápověda : nelze použít něco, co ještě není vyrobeno. A tudíž z toho logicky vyplývá, že deska cykliky použitá na L400 pochází z Loga 600. Z toho lze dále odvodit, že je pro tento vrtulník " dimenzovaná" zcela dostatečně. Anebo máš jiný názor? :roll:


No vidíš že to umíš i s takovým blbem jako jsem já - pochopil a děkuji ti za osvětu 8)


Pardon. Veřejně se tu omlouvám za to, že díky mé neznalosti posloupnosti vývoje vrtulníku Logo jsem neprávem urazil Herr konstruktéra a posléze i uživatele tohoto diskusního fóra - Troll - když jsem jen na chvíli zapochyboval o materiálové dimenzi jednotlivých komponentů stavebnice vrtulníku ...........

S pozdravem ………

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.04.2010 14:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Mně si vůbec neurazil, to jenom sám ze sebe dělaš blba. :) . Já se ozval pouze proto, abys Tvými naprosto nepodloženými výmysly neudělal více škody než užitku. Jsou lidi, co by Ti na rozdíl ode mne možná i uvěřili. A to by byla chyba. Pokud Tvé nesmysly nebudou škodit, klidně si tady plácej zcela dle libosti. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.05.2010 14:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Troll píše:
............proto, abys Tvými naprosto nepodloženými výmysly neudělal více škody než užitku. Jsou lidi, co by Ti na rozdíl ode mne možná i uvěřili................


jj bylo by zle :oops:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikado Logo 690
PříspěvekNapsal: sob 16.11.2019 13:50 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 11.8.2010
Příspěvky: 1724
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
A protože vánoce , je potřeba udělat si radost :D . Už jen geometrie a může proběhnout zálet.


Přílohy:
20191116_132753.jpg
20191116_132753.jpg
[ 75.47 KiB | Zobrazeno 9397 krát ]

20191116_132814.jpg
20191116_132814.jpg
[ 58.99 KiB | Zobrazeno 9397 krát ]


_________________
Specter 700 V2, Blade 230S with custom belt, Heli-Baby NT, OMPHOBBY M2 EVO, M4 Max

Futaba 14SG
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikado Logo 690
PříspěvekNapsal: stř 20.11.2019 18:27 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 11.8.2010
Příspěvky: 1724
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Vše nastaveno . Snad o víkendu :)


Přílohy:
20191120_181632.jpg
20191120_181632.jpg
[ 64.92 KiB | Zobrazeno 9324 krát ]


_________________
Specter 700 V2, Blade 230S with custom belt, Heli-Baby NT, OMPHOBBY M2 EVO, M4 Max

Futaba 14SG
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikado Logo 690
PříspěvekNapsal: stř 20.11.2019 21:48 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 12.12.2010
Příspěvky: 4475
Bydliště: Brno
Obrázky: 10
Pane Peťule, šupni do Hadů až půjdeš na zálet ... :P


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikado Logo 690
PříspěvekNapsal: úte 21.04.2020 19:24 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 11.8.2010
Příspěvky: 1724
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Zálet proběhl naprosto v pořádku. Mimo nastavení otáček jsem nic neladil. Létá naprosto perfektně. Letový projev v porovnání z 550SE je nesrovnatelný . Zvuk také :D Velká spokojenost.
Kromě motoru veškerá elektronika přeskládána z 550SE.


Přílohy:
20200411_115040.jpg
20200411_115040.jpg
[ 171.55 KiB | Zobrazeno 7520 krát ]

20200411_111819.jpg
20200411_111819.jpg
[ 97.2 KiB | Zobrazeno 7520 krát ]


_________________
Specter 700 V2, Blade 230S with custom belt, Heli-Baby NT, OMPHOBBY M2 EVO, M4 Max

Futaba 14SG
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz