Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 5:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5679
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
kowmen píše:
Tak sem to i přes kecy chytrých hlav nepustil z hlavy a koupil HK450 to zalitane teď řeším jen jaky vysílač v rozumné cene




Neboj, číst Tvoje chytrý kecy bylo na google translate. :lol: :lol:
Pro příště Ti doporučím být méně drzý. Tím to se s Tebou loučím a plácej se v tom jak chceš. Informací je všude dost, jistě se svojí arogancí prorazíš :)

PS: Kdyby jsi poslouchal kecy chytrých hlav, tak jsem Ti to HK 450 doporučoval hned na začátku. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 6:46 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
kowmen píše:
Tak sem to i přes kecy chytrých hlav nepustil z hlavy a koupil HK450


Ale tady ti všichni radili, abys nekupoval nějakou mrňku hračku , ale nějakou 450 . Takže tvou větu nechápu .
No souhlasím s OPR .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 10:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
A až budeš chtít příště s něčím poradit, tak zase přijď. Poradíme rádi :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 12:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2011
Příspěvky: 405
Bydliště: JBC
Obrázky: 13
kowmen píše:
Tak sem to i přes kecy chytrých hlav nepustil z hlavy a koupil HK450 to zalitane teď řeším jen jaky vysílač..

To je "stavba" jak stehno,koupit si už hotový model fakt..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 14:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 8.5.2018
Příspěvky: 25
OPR píše:

Tím jsem nenarazel na tebe/vás ale na odpověď stylu radsi se dal věnujte bytu a litani pusťte z hlavy, nebo ze je to dráhy a peníze investujte jinam atd a narážk,protože sem o tom hk uvažoval jakou dobu ale spis mě odrazilo se ptát tady kvůli těm narazkam ,chápu ze litate dlouho třeba ale vaše odpovědi jsou hrozné arogantní



Neboj, číst Tvoje chytrý kecy bylo na google translate. :lol: :lol:
Pro příště Ti doporučím být méně drzý. Tím to se s Tebou loučím a plácej se v tom jak chceš. Informací je všude dost, jistě se svojí arogancí prorazíš :)

PS: Kdyby jsi poslouchal kecy chytrých hlav, tak jsem Ti to HK 450 doporučoval hned na začátku. :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 15:03 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
kowmen píše:

Tím jsem nenarazel na tebe/vás ale na odpověď stylu radsi se dal věnujte bytu a litani pusťte z hlavy, nebo ze je to dráhy a peníze investujte jinam atd a narážk,protože sem o tom hk uvažoval jakou dobu ale spis mě odrazilo se ptát tady kvůli těm narazkam ,chápu ze litate dlouho třeba ale vaše odpovědi jsou hrozné arogantní






Jseš schopen říct který z příspěvků máš na mysli ?
Ať hledám jak hledám , žádný takový tady nevidím :( .
A věř mi - potíže teprve začnou s létáním a ty sis tady lidi docela naštval proti sobě .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 9:15 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3666
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
dudaj píše:
čemu věříš je jedno . Pokud budeš používat bezpadlo, na analogy zapomeň . Na to, aby jsi si nepletl směr je lepší simulátor . Ale koordinaci rukou a reakce vrtulníku se musíš naučit na skutečný helině . Hračka je něco naprosto jinýho a spíš se na ní naučíš návyky, kterých se budeš obtížně zbavovat . Ani ten simulátor tě nenaučí lítat . Prostě proudění vzduchu a realitu nic nenahradí . Začneš se učit teprve prvními skoky . A věř mi - budeš překvapenej, jak je to odlišný od hraček a od simulátoru .


Trochu nesouhlasím, dobrý simulátor tu realitu simuluje celkem věrně. Ne 100% ale věrně.
Je pravda, že je potřeba si uvědomit, že stroje v simulátoru jsou "perfektně seřízené" a nekazí se. To v reále nebývá pravda.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 9:40 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3666
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
OPR píše:
To je sice ušlechtilé, že chceš pádlo, ale i na to je potřeba něco vědět a znát.



A jinak. To že máš "novej foun" a píšeš jako prase, není omluva, to se na mne nezlob jenom blbě žvaníš. 8)


Tady si něco přečti.
¨
http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=112

Ať víš, že takových jako jsi Ty je spoustu a spoustu jich skončí protože jim to nejde díky tomu, že si na začátek vyberou naprostý nevhodný šit. Hračku nacpanou předraženejema elektro**ačkama.

A za druhé nastuduj si něco o používané palubní elektronice, stáhni si manuály od stabilizačních jednotek, stáhni si provozní příručky od serv a už bys mohl začít studovat. Nezlob se na mne ale chybí Ti naprosté základy a pak píšeš věci které to potvrzují. Studuj!


http://vitocz.net/


Jsou výjimky. :) Můj první vrtulník (ale jo, i koax je vrtulník, je to jen otázka definice) byl 3ch koax. Spousta srandy. Pokud nefoukal vítr. Druhý byla 4-ch bezpádlová 200-ka od Walkery.
Lítala naprosto strašně a ND strašně drahé. Ale vypadala pěkně. :)
Ani toto mě neodradilo.
Pořád jsem tady pročítal fóra a pak koupil klon T-Rexe 450, od té doby lítám s ním. Poměr cena/výkon a cena ND + provoz (baterky, zázemi) asi fakt vychází nejlevněji z vrtulníků. Teda možná ten Blade mCPx vyjde levěji, ale to je hrozně živý strojek i když ho přetěžuju velkou baterkou. :)
Ten klon je, jak říkám, takový Trabant, ale lítá, vím, na co si dát pozor a jak moc ho můžu trápit.
Tož tak.


Přílohy:
DSC_2014.JPG
DSC_2014.JPG
[ 68.87 KiB | Zobrazeno 9526 krát ]

DSC_8180.JPG
DSC_8180.JPG
[ 212.15 KiB | Zobrazeno 9526 krát ]


_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)
Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 11:29 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4506
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
prikrylm píše:

Trochu nesouhlasím, dobrý simulátor tu realitu simuluje celkem věrně. Ne 100% ale věrně.


je relativní, co je věrné, a jak moc to odpovídá. Ale znám lidi co na simu lítaj v pohodě a s helinou ne.
Sám lítám na zádech v simu těsně nad zemí, ale venku ani omylem. Prostě určité podmínky včetně vlastního strachu nasimulovat asi
úplně snadno nejde. Simulátor je velká pomoc, ale na živo vstoupí další věci (strach, vítr, pozorovací možnosti a td.), které rozhodují o výsledku.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 11:53 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 3666
Bydliště: Řečkovice
Obrázky: 0
dudaj píše:
je relativní, co je věrné, a jak moc to odpovídá. Ale znám lidi co na simu lítaj v pohodě a s helinou ne.
Sám lítám na zádech v simu těsně nad zemí, ale venku ani omylem. Prostě určité podmínky včetně vlastního strachu nasimulovat asi
úplně snadno nejde. Simulátor je velká pomoc, ale na živo vstoupí další věci (strach, vítr, pozorovací možnosti a td.), které rozhodují o výsledku.


Jasně, nemyslím úplně detailní chování a ten adrenalin je naprosto jiný. Ale konkrétně v PhoenixRC vezmu T-Rex450 s pádlama, a když zatáhnu za páčku, tak se otočí stejně rychle na simu, tak v reále. To samé u jiných odpovídajících modelů.

Na simu jsem si třeba vyzkoušel, že když je vrtulník v neznámé poloze (ztráta orientace), tak otočím ocas nahoru, zaberu "výškovkou", zkusím se pohnout vlevo, vpravo a už vím, jak je orientovaný. Venku se mi to pak několikrát hodilo.

První kroky po simu venku pak byly hodně vyklepané, ale fakt se ten (aspoň trochu rozumně seřízený) vrtulník chová podobně.

_________________
(šroubovák | kleště | měřák | pájka | drátky | poletuchy | 24ch volantovka)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavba vlastního vrtulníku
PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 14:45 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Nemyslim si ze je uplne nutne aby se sim choval jako real. Jde o to se naucit ten danny obrat packovat. Neplest si strany, dostat to pod kuzi. Zbytek uz v realu. Stejne s tim clovek triskne, ale alespon vi kde udelal tu chybu :mrgreen:

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz