Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.08.2005 13:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
cap232 píše:
Jinak abych to uvedl na správnou míru, já si postavil ten dvojplošník FOAM II X
(upravenej pro pocit že je to taky trochu z mé hlavy a kvůli použití EPP )
Mimochodem oproti jednoplochovi je mnohem pomalejší a příjemnější ve visu...
Letu zdar !

mzes mi prosimte napsat jeste nejake blizsi info o tom foame?ja si ho chci akorat postavit, uz mam vytisklej plan, tak bych rad vedel jak to lita..


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.08.2005 15:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
no s Pythonom som zatial spokojny, nemam s nim najmensi problem a taha to jak das... staticky tah odhadujem na cca 420-450g presne neviem... jo a s tym odlahcenim to nepojde, bude to mozne az pri dalsom exemplari, tento je uz nenavratne tazky... ale vyhovuje mi to tak ako to je, aspon to nejak lieta ked je vypnuty motor, keby to bolo o moc lahsie uz by to bola len taka handra ktora vlaje za motorom :roll:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.08.2005 16:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
mzes mi prosimte napsat jeste nejake blizsi info o tom foame?ja si ho chci akorat postavit, uz mam vytisklej plan, tak bych rad vedel jak to lita..[/quote]
Já jsem s tím zatím moc spokojeny, i když jsem s tím zatím moc nenalítal. Hlavní postřehy jsou až neskutečně nízká minimálka, ale pod plynem umí i pěkně uhánět, úžasná obratnost (asi o 30% obratnější oproti variaci na téma puzzle shock ) , nožáky jak z praku (i když oproti přesnoletům haloletům se to nedá srovnat ) Mimochodem visí si skoro sám, jak se usadí do té správné polohy, tak se téměř nemusí řídit, jen ve visu jsou křidélka míň účinná, ale to proto že nejsou ofukována... Zkrátka zatím maximální spokojenost.
Jinak to mám z 8mm EPP výztuhy jsou jen křížový výplet křídel 1.2mm uhlíkem, veškerá kormidla jsou "bezpantová" jako má blade . Tento celek je až nečekaně tuhý a ocas se mi taky nektoutí (kapinu jsem přidal tloušťky na výřezech a všechny ostré rohy jsem zaoblil, dělalo bi to moc velké koncentrace napětí a EPP by se pak brzo začlo trhat)
Zkrátka absolutní spokojenost , tedy až na baterky, ale to je otázka financí, ono 1 rok staré li-pol téměř denně využívané už nejsou v nejlepším stavu...
Tak hodně štěstí při stavbě a ať ti to lítá ! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.08.2005 18:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
cap232 píše:
mzes mi prosimte napsat jeste nejake blizsi info o tom foame?ja si ho chci akorat postavit, uz mam vytisklej plan, tak bych rad vedel jak to lita..

Já jsem s tím zatím moc spokojeny, i když jsem s tím zatím moc nenalítal. Hlavní postřehy jsou až neskutečně nízká minimálka, ale pod plynem umí i pěkně uhánět, úžasná obratnost (asi o 30% obratnější oproti variaci na téma puzzle shock ) , nožáky jak z praku (i když oproti přesnoletům haloletům se to nedá srovnat ) Mimochodem visí si skoro sám, jak se usadí do té správné polohy, tak se téměř nemusí řídit, jen ve visu jsou křidélka míň účinná, ale to proto že nejsou ofukována... Zkrátka zatím maximální spokojenost.
Jinak to mám z 8mm EPP výztuhy jsou jen křížový výplet křídel 1.2mm uhlíkem, veškerá kormidla jsou "bezpantová" jako má blade . Tento celek je až nečekaně tuhý a ocas se mi taky nektoutí (kapinu jsem přidal tloušťky na výřezech a všechny ostré rohy jsem zaoblil, dělalo bi to moc velké koncentrace napětí a EPP by se pak brzo začlo trhat)
Zkrátka absolutní spokojenost , tedy až na baterky, ale to je otázka financí, ono 1 rok staré li-pol téměř denně využívané už nejsou v nejlepším stavu...
Tak hodně štěstí při stavbě a ať ti to lítá ! :D[/quote]
dik moc, ja to postavim normalne z depronu a pak dam vedet jak to lita...ja se s tim chci hlavne naucit viset, takze kdyz rikas ze to visi skoro samo tak by to melo byt na nauceni dobre, a hlavne je to dvouplosnik!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: vyzor
PříspěvekNapsal: sob 10.09.2005 15:45 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2005
Příspěvky: 7
tvoj styl stavby sa mi paci, avsak ak ti mozem poradit urob si povrchovku( pomalovanie) pokial mas este aero len vo vyrezanych doskach... :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.09.2005 16:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
heh, no u mna to isti lepiaca paska a pri nej je v podstate jedno kedy ju na model nalepis... co sa tyka farbenia v tom mas pravdu, urcite je vhodnejsie to nafarbit este pred poskladanim...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: pomalovanie
PříspěvekNapsal: stř 21.09.2005 14:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2005
Příspěvky: 7
neviem ci si uz skusal ale fixky na textil su na to najlepsie... a zohnal som dokonca aj fukacie fixky na textil a tam sa da pracovat ako so sprayom.... preto to musia byt fukacie fixky, lebo ine nedrzi poriadne na deprone.... skusali sme liehove fixy ale tie po case na slnku vybledli, a textilne? tie drzia ako najate....... mal som foame 2 x 3d a na nom boli asi 1 sezonu a farba sa nezmenila...[/img]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 16:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
no fixky ja nemusim... rychlo sa minaju a je s tym prace... a vysledok nikdy neni uspokojivy... mozno keby som bol paintbrush majster a mal pistolku tak v tom pripade by som svoje modely striekal... ale fixky nikdy viac... par krat som to skusil a podla mna su aj daleko lepsie a jednoduchsie riesenia ako fixky :roll:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: fixy
PříspěvekNapsal: pát 28.10.2005 19:46 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2005
Příspěvky: 7
jasne ze ciarkat sa tam je absolutna blbost, ale ked pouzijes fukacie tak to je uplne v pohode.... mas to to iste ako paintbrush, len tie farby niesu az take vyrazne.... ale je to tvoj nazor... 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.11.2005 14:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 14.8.2005
Příspěvky: 305
No teda teď jsem nahlodanej úplně a asi se do něčeho pustím, problém je, že jsem nic podobnýho ještě nedělal, vždycky jen klasika z balzy. Kde seženu ten Depron nebo něco podobnýho??? A jak zvolit motor, baterky a regl? Na tom Batixu se mi líbí ta Extra, asi bych jí zkusil. Vypadá to skvěle, jestli to i tak lítá jak píšete, nejradši bych už letěl:-)
Díky za jakýkoliv info.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 85 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz