Autor
tox232
Offline
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20.09.2008 0:00
Příspěvky: 626
Bydliště: Chomutov
Blog: Zobrazit blog (1)

Archives
- leden 2012
O mě
   pát 20.01.2012 17:32


Prohledat blogy Předmět příspěvku: O mě
Pevný odkazNapsal: pát 20.01.2012 17:32 
Jsem budoucí čtyřicátník a modelařil jsem už jako dítě.Od svých cca osmi let jsem lepil co se lepit dalo letadla lodě vystřihovánky z ABC atd.Spoustu letadel (kitů) a papírovích modelů skončilo v plamenech a následních explozích od zatoulané poplašky někam do trupu :lol: .
Ale modelařil jsem i na výší urovni.Co si pamatuji tak to byla Andulka Marabu z lodí Melodie a různé další kousky.Bohužel okolo patnáctého roku jsem se začal spíše věnovat děvčatům a jiným nekalostem :oops: .
Pak dlouho nic.Manželství rozvod manželství :D
Asi před pěti lety jsme s kamrádem uviděli nějakej X Twin nebo co to bylo y vzpoměli si na mladá léta kdy jsme toužili o něčem na vysílačku zkusili jsme ti a začali sme se o to víc zajímat.Zjistili jsme že to už není zas tak finančně náročné.Pořídil jsem si set Cessny od Pelikána pak vysílačku Spektrum DX6i nato jsem si slepil a osadil Mustanga P51 od Šadu a hangár se rozrůstal(Zero Banana samokřídlo F3K Vertex).
Mám štěstí že v našem Experimentálním domě mám pronajatou sušárnu kde mohu modelařit i když toho času moc není.Snad bude líp.


Zde odkaz na moje stránky kde jsou různé navody manuály a fotografie
http://tox232.webnode.cz/o-nas/

_________________
http://tox232.webnode.cz


 Profil  
 


 


Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Bing [Bot], blesk, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Kuta33, miho, rtep, Seznam.cz [Bot], vlcak80


 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz Modu uživatelských blogů © EXreaction 

 

NAVRCHOLU.cz