Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sky Surfer X8
PříspěvekNapsal: sob 13.06.2020 17:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Ahoj, potřebuju radu, jsem v koncích :mrgreen: . Před dvěma třemi lety jsem lítal se Surferem, žádný problém. Teď jsem ho vyhrabal a chci si zalétat a zaboha ho nemůžu nastartovat... baterka nabita, baterie v ovladači nové... zapomněl jsem správný postup, zapnu ovladač, zapojím baterku? Prostě se mi neozve správný ton, baterka funguje, mohu ovládat směrovku atd., ale motor nenatočím...

PříspěvekNapsal: sob 13.06.2020 20:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 13
A kalibraci plynu jsi zkoušel?

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: sob 13.06.2020 20:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Nemá vysílač po zapnutí automatický blok motoru, který je třeba vypnout? Podobně jsem se vystrašil s RTF modelem Multiplex Shark, u jejich vysílače Smart SX12 se musí po zapnutí aktivovat motorový kanál. Nebo také může regulátor vyžadovat aby při zapnutí byla páka plynu na minimu.

PříspěvekNapsal: ned 14.06.2020 12:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Tak jsem fakt blbej... nevím proč jsem žil v domnění, že nulová poloha plynu je ke mně na doraz... zkoušel jsem kalibraci a pak zjistil, že nulová poloha je ode mě na doraz. :roll:

PříspěvekNapsal: ned 14.06.2020 13:16 
Mazák
Mazák

Obrázky: 8
DannyT píše:
Ahoj, ..., baterie v ovladači nové... zapomněl jsem správný postup, zapnu ovladač, zapojím baterku? Prostě se mi neozve správný ton, baterka funguje, mohu ovládat směrovku atd., ale motor nenatočím...

Jen technickou poznámku, ten "ovladač" se správně jmenuje vysílačka. K zámku máš klíč, ne odemykač. Stejně tak není zcela správný výraz "dron", ale s tím se už nejspíš nic neudělá.
Všude se prodávají RC vysílače - viz např. https://www.astramodel.cz/cz/katalog/rc ... -c137.html, které jsou vybaveny křížovými ovladači.
P.S. I zde je sekce "vysílače", nikoliv ovladače.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 25.06.2020 19:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Je to divné. Když se ti po zapnutí baterky neozve ten správný tón, tak bych hledal chybu někde kolem regulátoru otáček motoru nebo baterky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9