Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Čejka - retro RC kluzák
PříspěvekNapsal: úte 11.07.2017 18:42 
Mazák
Mazák

Ta citatelnost sa musi naucit. S WH lietam presne 10 rokov a mam ho precitaneho v kazdom uhle. Tam, kde laco vysuva brzdy este kukam v pohode po vtakoch a na displej :-))))))
Potom sa uz ani nezmurka :-)
Ale dost srandy. Nezavisi to primarne od velkosti, ale od toho, na co sa dany clovek citi a kolko najazdil na konkretnom modeli. Toro 900 mam najmensie z viac ako 10 modelov, ale taham ho ako druheho najvyssie...

PříspěvekNapsal: úte 11.07.2017 19:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

HOLA HOLA, jo jeste me napadlo pouziti nejakych retro blikacu :,,Na levém křídle je červené světlo, na pravém zelené a na konci trupu vzadu bílé světlo., Ale to by mi dal Veka asi do DRZKY, :mrgreen:

PříspěvekNapsal: úte 11.07.2017 19:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Obrázky: 0
Když pominu to, že to ve větších výškách není moc vidět a to, že se chci letem i bavit a ne jen tušit, kde to je, tak tady ještě je nechtěný doplněk X s 300m max.

PříspěvekNapsal: úte 11.07.2017 19:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Nešlo o žádný pokus o rekord, to jednak. Prostě to v tu chvíli nosilo, po dvou okruhách tam bylo o 100 m více. Viditelnost byla vynikající,model byl stále se zmenšující a pořád jsem věděl kam a jak letí, vario bez ustání pískalo stoupání. Strach jsem měl že my to uletí, oči jsem z něj nespustil. Bohužel vysunout brzdy nešlo,páč žadný nejsou. A tlačit výškovku naplno dolů jsem měl strach, aby se my nesložily křídla.Tak na cit a po zvuku vária dolů. To že to bylo tak vysoko jsem zjistil až po přistání. A bylo to na hraně, pro takhle velký model.Těch 300m je dost. Vedle lítal kolega s 3,3m F3J od Vasamodel a to jsem vyděl mnohem líp když se mi připletl do zorného pole. Dal jsem sem ten záznam jen pro to, že když je termika tak i takovéhle retro je schopno nastoupat do nevidím.

PříspěvekNapsal: stř 12.07.2017 6:07 
Mazák
Mazák

Ja zostupujem v kritickej situácii /stále mi to saje hore/ takmer vždy riadenou vývrtkou. Niekedy pomôže aj preletieť na iné miesto na oblohe, ale tam je práve riziko, že ho stratíš, nakoľko viditeľnosť môže byť diametrálne odlišná. Opatrne dám plnú smerovku doľava a priťahujem až na doraz výškovku. Ale kontrolujem, aby sa to moc nerozbiehalo ale iba pekne šrobovalo k zemi pod určitým bezpečným uhlom...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9