Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: úte 01.10.2013 11:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.10.2013
Příspěvky: 7
Máte někdo poznatky s touto kvadrokopterou? Já osobně ji vlastním. Mám nalítano sní jen 10 minut.Ale musím potvrdit že opravdu to lítá klidně a nezáludně.Bohužel zatím se nedá lítat je silný vítr.


Přílohy:
QR Z 350 003.JPG
QR Z 350 003.JPG
[ 159.54 KiB | Zobrazeno 16547 krát ]

QR Z 350 002.JPG
QR Z 350 002.JPG
[ 158.1 KiB | Zobrazeno 16525 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: stř 02.10.2013 15:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.7.2011
Příspěvky: 705
Bydliště: okr. Prievidza
Obrázky: 33
To vypadá ako dáky klon Phantoma .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: stř 02.10.2013 15:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Jo, taky ze je, zminil jsem ho onehda v nasem vlakne :)
Ale myslim, ze je u toho bundlovana docela slusna Tx, a take jsem videl nejake letove ukazky na YT nekdy pred pul rokem, a letalo to dobre, moc pekne automaticke pristani pri FailSafe to umelo...
Jeste je jeden takovy podobny, ted si ale nemohu vzpomenout na jeho jmeno, a pak jeste jeden vodotesny 8O

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 03.10.2013 15:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.10.2013
Příspěvky: 7
Dnes ty firmy mezi sebou kopírujou kde jaký kvad.O to přeci nejde . Já si myslím že jde o kvalitu materiálu a jaká elektronika je zabudováná.Jestli má nějaké záludnosti atd.A proto si dovolím malou drobnost o QR X350 něco říct.Stal se mi malér a to ten že, po ránu jsem šel lítat a to byla teplota -2.Po druhé čtvrt hodině létání jsem přistál. A na podvozku jedna noha se zlomila.Žádné brutální přistáni to nebylo. Byl sem rozčarován. Domnívám se že ,plast zřejmě nesnese mráz.Nebo to byla vada nevím.Měl někdo podobný problém?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 03.10.2013 17:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
Levne plasty maji s mrazy problemy, v HongKongu, odkud to je, takove obvykle nepanuji (tropicky pas). Koukni se do technickych podminek na teplotni rozsahy, ktere doporucuji :(

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 03.10.2013 18:51 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6012
Bydliště: Praha ČR
gardenroute píše:
Levne plasty maji s mrazy problemy, v HongKongu, odkud to je, takove obvykle nepanuji (tropicky pas). Koukni se do technickych podminek na teplotni rozsahy, ktere doporucuji :(


S mrazy mají problém všechny plasty, nejen levné :-( Mám na mysli plasty pro stříkání do forem, což je právě případ Phantoma i tohoto klonu, včetně podvozků. V mrazu to prostě křehne a je to pak spíš o tom, zda je rezerva pevnosti dostatečná nebo ne. Tohle bych asi výrobci za zlé neměl, pokud je pro někoho provoz za mrazu nutný, tak to prostě na díly typu podvozku chce kov anebo laminát.
Mimochodem pozor - tento problém se týká i vrtulí, plastová se může v mrazu také snáze roztrhnout !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 03.10.2013 19:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2013
Příspěvky: 4186
Bydliště: Pod Slavkovským lesem...
Obrázky: 75
Blog: Zobrazit blog (10)
tomashr píše:
...tak to prostě na díly typu podvozku chce kov anebo laminát.
Mimochodem pozor - tento problém se týká i vrtulí, plastová se může v mrazu také snáze roztrhnout !!
Ja osobne mam podvozek a vrtule z CF (i kdyz nektere spojovaci dily na podvozku z plastu z 3D tiskarny), ktery by mel byt mrazu odolny... Kdo chce litat v mraze, musi jit do CF...

_________________
Ptaak 2 (Phantom 4 HDMI Mode) | FS Dominator HD2 | MarcoPolo Locator |


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: čtv 03.10.2013 20:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6012
Bydliště: Praha ČR
Čistě pro pořádek - nemusí to nutně být CF (carbon fibre), z hlediska mrazu bude to samé i skelný laminát atd. Podstatné je prostě to, aby šlo o materiál založený na souvislých vláknech, kde je pryskyřice jen pojivem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 04.10.2013 9:20 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.10.2013
Příspěvky: 7
dobrý den, tak jsem dostal upozornění že, opravdu QR X350 a to platí i pro ostatní a dám jim název plastáky, nesmějí lítat od 0 mínus stupńů mrazu.Rád bych se dozvěděl pokud ostatní majitelé kvadu vyrobené nebo koupené z materiálu v hodného do slabích mrazů dejmetomu do mínus jednoho stupně lítají a pokud ano jak mají zabezpečenou elektroniku .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: pát 04.10.2013 10:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Bixler píše:
dobrý den, tak jsem dostal upozornění že, opravdu QR X350 a to platí i pro ostatní a dám jim název plastáky, nesmějí lítat od 0 mínus stupńů mrazu.Rád bych se dozvěděl pokud ostatní majitelé kvadu vyrobené nebo koupené z materiálu v hodného do slabích mrazů dejmetomu do mínus jednoho stupně lítají a pokud ano jak mají zabezpečenou elektroniku .


Elektronice je to celkem jedno, problém jsou levné plasty co křehnou a samozřejmě zhoršené vlastnosti baterky.

Za popisovanou půl hodiny ve vzduchu stroj už celkem dost vymrzne, navíc je otázkou jestli ta noha nebyla třeba naprasklá z nějakého předchozího ne úplně povedeného přistání. A to předpokládám, že než jsi šel lítat tak byl model v teple a ne třeba přes noc ve studené garáži.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: úte 15.10.2013 22:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2007
Příspěvky: 19
Jaké jsou jinak zkušenosti s tímhle strojkem? Chci to jen na takové poletování, případně s kamerkou. Za tu cenu s tím GPS emergency sytémem mi to přijde dobré. Teda až na ten plast vs.mráz, teď před zimou. Dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera QR X 350
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2013 19:20 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.10.2013
Příspěvky: 7
Tak já mám za sebou teprve 3hod.letání.Je to nastaveno a hned se dá létat.Můj kvád je prevít.Zřejmě ty plasty byly vadné,proto praskly.Problém je s manuálem není v češtině a na vysílačku sice v češtině je ,ale není doslovný nebo neúplný.Je to škoda ,Podle mého názoru by to mělo být vše češtině,jsme přeci češi.Je hezký, že tam jsou obrázky,ale to vše také neřeší.No nebylo by špatné kdyby se našel někdo šikovný ,který by dělal videa pro začátečníky, jako třeba dělal RiMr.No je to jen moje taková úvaha ,poznámka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Walkera QR X350 Body Set
PříspěvekNapsal: čtv 14.11.2013 14:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 26.8.2013
Příspěvky: 594
Bydliště: Jižní Morava, kousek od Strážnice :-)
Obrázky: 6
Čím víc se blížím k finální stavbě Y6 coptery na focení a s tím spojenou demontáží dílů z quadu, tím víc se mi vtírá myšlenka na stavbu nějaké jiné, menší quadrocoptery jen tak na hraní. Docela mě zaujal tenhle náhradní díl na Walkeru:

http://www.banggood.com/Walkera-QR-X350-GPS-RC-Quadcopter-Spare-Parts-Body-Set-QR-X350-Z-02-p-83880.html

líbí se mi ty oblé tvary a uzavřený rám, tak si říkám, že by nebylo marné do něj nacpat regulátory a elektroniku co mám na quadu a pro Y6 copteru koupit nové afro ESC + APM. Nemáte někdo zkušenost s tímto rámem, nebo možnost změřit jaké jsou rozteče otvorů pro uchycení motoru a hlavně průměr toho otvoru pro motor?

P.S. Původně jsem si myslel, že je to můj nápad, ale jako obvykle, vše už bylo vymyšleno :D



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Blade 350 qx
PříspěvekNapsal: pon 06.01.2014 22:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 6.1.2014
Příspěvky: 1
nováčik pozdravuje skúsených pilotov a zároveň vás prosí o info a rady:
- má už niekto skúsenosti s kopterou Blade 350 qx ?
- poraďte typ 5,8 Ghz video prenosu - zatiaľ sa rozhodujem okuliare/monitor a užitočné informácie potrebné pre OSD - batéria, výška, vzdialenosť, smer domov, prípadne horizont.........
Len pre upresnenie:
som úplný nováčik v lietaní, predtým som nemal žiadny rc model. Nalietané max. 3 hodiny v móde SMART a STABILITY, AGILITY zatial neriskujem.
Osadená kamera GoPro 3+

ďakujem.

PF 2014


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 350 qx
PříspěvekNapsal: pon 06.01.2014 23:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.5.2003
Příspěvky: 2327
Bydliště: Košice, SK
FPV - viewforum.php?f=96


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 196 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz