Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Z-37 Čmelák Kor-Model
PříspěvekNapsal: sob 01.04.2017 10:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obavam se, ze s tou kvalitou se hluboce mylis.... ale to je na posouzeni kazdeho z nas.

PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 20:53 
Mazák
Mazák

Tak kluci už nám dali do prodeje i Turbo Čmeldu,vypadá jako opravdový,asi ho budu nutně potřebovat,ten jejich malý čmelda kterého mám už na všechny ty pozemky nestačí.... :D

PříspěvekNapsal: stř 10.05.2017 8:45 
Mazák
Mazák

Nějak nám to tu skomírá,nemáte,kluci,některého z těch jejich větších čmeldů?Rozhoduji se,jestli mám koupit Z-37 nebo "turbočmeldu".Žádné video výrobce zatím neukázal,jak nám čmeláci lítají taky nikdo nepíše,tak je těžké zatím něco koupit! :(

PříspěvekNapsal: čtv 11.05.2017 21:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Ahoj,
Ja mam klasickeho cmelaka. Mam rozepsanou recenzi pro RC revue, kterou pisu po dohode s Kor-modelem. Bohuzel diky neprizni pocasi jsem se dostal k poradnemu zaletu az minulou nedeli. Protoze by moje postrehy mely vyjit v casopise, tak je zde zatim nepisu, aby mohlo vubec neco vyjit :-) Kazdopadne ho muzu doporucit...

PříspěvekNapsal: pát 12.05.2017 7:47 
Mazák
Mazák

Mám už jejich malého čmeldu,tak si budu kupovat "Turbočmeldu".oba dva vypadají i krásně maketově.Ne vždy mám možnost startovat z upraveného terénu tak jsem se chtěl zeptat jak zvládá starty z vyšší trávy .popř.mírně nerovného terénu?A ještě by jsi mohl nenápadně "naprášit" tu jejich připravovanou novinku,určitě víš co nám kluci chystají!!!! :D :D :D Dík!

PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 12:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Starty z vyssi travy bez problemu, to letadlo je vysoke jako kr.va :-) Je to zemedelsky stroj. O te novince vim, videl jsem ji ale nemuzu to prece vypustit....:-) To musi kluci sami. Kazdopadne je to zase krasne!!!!

PříspěvekNapsal: ned 28.05.2017 20:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Ahoj,
Davam do placu video meho cmelaka, ktere vzniklo jako druhotny produkt, primarni byly fotky. Tudiz zadne velke predvadeni, pouze pozovani kolem fotografa v ruznych konfiguracich. Navic za dosti silneho vetru. Ale veru, leta nadherne :-).

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Michal

Naposledy upravil michaltucek dne pon 29.05.2017 15:39, celkově upraveno 3

PříspěvekNapsal: pon 29.05.2017 10:38 
Mazák
Mazák

Lítá fakt krásně,ty starty jsou perfektní,kluci od Kor-modelu nám vyrábí hezké modely.Zatím mám pro syna objednaného Vivata,později chci koupit Turbočmeldu.Prosímtě,jakou jsi použil barvu-výrobce+odstín a kolik jí mám koupit.Děkuji! :D

PříspěvekNapsal: pon 29.05.2017 11:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Hele, barva je Balakryl, ale ta zluta byla az moc zluta, takze je michana jeste s hnedou. Kluci na facebooku jinak nekomu psali primo odstin RAL, ktery pouzivaji. Na meho cmeldu padlo barvy asi 3dcl, takze hodne malo.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2