Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Smutná příhoda s Aurorou
PříspěvekNapsal: pon 05.11.2018 21:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Potvrzení zapnutí vysílání lze vypnout v menu Systém -> SYS. MGMT -> strana 2/2 -> Check Frequency. Lze tam vypnout i upozornění na abnormální letové podmínky a plyn v nenulové poloze.
Auroru mám již mnoho let, ale vypnout vysílač při trimování, to se mi teda nepovedlo. A to občas lítám i v zimě. Někdy i s rukavicema.

PříspěvekNapsal: pon 05.11.2018 22:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Celeron píše:
Dosud jsem si myslel, že DG-1 a DG-2 jsou jen spínací kanály on/off. I v nastavení "funkce" v FX30 jde k DG-1 a DG-2 přiřadit jen spínač. Tak co dělaj na výstupu DG-1 a DG-2 ty impulsový sekvence podobný S-bus? Potřebuje to nějakej futabáckej spínací člen co si vyzobe informaci z tý digitální sekvence a nebo by mělo být na DG výstupech už přímo log 0/log 1? Nebo to na Fasstový FX30 s R 7014 SB s volbou Fasst/Fasstest nechodí?
Díky

Na DG1/2 by měl být normální servo výstup, jen není proporcionální. Prostě spínač. Ale nikdy jsem to nepoužíval.

Spirit mám připojený přes S-bus z nějakého FASST šestikanálu podle manuálu. Chodilo to hned a rovnou. Podrobnosti Ti neřeknu, protože tam nebyla žádná laborace a tak mi to neutkvělo.

Tu jsme tu s tím ale offtopic.

PříspěvekNapsal: úte 06.11.2018 10:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

fireball píše:
Potvrzení zapnutí vysílání lze vypnout v menu Systém -> SYS. MGMT -> strana 2/2 -> Check Frequency. Lze tam vypnout i upozornění na abnormální letové podmínky a plyn v nenulové poloze.
Auroru mám již mnoho let, ale vypnout vysílač při trimování, to se mi teda nepovedlo. A to občas lítám i v zimě. Někdy i s rukavicema.

Ano,je to tak jak píšete.V češtině - menu Systém> nastavení systému>kontrola frekvence- vypnout.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 07.11.2018 6:46 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
Memory píše:
Ano,je to tak jak píšete.V češtině - menu Systém> nastavení systému>kontrola frekvence- vypnout.

Máte pravdu, jde to. Ovšem ihned mě napadá hromada důvodů, proč to nevypínat a ani jediný, proč to vypnout... :wink:

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 08.11.2018 19:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

abegin píše:
Tak vida, asi těch postižených bylo víc, když se někomu vyplatilo vymyslet a vyrábět "ochranu".

To není ochrana ale posunutí těžiště s origo baterkou když to visí na krku.
Jinak po hmatu ty dvě věci snad pozná každý. Trim je menší a má zoubky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4