Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 563 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FrSky Taranis Q X7
PříspěvekNapsal: stř 18.12.2019 11:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Pro jiri
Tak podívej, já píšu vesměs tak, jak mluvím. A nějaký podmět, nebo přísudek mě opravdu už nic neříká. Už su ze školy hodně dlůho pryč. A nejvíc mě štve, když někdo někoho upozorňuje, že někde napsal např. místo tvrdého y í měké. A teď k věci. Mě milí Jiříku bohatě stačí to, co umí Taranis. Mě bohatě stačí šest kanálů. Já víc nepotřebuju. Už to chápež, proč sem tomu Tominovi napsal to, co sem mu napsal? Já nepotřebuju tady podrobně rozebírat nějaké detaily. Já nejsu žádný expert. Nebít Rimra, tak ani nenapípám do Taranisu to, co tam potřebuju mět. Mě zajímá létání a né nějaké pindy okolo RC souprav. Tečka.

PříspěvekNapsal: stř 18.12.2019 12:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Janek2 píše:
Pro jiri
Tak podívej, já píšu vesměs tak, jak mluvím. A nějaký podmět, nebo přísudek mě opravdu už nic neříká. Už su ze školy hodně dlůho pryč. A nejvíc mě štve, když někdo někoho upozorňuje, že někde napsal např. místo tvrdého y í měké. A teď k věci. Mě milí Jiříku bohatě stačí to, co umí Taranis. Mě bohatě stačí šest kanálů. Já víc nepotřebuju. Už to chápež, proč sem tomu Tominovi napsal to, co sem mu napsal? Já nepotřebuju tady podrobně rozebírat nějaké detaily. Já nejsu žádný expert. Nebít Rimra, tak ani nenapípám do Taranisu to, co tam potřebuju mět. Mě zajímá létání a né nějaké pindy okolo RC souprav. Tečka.

Janek2, Janek2. Proč tak podrážděně reaguješ? Od Tomáše to byl normální věcný dotaz, od Jiřího poznámka k Tvé češtině, která je mimochodem bohužel příšerná ... Ve svém věku by jsi měl mít už rozum a brát věci s nadhledem a klidem. Jsem v kategorii 50+ a myslím si, že věcná poznámka a dobře míněná kritika je vždy v pohodě a k ponaučení. Ne se jenom hystericky bránit, když se mnou někdo hned nesouhlasí a nepronáší oslavné ódy na moji velikost ...

PříspěvekNapsal: stř 18.12.2019 13:05 
Mazák
Mazák

....samozřejmě sem patří spisovná čeština,ale některá nářečí ten náš jazyk "obohacují" a je to někdy i docela úsměvné.A myslím si,že v 67 letech není tak důležité jestli tazatel napíše měkké nebo tvrdé "Y".Milovat je taky správně s měkkým,ale zkuste to někdo. :D

PříspěvekNapsal: čtv 19.12.2019 17:08 
Mazák
Mazák

tomashr píše:
Můžu mít jeden drzý dotaz (a myslím vážně, nejde o provokaci)? Mě trochu uniká, v čem je tak podstatná čeština právě u OpenTX, kde v menu v podstatě nic není a vše se tvoří tak nějak od nuly...
Chápu, proč někdo chce lokalizaci u Futaby, Jeti či Graupner/SJ, kde je v menu mračno pojmenovaných položek, to absolutně respektuji. Sice to i tam v jistém smyslu komplikuje hledání námětů na internetu, ale beru za fakt, že tam pro řadu lidí klady převládají.
Ale proč je to tak podstatné u OpenTX? Tam mi přijde, že nutně dominují zápory a je to vyloženě psychologická záležitost...

Pro mě je čeština dobrá na telemetrické a jiné hlášky, v menu mi AJ nevadí.

PříspěvekNapsal: čtv 19.12.2019 20:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Jardátor píše:
....samozřejmě sem patří spisovná čeština,ale některá nářečí ten náš jazyk "obohacují" a je to někdy i docela úsměvné.A myslím si,že v 67 letech není tak důležité jestli tazatel napíše měkké nebo tvrdé "Y".Milovat je taky správně s měkkým,ale zkuste to někdo. :D

Milovat s měkkým "i" je děsivá noční můra :-). V případě Janeka bych ale řekl, že se jedná spíše o specificky upravené domácí nářečí :-). Jinak mě již od dětství imponovali staří lidé, kteří krásně psali a spisovně mluvili (a že jich bylo opravdu hodně).

PříspěvekNapsal: čtv 19.12.2019 21:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Zdravím,
petronel píše:
V případě Janeka bych ale řekl, že se jedná spíše o specificky upravené domácí nářečí :-). Jinak mě již od dětství imponovali staří lidé, kteří krásně psali a spisovně mluvili (a že jich bylo opravdu hodně).
Konečně na to někdo přišel. :lol:

PříspěvekNapsal: stř 15.04.2020 22:00 
Mazák
Mazák

Třeba se někomu bude hodit, kdo nechce mít poškrábaný displej https://www.ebay.com/itm/3x-FrSky-Taran ... 2749.l2649

PříspěvekNapsal: sob 13.06.2020 20:41 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Obrázky: 0
Netuším , jestli se to někde řešilo, ale nedaří se mi to dohledat.
XSR-SIM v PC se nainstaloval bez problémů. Před tím jsem ho aktualizoval na poslední firmware.
Po restartu počítače ale není funkční a musím ho vytáhnout a zase nasunout. Pak vše běhá standartně, ale zas jen do vypnutí PC.

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 563 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38