Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Eachine EV100
PříspěvekNapsal: čtv 07.09.2017 15:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Tak dnes na BG byl zahajen prodej a o brejle je obrovsky zajem. Ja to tam nechal mam je obednane na rotorame a doufam, ze me nesklamou a brejle mit budou.
Co je ale dulezita novinka? Eachine udelal primo pro tyto brejle externi DVR odkaz je zde: https://www.banggood.com/Eachine-Micro-AV-Recorder-1280480-Mini-DVR-Support-32G-TF-For-EV100-Goggles-p-1196134.html?rmmds=mywishlist Do toho rozhodne pujdu a nemalo jsem si ucvrnknul kdyz jsem to zjistil :D

PříspěvekNapsal: čtv 07.09.2017 22:14 
Mazák
Mazák

BANE píše:
No po nekolika dennim badani jsem zjistil tyto neoverene informace:

1. nikdo nic nevi.
2. nejspis to bude fungovat s ruznyma antenama obdobne jako diverzni system.

Jedna baba povidala, ze je to jeden prijimac, ktery kontroluje signal z obou anten a bere obraz z te lepsi. Tvari se to jako zjednoduseny diverzni system. Jak to v praxi bude fungovat zjistim, az za letu :D

Je to vlastně jeden SMD integráč, který dělá RF přepínač - má dva vstupy, na každý jedna anténa a ven leze to lepší. Bohužel jsem zapomněl označení, ale měl jsem tu i datasheet, narazil jsem na to při opravě antény k nějakému Orange DSM satelitu, který měl na vstupu právě tohle - nic nového pod sluncem, i v modelařině se to používá už delší dobu.
Rozdíl proti "plné diverzitě" s dvěma přijímači je hlavně v tom, že to funguje tak nějak orientačně na celé pásmo, zatímco diverzitní přijímač bere přesně daný kanál a ještě do jisté míry může vyhodnotit skutečnou kvalitu a ne jen "tupě" sílu. Odhaduji, že v praxi to bude chodit dost slušně při rekreačním létání někde "na plácku" s jediným modelem, tam bude rozdíl proti "opravdové diverzitě" minimální, při závodním letu několika copterů najednou to už bude o něco horší.

PříspěvekNapsal: pát 08.09.2017 0:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

tomashr píše:

Je to vlastně jeden SMD integráč, který dělá RF přepínač - má dva vstupy, na každý jedna anténa a ven leze to lepší. Bohužel jsem zapomněl označení, ale měl jsem tu i datasheet, narazil jsem na to při opravě antény k nějakému Orange DSM satelitu, který měl na vstupu právě tohle - nic nového pod sluncem, i v modelařině se to používá už delší dobu.
Rozdíl proti "plné diverzitě" s dvěma přijímači je hlavně v tom, že to funguje tak nějak orientačně na celé pásmo, zatímco diverzitní přijímač bere přesně daný kanál a ještě do jisté míry může vyhodnotit skutečnou kvalitu a ne jen "tupě" sílu. Odhaduji, že v praxi to bude chodit dost slušně při rekreačním létání někde "na plácku" s jediným modelem, tam bude rozdíl proti "opravdové diverzitě" minimální, při závodním letu několika copterů najednou to už bude o něco horší.

Takze pro me za ty prachy idealni...

PříspěvekNapsal: ned 10.09.2017 7:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Tak na BG dnes uz cena pres 3500,- czk. Na rotorame jeste porad akcni cena 2900,- czk...

PříspěvekNapsal: stř 13.09.2017 13:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Brejle dopadly celkem dobre v prvnich recenzich, az na nektere nesrovnalosti a docasne vady, ktere by se ale koncoveho zakaznika nemely nejak dotknout jsou v pohode. Tady jsem nasel video nejak neupravene tedy raw, ktere ukazuje zaznam z externiho DVR, co se bude na BG prodavat tento mesic. Je to pres kopter eachine wizard 220s tedy Eachine 1179 800TVL CCD kameru.

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3