Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 17:35 
Mazák
Mazák

Obrázky: 1
JMalik píše:
Je skutečně nutné v případě moderátorů vždy citovat celé jejich příspěvky, aby nemohlo dojít k těmhle manipulacím s textem?

Stačí citovat tu část z textu, na kterou se přímo reaguje. Tím se ostatně obecně předejde v řadě případů různým nedorozuměním i když třeba k žádným změnám nedošlo a i když se třeba ani nejedná o příspěvky od moderátorů.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 17:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

2 tomashr:

nedalo se Tě citovat tak jen malá reakce na Tvůj citát od nicku Heli, že Tě fascinuje proč admin nemaže podle Tebe evidentní reklamní příspěvky.:

Hele, není mi to jasné a tak se raději zeptám – co je špatné na tom když někdo pochválí/popíše nějaký výrobek? Člověk aby se bál do nějaké modelářské komunity napsat běžnou větu typu "mám TX "XY", je vážne fascinující, doporučuji koupit, protože, bla bla bla...". Protože je úplně normální že chce někdo něco pochválit anebo vypíchnout dobré vlastnosti výrobku, který třeba vlastní atp... A i kdyby ho nevlastnil, chválit je lidské a přirozené.
Proto mě docela fascinuje jaké malichernosti vás tady fascinují :-D
LJM-

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 17:40 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Není problém editovat i citaci. Bohužel Drondysovi se povedlo v jednom okamžiku pozbýt serióznost a vrhnout stín na moderátory.

V moderátorské části diskuse jsem inicioval vlákno o ustanovení etického kodexu moderátora, prosím ostatní kolegy moderátory o diskusi tam.

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 17:50 
Mazák
Mazák

JirkaA píše:
Není problém editovat i citaci. Bohužel Drondysovi se povedlo v jednom okamžiku pozbýt serióznost a vrhnout stín na moderátory.

V moderátorské části diskuse jsem inicioval vlákno o ustanovení etického kodexu moderátora, prosím ostatní kolegy moderátory o diskusi tam.

Samotná podstata mého příspěvku ve smyslu zmínky náhrady hliníkového obalu za jiný se tou úpravou nezměnila. Nemá smysl z toho dělat hon na čarodějnice. V reálu to vidím spíš jen jako záminku některých pro ventilování osobních antipatií.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 19:25 
Mazák
Mazák

Blog: Zobrazit blog (25)
Drondys píše:
.............Ano. Nevidím žádný problém v tom, že jsem upravil svůj vlastní příspěvek. Do cizích příspěvků jsem nezasahoval.

Kdyby jsi pod ten příspěvek napsal:" upravil dne .............. XXkrát", tak si tam piš co chceš. Tenhle způsob úpravy příspěvku bez toho, aniž by bylo zřejmé, že jsi do textu zpětně zasahoval považuji za maximální sviňárnu.[/quote]

No aby jsi se nepo....Drondys si něco zpackal a ty zase jinde vyhrožuješ udáváním....to taky považuji za max a ještě větší sviňárnu

Dalibor

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 19:43 
Mazák
Mazák

graup15 píše:
......No aby jsi se nepo....Drondys si něco zpackal a ty zase jinde vyhrožuješ udáváním....to taky považuji za max a ještě větší sviňárnu
Dalibor

Řeš to se mnou po SZ, nebo v tom vlákně kde si myslíš, že jsem něco takového psal (potom to ale přesně cituj),
případně si na tenhle problém založ speciál vlákno někde na smetišti.
Tady se drž tématu a jako moderátor hlavně dodržuj daná pravidla.

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 19:48 
Mazák
Mazák

Blog: Zobrazit blog (25)
Omlouvám se všem,že jsem si dovolil zastat Drondyse, neb ho napadl JMalik,který pro změnu napadá občas mne.
viewtopic.php?f=25&t=61127

Dále se budu teda držet tématu a těšit se na zajímavé nové rádio od jeti.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 20:52 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

ani som to tu celé nečítal, ale pochopil som, že diskusia sa zvrhla
Drondys vs. zbytok rcmanie.

Ja stojím za Drondysom :wink:
Keď ma naštve, tak ho zabanujem :lol: :lol: :lol:

ps: musím svoj príspevok editovať lebo som zle prečítal JirkuA, že: " Odkladišti, kam jsem přesunul opravdu nevhodně formulovaný příspěvek..."

Namiesto "Odkladišti" som prečítal "Odkališti" :lol: :lol: :lol: tak už radšej dobrú noc :mrgreen:

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 21:00 
Mazák
Mazák

Obrázky: 38
jmaliku ... ty si nam tu ten pulrok vazne chybel ... nebo rok ...

hele vy resite vazne takove hov*a ? tak udelal chybu ze si tam nedopsal ze upravil prizpevek ...
nejak nechapu smysl

treba Drondys nema vse z vlastni zkusenosti ale prinos toho ze data umi dohledat je velmi pozitivni, alespon nevyhrozuje a nechova se jako decko kteremu nekdo rozlil mliko ...

vim ze nekdy ujede a balancuje na hrane kdy je jeste korektni psat to co dogooglil ale v 90% to vzdy velmi pomuze ve vecech kde nikdo jinej nepomohl, mne samotnemu x krat jeho prizpevky pomohli a nikdy neuskodili

chapu ze toto je chyba ale spis generelne by se mely zmeny zobrazovat i u adminu ale budte radi za tohle forum, pral bych vam zazit jak to chodi na foru auta nebo nekterych o eletronice, tady to je zlaty a budme radi ze tady jsou moderatori normalni lidi - modelari, ne zakomplexovany hovada jako na jinejch forech

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 21:05 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
Milane, lépe bych to nenapsal. Tady se vždy musí najít imaginární hovno problém. Hlava mi nebere.

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 21:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Tady nejde o to, jestli Drondys je nebo není Google-based chytrolín, tady jde o princip, jestli je nebo není vhodné zpětnou editací vlastních příspěvků překrucovat jejich smysl a dělat tím pádem z lidí, kteří na to již mezitím zareagovali, hlupáky. Tohle by se stávat nemělo a i když Drondys to vidí jinak, mě osobně to proti srsti je a to hodně.
Dovolím si citovat můj příspěvek z tématu, kde se to snažím řešit v moderátorské části diskuse, kde se doufám dobereme k přesnější definici co by si moderátor dovolit měl a co už ne, něco jako etický kodex moderátora:

Citace:
Poté, co předvedl kolega Drondys v tématu o Jeti TXu, kdy se mu editací vlastního příspěvku povedlo dokonale překroutit a popřít svoje původní tvrzení a udělat tím z reagujících diskutujících blbce, cítím vhodnost (až nutnost) nějakým způsobem definovat co vlastně moderátor může a co by už dělat neměl.
Osobně vidím jako vhodné do cizích příspěvků zasahovat pouze za účelem opravy např. blbě udělané citace nebo odkazu na web, youtube a podobně, maximálně tak opravu překlepu nebo hrubky, aniž by tím byl ovlivněn smysl editovaného příspěvku.
Zasahovat do příspěvku a měnit jeho smysl v okamžiku, kdy již na něj někdo jiný reagoval, pokládám za nanejvýš nevhodné a v případě vlastních příspěvků za hrubě neetické, v případě moderátorů o to víc, že není v editovaném příspěvku vidět poznámka o jeho úpravě.

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 21:22 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

kovaco píše:
Milane, lépe bych to nenapsal. Tady se vždy musí najít imaginární hovno problém. Hlava mi nebere.

To že něco nechápeš ještě neznamená, že by ses k tomu musel vyjadřovat vulgarismem. Diskutujme prosím slušně.

PříspěvekNapsal: čtv 10.10.2013 21:36 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
To je tady fakt na po....í. Takhle by to šlo? To jsem se fakt vyjádřil hodně vulgárně. Kluci, kluci. Jdu raději spát.

PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 9:42 
Mazák
Mazák

Blog: Zobrazit blog (1)
A co kdyby se tohle vlakno smazlo?

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pát 11.10.2013 13:38 
Mazák
Mazák

Milan Nes píše:

1) jmaliku ... ty si nam tu ten pulrok vazne chybel ... nebo rok ...

2) hele vy resite vazne takove hov*a ? tak udelal chybu ze si tam nedopsal ze upravil prizpevek ...
nejak nechapu smysl

3) Drondys.......... alespon nevyhrozuje a nechova se jako decko kteremu nekdo rozlil mliko ...

4) .....pral bych vam zazit jak to chodi na foru auta nebo nekterych o eletronice, tady to je zlaty a budme radi ze tady jsou moderatori normalni lidi - modelari, ne zakomplexovany hovada jako na jinejch forech

1) Jestli jsem ti tady chyběl nebo ne, je mi celkem jedno a pokud souhlasíš, tak bych si návštěvnost tady řídil podle svého uvážení.

2) Pokud nechápeš smysl, tak o tom tedy nediskutuj

3) Jestliže máš pocit, že tady někdo něčím vyhrožuje, chová se jako děcko, kterému někdo rozlil mlíko........, tak to řeš a nebreč nad tím.
Dohledej konkrétní vyhrožování dotyčného, jeho kvikot malého děcka......., dej to sem, založ na to vlákno ve smetišti, řeš si to s ním po SZ, nahlaš to adminovi......, ale nekňourej, pokud to nekonkretizuješ.

4) na fóra se zakomplexovanýma hovadama nelezu. Nevím co bych tam dělal.

Naposledy upravil JMalik dne pát 11.10.2013 13:49, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další