Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 15:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Obrázky: 1
keny ma pravdu. .s A a B tiahlami nehybat a najlepsie kupit nacvakavacky kde sa ani dlzka zmenit neda... rozhodis cele prepakovanie ani boh nebude vediet co je spravne. ja osobne som hybal len tiahlami servo - cyklika (sral pes navod, tak aby pri 90stupnov bola cyklika v strede drahy) a tym tiahlom ktore ma v poslednom tvojom obrazku 41.5mm

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 17:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Dobre, necham si poradit od skusenejsich.Inak neviete link na shop kde sa tie nacvakavacky daju zohnat?Bo na Trex 500 som videl,ale Pro-cko ma ine prepakovanie a taku verziu som nevidel.dakujem

PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 17:38 
Mazák
Mazák

Robin123 píše:
Kenny McCormick:
Ja som z toho uz magor asi :) Hral som sa s dlzkou A a tym som docielil cca rovnomerny chod do +aj-.Vyzera to tak, ze v manuale je chyba v udajoch -bud zla dlzka,alebo zle nakreslena medzera.Tak podla vsetkeho sa v tomto pripade nemozem drzat navodu.Vsimni si Linkage rod A a B.
pochopil som manual tak ze:
na Linkage A su pouzite ine plastove ocka, kratsie, nez na Linkage B
tiez celkovy rozmer 31,5 je merany od vonkajsieho okraja diery na gulovy cap po okraj druhej diery
na Linkage B je rozmer 30,5 merany od stredu dierky po stred dierky

Lenze vrtulnik nemam, tak to neviem ci je to tak spravne :roll:

EDIT: pozeral som stranky vyrobcu /align/ a na tento novy model zatial nie su tie nacvakavacky. Tiez som porovnal s manualom na starsi model rex 500 a su tam ine rozmery.

PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 18:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Inak otazne je, ci tie pripravky na meranie stupnov ktore pouzivam su vobec presne.Mam tieto 2, pouzivam tu bielu, bo dobre sa zameriava oska padla.Zda sa mi ze ako keby ta mierka mala nejaku istu toleranciu.Mate s tym nejake skusenosti pripadne odporucania co je naj riesenie?

Přílohy:
stupnomery.jpg
stupnomery.jpg [ 193.13 KiB | Zobrazeno 249 krát ]

PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 18:26 
Mazák
Mazák

Tiez som to mal, ista tolerancia pri merani tam bude, nejake male odchylky ci chybky v opakovanych meraniach.
Nejaky polstupen ma vsak nechaval chladnym. Najlepsie asi je toto:
http://www.fast-lad.co.uk/store/rclogge ... 13669.html
Mam teraz nieco podobne...
Zaklad je mat drot padiel pri merani vodorovne. Aj na to som videl nejake pripravky, lenze uz neviem kde, kedze uz lietam len bezpadlo. Ale aj bez toho sa zaobides.

PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 20:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Kenny McCormick píše:
Tiez som to mal, ista tolerancia pri merani tam bude, nejake male odchylky ci chybky v opakovanych meraniach.

Toto si presne vystihol, som nechapal ze ako je mozne ze najprv je vsetko dobre a povedzme idem to merat pre istotu cele znova a uz su tam odchylky.Preto som zacal upodozrievat ten pripravok na meranie.Pol dna som sa nad tym trapil.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5