Tom1974 píše:Dneska mi přišel nový Castle Creations Phoenix 100 do Ascota Elektro, neb 125 šla zpět do Backfire. Jak mám kurňa tohle připájet rovnou na motor???!!!
No ..hihi zapojíš mozek a ručičky
Já vím. Jen když jsem odlepil tu nálepku, tak jsem dostal záchvat smíchu
Dalibore je problém sundat pastorek na 1115/2D/6,7, nebo půjde nahradit jiným? Jde o to, že p.Hořejší má 1107/1,5Y pro heli, tedy bez převodovky a tu já přeci mám. Chtěl bych to dát do kompozita 1,5m. Jiná převodovka než P32 asi nepřipadá v úvahu, že? Nebo existuje něco co se dá koupit u nás? Díky...
Problém to není, ale ty máš převodovku navíc? ?????
Co pak dáš do Ascota když oholíš 1115?
Jinak dá se sehnat převodovkaMaxon 4,4:1 s konverzním čelem právě na Neu řadu 11X.
PS..už láduji video z Rané na Vimeo. Za pár hodin to možná bude aktivní.
Tom1974 píše:Právě že převodovku navíc nemám. Bylo by to to nejhorší zlo jí přehodit z Ascota. Zkusím někde toho Maxona. Jinak ta 1107 by šla i do pyloňáka, ne?
Jo do pylona by šla. A nevymejšlej blbiny, slož Ascota. Na kopec ti je pylon k hov...
Tom1974 píše:Právě že převodovku navíc nemám. Bylo by to to nejhorší zlo jí přehodit z Ascota. Zkusím někde toho Maxona. Jinak ta 1107 by šla i do pyloňáka, ne?
Jo do pylona by šla. A nevymejšlej blbiny, slož Ascota. Na kopec ti je pylon k hov...
Tak chlapci. Předesílám, že jsem na svahu nikdy nebyl s kompozitem...a jsem nadšený. Na ranou zajedu častěji No budu se muset taky dokopat udělat za letu stavitelný držák kamery. Ono jde o to, že je nastavená pro let na rovině, přitom na svahu kde to stoupe všude, pak de fakto čumí nahoru. Uvažuji o koupi ještě jedné...lákájí mně synchronní záběry dopředu i dozadu (nebo kombinace dopředu a do boku), ale ještě uvidím. Trošku omluvte kvalitu záběrů, slunce ta mrcha zalezlo než jsem na Ranou dojel a správce ho už nestačil objednat PS...na konci videa je vidět co Viking udělá když se pilot začumí na vedle letící padák
krása, co dodat, jiná liga než svahy co lítám já a hlavně ta krajina palec nahoru tam viking musel lítat uplně sám
ale musela to bejt dobrá kličkovaná mezi tunou padáčkářů
graup15 píše:Tak chlapci. Předesílám, že jsem na svahu nikdy nebyl s kompozitem...a jsem nadšený. Na ranou zajedu častěji http://www.vimeo.com/19202560
Dalibore, svahy jsou naprosto bomba věc, jen je pak člověk furt jak postižený,když jde, kouká a říká, jojo dnes by to šlo tam a tam a to by ten můj brousek lítal. Pak začne stavět éra, kterým stačí i minimální vítr, pak si začne pohrávat s přeskoky svah termika a nakonec stojí na kopci, ono třebas ani nefouká, najednou se někde utrhne bublina a už to tam rve pod tlakem. Je to neuvěřitelně návykové a většina mých ér je bez motoru. Raná je krásná, jen je škoda, že je tam vždy hromada lidí, takže přes sezónu tam stojí frontu, ale naproti na Oblík se nikomu moc nechce a ono je všude takové množství svahů, jen si vybrat.
SOVA is YouR CO-pilot http://rc-sovy.blogspot.com http://www.rcsovy.cz