Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 843 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 02.06.2024 0:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Ty vole, já se picnu ...Graup žije :D

PříspěvekNapsal: ned 02.06.2024 21:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Obrázky: 21
APD regulatory pozivam v modeloch kde ide o velky vykon malu velkost a brutalne tvrdu brzdu. Je to bezkonkurencne najlepsia rada regulatorov na kW sialenosti za rozumnu cenu. APD 200F3 V2 sa programuje jednoducho pretoze ma micro USB, staci stiahnut configurator https://docs.powerdrives.net/downloads/ ... r-releases . Ja mam hlavne prvu verziu ktoru som nijako neprogramoval, nebolo treba vsetko ide ako ma, akurat som flashoval firmware a skusal verziu specialne pre F5B. Nizsie modely nemaju USB rozhranie a treba pouzit adapter https://neumotors.com/product/apd-f-ser ... g-adapter/ . Zial koncom minuleho roka prisla smutna sprava https://powerdrives.net/blog/customer-update . Regulatory uz niesu dostupne vo vacsine obchodov a hlavnym distributorom je podla vsetkeho NEU motors co je samozrejme v USA. Ceny vyskocili zo 180 eur ktore som zaplatil za regulator do Wasabi na takmer 300 dol od Steva Neu + vsetky poplatky za dovoz z USA. Podla vsetkeho bude APD predavat aj Urs a jeho Leomotion ale ten tiez nieje v EU a jeho ceny su tradicne vyssie. Zatial neviem o ziadnom predajcovi v EU. Video s Cruisefire mam iba zo zaletu a to z kamery ktoru som mal na ciapke, skusim niekoho oslovit aby mi urobil kvalitnejsie video a to s celym gangom mojich hotlinerov pretoze ako urcite vies cim je lietadlo vacsie tym sa zda jeho rychlost mensia. Najvacsi uspech pre divakov ma vzdy najmensi z gangu Avionik D16 s nieco cez 2kW aj ked napriklad 8 kW Speedfire leti a stupa rychlejsie, skratka efekt velkosti je znacny a to ma privadza k projektu ktory popisem neskor.

Přílohy:
Poznámka: Hotliner gang
Hotliner Gang.jpg
Hotliner Gang.jpg
[ 263.42 KiB | Zobrazeno 199 krát ]

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 02.06.2024 22:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Obrázky: 21
Rozhodol som sa efekt velkost / rychlost este trochu vylepsit a tak som si zadovazil od Sergeja novy Avionik Dckovej verzie ale s trupom zo starsej verzie pretoze nova ma kratsi nos a ja ho potrebujem co najdlhsi pre F5Bckovu vrtulu. Tento hybrid sa pokusim osadit motorom Leomotion 3623 2400kv regulator bude APD 120f3 bateria rovnaka aku pouzivam do Speedfire alebo Wasabi 1500 mAh ale v konfiguracii 8S. Najvacsi problem je tradicne vrtula pretoze vsetky vhodne su moc velke a nezmestia sa napriek tom ze mam trup z najdlhsim nosom ktory sa na Avionika robil. Tak som bol postaveny pred tazke az barbarske rozhodnutie trochu skratit GM 17x23 na pouzitelnu velkost. Ocakavam vykon cez 4 kW a stupavost cez 80 m/s co by mohlo priniest s efektom velkost / rychlost zaujimavy vizualny zazitok.

Přílohy:
Poznámka: Avionik hybrid v plnej krase.
Av1.jpg
Av1.jpg
[ 252.62 KiB | Zobrazeno 190 krát ]

Poznámka: Pohonna jednotka pred zostavenim
Av2.jpg
Av2.jpg
[ 216.03 KiB | Zobrazeno 190 krát ]

Poznámka: Vrtula prilieha k trupu naozaj ukazkovo
Av3.jpg
Av3.jpg
[ 195.32 KiB | Zobrazeno 190 krát ]

Poznámka: Skuska osadenia baterie 8S
Av4.jpg
Av4.jpg
[ 195.74 KiB | Zobrazeno 190 krát ]

Poznámka: Cekova konfiguracia trupu.
Av5.jpg
Av5.jpg
[ 208.33 KiB | Zobrazeno 190 krát ]

Profil Soukromé album  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 843 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 53, 54, 55, 56, 57