Dělá mě to od začátku že to pěkně hodí ,zatím jsem to přikládal turbolencím ale asi to je něco jiného vypá to že vypadával signál u jiných letadel není problém
Díky za názory.
http://www.youtube.com/watch?v=-oo9NJzrP4Q
hlavataci píše:Zdravím prosím o pomoc dnes jsem říznul s Rytmusem mini a snad to nebylo na ruceStal se ůplně neovladatelný ale rušením to nebylo chodíme tam létat pravidelně a nic se neděje
Dělá mě to od začátku že to pěkně hodí ,zatím jsem to přikládal turbolencím ale asi to je něco jiného vypá to že vypadával signál u jiných letadel není problémProsím co by to mohlo být-regulátor nebo přijímač nebo ještě krystal sám nevím je to vydět na videu asi po druhé minutě.
Díky za názory.
http://www.youtube.com/watch?v=-oo9NJzrP4Q
hlavataci píše:Ahoj tak už je závada na světě regl byl trochu více překrmenej a upekl se becNo naštěstí to Rytmusek přežil jenom se šrámem na křídle protože spadl do vzrostlého obilí
Jinak moc díky Čau
lakotamm píše:ak má regulátor dobrý bec, tak by som ich tam nedával. Keď som mal v lietadle prijímačovky, tak sa mi ich nechcelo nabíjať.![]()
Po pár týždňoch som to vymenil za bec.
Ale môžeš ich tam skúsiť pripojiť cez germániovu diodu. Ak ti odíde bec, začne fungovať baterka. Nabíjať to nebudeš musieť často, lebo prijímač bude primárne brať energiu z regulátora. Len keď odíde, tak sa to prepne.