Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ESC Maytech Falcon 30A SBEC
PříspěvekNapsal: čtv 06.05.2021 18:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Ahoj,

mám velkou prosbu. Pořídil jsem si k větroni F5J regulátor Maytech Falcon 30A SBEC + programovací kartu. Po zapojení všechno funguje jak má, ale nebyla nastavená brzda. Při pokusu ji nastavit se mě to nedaří ani na kartě, ani přes vysílač. Karta svítí pouze červeně na jednom místě, přes vysílač se nedostanu do programovacího módu.

Neporadíte mě prosím, co mám vůbec dělat? Připadá mě, že je ESC snad zamčený pro všechny operace. Předem děkuji za rady.


Přílohy:
IMG_20210505_232446.jpg
IMG_20210505_232446.jpg
[ 54.24 KiB | Zobrazeno 1285 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC Maytech Falcon 30A SBEC
PříspěvekNapsal: čtv 06.05.2021 19:17 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2014
Příspěvky: 143
Ahoj,myslím že po levé straně na kartě je zapojení 4článkuNimh nebo Nicd. Nebo se mýlím :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC Maytech Falcon 30A SBEC
PříspěvekNapsal: čtv 06.05.2021 19:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Messer3 píše:
Ahoj,myslím že po levé straně na kartě je zapojení 4článkuNimh nebo Nicd. Nebo se mýlím :(


Ahoj, na levé straně je konketor pro napájení v případě, že bude ESC bez BECu. V tomto případě tam SBEC ale je. Připadá mě, že je to celý nějaký zamrzlý. Kdyby to šlo alespoň nějak celé zresetovat, ale nevím jak ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC Maytech Falcon 30A SBEC
PříspěvekNapsal: čtv 06.05.2021 21:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 8.4.2020
Příspěvky: 296
Bydliště: Valašské Meziříčí
Možná se zeptám blbě, ale napadlo mě, jestli napřed propojíš kartu s ESC a teprve potom připojíš baterku. Opačným postupem by mohl ESC zůstat ve stavu, kdy čeká na signál z přijímače. Pokud ani toto nepomůže, tak zkusit jinou kartu, nebo jiný ESC pro vyloučení, jestli není něco vadné. Mám kartu a jeden ESC 12A a několikrát jsem měnil parametry a vždy bez problémů.

_________________
Taranis QX7, Quattro, Wendy, Classic EP, Decathlon Super, Hotwing 1200, Z-50 ŠAD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC Maytech Falcon 30A SBEC
PříspěvekNapsal: čtv 06.05.2021 21:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Igor659 píše:
Možná se zeptám blbě, ale napadlo mě, jestli napřed propojíš kartu s ESC a teprve potom připojíš baterku. Opačným postupem by mohl ESC zůstat ve stavu, kdy čeká na signál z přijímače. Pokud ani toto nepomůže, tak zkusit jinou kartu, nebo jiný ESC pro vyloučení, jestli není něco vadné. Mám kartu a jeden ESC 12A a několikrát jsem měnil parametry a vždy bez problémů.


Připojil jsem vždy nejdříve ESC a potom baterii. Ale nakonec jsem nyní rozchodil všechno přes vysílač a knipl plynu. Jsem blbec, měl jsem zapnutý zámek plynu :roll: Netušil jsem, kde se dá zaseknout ... Jinak kartu vyměním, bude asi vadná.

Děkuji moc za rady!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: ESC Maytech Falcon 30A SBEC
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2021 17:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10487
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Měl jsem stejnej problém, matně vzpomínám, že se muselo nastavení 2 x protočit od zhora dolů. Poprvé se nastavoval bílej, podruhý modrej parametr na stejným řádku. Musel bych se ti kouknout ani nevím, v kterým modelu Maytecha mám.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz