px

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Druhy a nastavení F3K
PříspěvekNapsal: pát 20.04.2018 11:56 
Administrátor serveru
Administrátor serveru

Obrázky: 292
Blog: Zobrazit blog (3)
Polynom píše:
mohu poprosit o zdůvodnění? Jak řešíš náhony na pylonáku?

Prostě bych měl obavu, že se za vysoké rychlosti objeví síla, které to vyvlékne. A i zvýšený odpor.

Dělám to takto:
Příloha:
IMG_20180416_210153_HDR.jpg
IMG_20180416_210153_HDR.jpg [ 47.68 KiB | Zobrazeno 803 krát ]

Na Zetka používám vybroušené kleštičky. Jedna strana je na páky, která jsou z 1mm druhá na páky k servům.
Příloha:
IMG_20180415_150306_HDR.jpg
IMG_20180415_150306_HDR.jpg [ 29.4 KiB | Zobrazeno 803 krát ]

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: sob 28.04.2018 13:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Obrázky: 0
Siml píše:
Ahoj,

tak jsem se dostal k té slibované šabloně pro frsky radio a to přesně pro X10s, dám jsem i šablonu přímo pro X9D a X7, ale lze to překonvertovat programem Companion 2.2

!! po stažení souboru je potřeba změnit příponu z .txt na .otx (server nepovoluje soubory s otx příponou) !!

Honza

Krásná práce. A kterak tam řešíte přelet (maximální klouzavost)?

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: sob 05.05.2018 11:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Siml píše:
Ahoj,
tak jsem se dostal k té slibované šabloně pro frsky radio a to přesně pro X10s, dám jsem i šablonu přímo pro X9D a X7, ale lze to překonvertovat programem Companion 2.2

Zdravím F3K maniaky,
vloni jsem bráchovi poskládal Destiny 2016, ale díky jeho klíčňokostní příhodě zůstal případ nedořešený... Osazení dle doporučení a vyšších standartů, snad bude vše OK a poleti TO!
Modelařím nějaký ten pátek všemi směry a dostal jsem "nalejvárnu" coajak udělat, takže tady bych nic neřešil - jen k mým historikům mi stačí (viz status) Hitec FLASH :-) A on, modelář z leknutí (jen tohle chtěl prostě zkusit a udělat si radost) si ale koupil něco chytřejšího, pro mne pole neorané a jsem asi línej se moc učit a babrat se v tom :roll:
Potřebuji tedy "napípat" jeho vysílač Taranis X9D Plus, v pomoc jsem doufal a čekal ji od Rimra, ale chápu jeho vytíženost a už jiný směr - tak poprosím o pomoc dál. A když tu vidím nějakou šablonu - nemůže mi ji někdo prosím zkonvertovat nebo poslat od sebe přímo pro daný vysílač?
Jde o ten základ, letové režimy - kdyžtak ať si pak už s křivkami atd. hraje sám, poladíme a hlavně pochopíme co a jak. Ale nechci vařit z vody. Díky moc!
(za odměnu bude fotodokumentace "co zůstane z Destiny v rukou amatérů" :lol: )

BTW - zvažovali jsme, že dojedeme juknout na workshop a pořešit to přímo LIVE výměnou za valašský penicilín, ale bohužel nám to časově nevyšlo... Bayeux

(a jestli má prosba zde vadí - šoupnu se jinam - jen to beru jako reakci na nastavení, které by tu mohlo pomoct a zůstat... Je rozhodně fajn najít k problematice komplexní téma ! )

PříspěvekNapsal: pon 14.05.2018 9:54 
Nováček serveru
Nováček serveru

Bayeux píše:

Zdravím F3K maniaky,
vloni jsem bráchovi poskládal Destiny 2016, ale díky jeho klíčňokostní příhodě zůstal případ nedořešený... Osazení dle doporučení a vyšších standartů, snad bude vše OK a poleti TO!
Modelařím nějaký ten pátek všemi směry a dostal jsem "nalejvárnu" coajak udělat, takže tady bych nic neřešil - jen k mým historikům mi stačí (viz status) Hitec FLASH :-) A on, modelář z leknutí (jen tohle chtěl prostě zkusit a udělat si radost) si ale koupil něco chytřejšího, pro mne pole neorané a jsem asi línej se moc učit a babrat se v tom :roll:
Potřebuji tedy "napípat" jeho vysílač Taranis X9D Plus, v pomoc jsem doufal a čekal ji od Rimra, ale chápu jeho vytíženost a už jiný směr - tak poprosím o pomoc dál. A když tu vidím nějakou šablonu - nemůže mi ji někdo prosím zkonvertovat nebo poslat od sebe přímo pro daný vysílač?
Jde o ten základ, letové režimy - kdyžtak ať si pak už s křivkami atd. hraje sám, poladíme a hlavně pochopíme co a jak. Ale nechci vařit z vody. Díky moc!
(za odměnu bude fotodokumentace "co zůstane z Destiny v rukou amatérů" :lol: )

BTW - zvažovali jsme, že dojedeme juknout na workshop a pořešit to přímo LIVE výměnou za valašský penicilín, ale bohužel nám to časově nevyšlo... Bayeux

(a jestli má prosba zde vadí - šoupnu se jinam - jen to beru jako reakci na nastavení, které by tu mohlo pomoct a zůstat... Je rozhodně fajn najít k problematice komplexní téma ! )

Ahoj,

no napípat FrSky X9D problém není, jenom bych potřeboval vědět jak to chceš, ta šablona je pro X10S a to s hardwerovou úpravou. Mám místo levého přepínače vyvedené dospod tlačítko které řídí letoví režim start. Další věc je verze Open TX v rádiu. Pokud je to aktuální můžeš mě kontaktovat na j.simlikw@gmail.com

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2