Reklama

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Akce 1000 RC pilotů
PříspěvekNapsal: čtv 14.06.2018 22:25 
Mazák
Mazák

Nerešte tu silnice, rešte tu modely, létání a dobrou věc, kterou Akce 1000 RC pilotů rozhodně je...

Jinak video je natočené tam kde je a mě nepřijde že by to bylo špatné místo pro létání! Zadny provoz, silnička tak pro traktor, proč ne... Než lézt někam do trávy... S tímto modelem a rozumným pilotem žádný problém ;)

PříspěvekNapsal: ned 01.07.2018 19:32 
Mazák
Mazák

Pořídil jsem si StepOne s cílem učit létat dceru. Ovšem na zalétání jsem ho v pátek přihodil do kufru auta před MČR F5J, kde se ho ujali naši přední piloti - no asi ne tak docela cílová skupina :lol:
Ovšem díky tomu víme, že StepOne umí bez problémů průlety altány (i dva za sebou), umí přistát na střeše dodávky a pak z ní opět odstartovat, létá na zádech i v metrové výšce na zemí, na asfaltové dráze pro jety jezdí jak autíčko, dá se chytat za letu za křídlo a spoustu dalších zajímavých věcí :lol: :lol: :lol:
Videa naštěstí nikdo netočil, to by asi v rámci "Akce 1000" mohlo mít na nové adepty vliv spíše špatný, ale co se týče vlastního modelu, tak skutečně spokojenost a obstál bez výhrad. A mimochodem, půjčili jsme to do ruky i dvěma začátečníkům (synek jednoho pilota a přítelkyně druhého) a i tohle dopadlo dobře, takže OK i pro začátečníky...

Raději nebudu rozebírat, jaké nápady na tuning se objevily (křidélka, asi tak dvojnásobný výkon motoru, atd.), to už by bylo fakt jiné téma...

PříspěvekNapsal: čtv 12.07.2018 11:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Ahoj lidi,
tato akce je super věc. Sám jsem začínající poletucha, ačkoliv mi bude "60". Rád bych vás, kteří se věnujete dětem, podpořil darování vysílače s přijímačem, který mi zbyl ze setu:
http://www.modelarina.cz/rc-letadlo-sco ... 38509.html

Ozvěte se ni někdo s udáním adresy, kam to mám poslat, bude li o to zájem. Nebo mohu osobně předat Kladensko, Slánsko, Praha -západ.

Letu zdar.

PS- Pokud by mi někdo pomohl (za úplatu!!!) s instalací nebo zprovozněním stabilizace do éra A200 Scorpio nebo FunCub 1400, bylo by to super :wink:

PříspěvekNapsal: čtv 12.07.2018 16:06 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Neuč se lítat se stabilizací. Nebudeš potom vůbec vědět, jak se vlastně letadlo chová bez ní. Získáš špatné návyky.

PříspěvekNapsal: pát 13.07.2018 13:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Zajímalo by mne, jestli jste pro tu akci také zvažovali levné poletovadlo Magnum Reloaded...?

Pořizovací cena jeho výřezů je 1/3 proti StepOne.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 140 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10