Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 20:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.10.2017
Příspěvky: 6
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s nákupy v tomto obchodě, nebo konkrétně s tímto modelem: http://www.steva.cz/zbozi/12120/Spitfir ... r-OBL-.htm
Případně pokud máte nějaké rady co a jak s tímto konkrétním modelem, protože pokud jde o stavbu RC letadel, tak jsem úplný začátečník a chtěl bych si to vyzkoušet na něčem "levném". Nic o moc levnějšího jsem nenašel, většinou tak kolem 1 500Kč. Těch 500 navíc za to, že to bude Spitfire mně opravdu nezabije.
Děkuji za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 20:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.2.2016
Příspěvky: 501
Bydliště: Frýdek-Místek
Pokud jsi úplný začátečník, tak si nejsem jistý jestli je model Spitfire vhodná volba. Podle mě by to chtělo nějaké hodnější letadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 21:07 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
Jako začátečník si vyber něco, co je schopné letět pomalu a stabilně. To malý model druhoválečné stíhačky rozhodně schopen není.
Poohlédni se po něčem z EPP. Pěnový polystyren, z kterého je tento Spitfire, se moc dobře neopravuje. A nejsem si jistý, jestli to vůbec ještě bude k mání, je to dost stará stavebnice.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: sob 21.10.2017 21:25 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.10.2017
Příspěvky: 6
S létáním zase takový problém není. Mám tu hornoplošník s metrovým rozpětím, který když jsem ho dostal už měl zlomené křídlo. Je nevyvážený, nestabilní, lítá jak kostka betonu a až na pár výjimek, když zafoukalo jsem s ním problémy neměl. Mně jde hlavně o tu stavbu. Ale uznávám, že přece jenom ten Spitfire by možná byl na hranicích mých sil, ale co jiného byste mi doporučili?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 6:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Smisek112 píše:
S létáním zase takový problém není. Mám tu hornoplošník s metrovým rozpětím, který když jsem ho dostal už měl zlomené křídlo. Je nevyvážený, nestabilní, lítá jak kostka betonu a až na pár výjimek, když zafoukalo jsem s ním problémy neměl. Mně jde hlavně o tu stavbu. Ale uznávám, že přece jenom ten Spitfire by možná byl na hranicích mých sil, ale co jiného byste mi doporučili?


Pokud vyloženě netrváš na lisovaných kuličkách, tak za mne toto http://www.steva.cz/zbozi/11990/Rainbow ... -PH055.htm


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 10:03 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.7.2012
Příspěvky: 26
Ahoj,
jestli Ti jde o klasické stavby(balsa), tak bych doporučil třeba piráta od hiesböka( na naučení postupu dobrý start).
Jestli chceš bublinolet a stíhačku, tak dobře léta třeba tohle:
https://www.peckamodel.cz/produkt/rc-mo ... i-kamuflaz

Stavba má jistá úskalí, ale letadlo umí lítat i pomalu a celkem dost vydrží - osobní zkušenost.

Nechci Ti brát iluze, ale model, na který jsi dal odkaz, jsou pro Tebe vyhozený peníze-prvni větší karambol(jinými slovy první let) můžeš ji rovnou vyhodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spitfire od výrobce Thunder Tiger
PříspěvekNapsal: ned 22.10.2017 19:07 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 21.10.2017
Příspěvky: 6
ok. Děkuju za rady. Asi skončím u toho MIGu, když toho dost vydrží, ale ještě o tom popřemýšlím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz