Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Monster truck kit
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2018 20:56 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 82
Bydliště: Brno
Zdravim. Potreboval bych poradit s vyberem stavebice auta. Mam nasledujici podminky.
- aby to byla stavebnice/kit - Monster truck, meritko 1:10 ci 1:8, preferoval bych 4WD, ale pokud bude jen 2WD tak taky ok.
- aby se na to daly relativne dobre sehnat nahradni dily
- zda kit bude mit motor/ESC/Servo/vysialcku neni podstatne - vse si dokazu koupit (letam vrtulniky takze vim o co jde)
- cena - pokud se vlezu za samotny kit do 5000,- tak super, pokud budu muset dat 10 000,- tak to taky preziju :-(

Chci proste stavebnici, bavi me to vic si to sestavit, nez jen to vytahnout z krabice a jezdit! Heliny si taky zasadne stavim z kitu a komponent!

Diky za rady - pokud lze poradit :-)

Prosim o presun do spravneho vlakna. Diky!!!

_________________
RC Helis and cars, Brno


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Monster truck kit
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2018 21:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
není při čištění a servisu se namontuješ dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 10.05.2018 18:01 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 2.2.2012
Příspěvky: 82
Bydliště: Brno
Ok, uz jsem se smiril z s tim ze to nebude stavebnice. Chci dobrou dostupnost nahradnich dilu. Jaka znacka je v CR nejoblibenejsi? Dival jsem se treba na Traxxsas Stampede. Pokud vezmu verzi 2WD da se pozdeji predelat na 4WD? A nebo je to na dily nekompatibilni? Nebo doporucite jinou znacku co se tyka dostupnosti ND?

_________________
RC Helis and cars, Brno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2018 20:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 4.1.2017
Příspěvky: 299
Bydliště: Březnice (ZL)
Není to stejný,tohle překopat nejde.
Traxxas není špatná volba díly jsou dlouhodobě dostupné,na pár si musí počkat ale vcelku se to dá.
Moc nemění typy podvozků a tak i po letech je šence jej udržet v provozu.

_________________
Taranis+ T2-2008, E-REVO, Diablotin,Ariane V6 slow flyer ve výstavbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 06.08.2018 7:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.9.2015
Příspěvky: 212
Bydliště: Mladoboleslavsko
Zase uvažuji, že si zase koupím něco na divočiny. Měl jsem velkého Summita, ale vadilo mi, jak moc to žralo dvě baterky. Takže rád bych něco podobného, ale na jednu.
Jediné auto, co by toho mohlo dost zvládnout a bylo odolné, tak asi Traxxas Slash a hodit na to 2,8" kola případně Stampede, ale Slash se mi líbí o dost více.
Případně něco podobného je?

_________________
Traxxas TRX-4 Ford Bronco 1/10 brushless
Losi Rock Rey 1/10 brushless
Losi Night Crawler SE 1/10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 12.09.2018 18:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 10.9.2018
Příspěvky: 10
Zdravím,
Vlastním již pár dní Fasttruck 4, ale ještě se seznamuji :D.
Potřeboval bych si pořídit ještě jedno auto a k tomu baterii, něco okolo 1-2k. Mohl by mi prosím někdo poradit?
A ještě se chci zeptat na baterie do toho fasttrucku 4, chtěl bych něco okolo 6000mAh.
Děkuji
Tohle by šlo? P5-HV Mid Shorty Stock Spec GRAPHENE-2 6000mAh Hardcase battery - 7.6V LiPo - 120C/60C
Nebo? ANTIX BY LRP 9000 - 7.6V LIHV - 45C LIPO CAR HARDCASE
Jaké jsou rozdíly? Chci nějakou baterii tak do 2k :)
Nebo toto, ale větší LRP Antix 5200mAh Graphene 7.6 LiHV 45C LiPo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 22.02.2019 22:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Ahoj,

mám expediční auta včetně Axial Wrighta, ale ještě bych rád doplnil vozový park. Přál bych si něco na blbnutí, rychlé průjezdy, menší skoky, řezaný zatáčky, všechno buď po lese, rozumným terénu, nebo na trávě, příp. šotolině. nejsem blázen na extra řádění, láká mě perfektní antistresor :-). Mám v oku buď Traxxas Stampede 4x4 VXL, Traxxas Rustler 4x4 VXL, dále nevím (Brushless Monster Truck 4WD Hobbytech). U Stampeda nevím, jestli vyšší těžiště nebude při ostřejších zatáčkách a skocích problém, u Rustlera nevím, jestli to není o při kolách 2,8 palce jenom obrandovaný Slash. Další tipy nevím, přál bych si od Vás poradit. Jezdit budu na 2S baterie (7 200 mAh), 3S mě neláká. zatím se motám mezi Monster a Truck a velikostí 1:10. Osminy jsou parádní, E-Revo 2.0 bezvadný, ale ty peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 22.02.2019 22:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Ahoj,

mám expediční auta včetně Axial Wrighta, ale ještě bych rád doplnil vozový park. Přál bych si něco na blbnutí, rychlé průjezdy, menší skoky, řezaný zatáčky, všechno buď po lese, rozumným terénu, nebo na trávě, příp. šotolině. nejsem blázen na extra řádění, láká mě perfektní antistresor :-). Mám v oku buď Traxxas Stampede 4x4 VXL, Traxxas Rustler 4x4 VXL, dále nevím (Brushless Monster Truck 4WD Hobbytech). U Stampeda nevím, jestli vyšší těžiště nebude při ostřejších zatáčkách a skocích problém, u Rustlera nevím, jestli to není o při kolách 2,8 palce jenom obrandovaný Slash. Další tipy nevím, přál bych si od Vás poradit. Jezdit budu na 2S baterie (7 200 mAh), 3S mě neláká. zatím se motám mezi Monster a Truck a velikostí 1:10. Osminy jsou parádní, E-Revo 2.0 bezvadný, ale ty peníze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 23.02.2019 18:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 4.1.2017
Příspěvky: 299
Bydliště: Březnice (ZL)
Ty traxxasy jsou prakticky stejné šasí.
Stampik je do lesa nejvhodnější.

_________________
Taranis+ T2-2008, E-REVO, Diablotin,Ariane V6 slow flyer ve výstavbě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 23.02.2019 20:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 21.2.2016
Příspěvky: 367
Ahoj, díky. Jak je na tom Stampede s těžištěm? Připadá mě, že je hodně vysoko a auto je tím dost vratký. V zatáčkách nevím, jak se hodně převrací a nejezdí se jenom pomalu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 18.03.2019 2:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2011
Příspěvky: 448
Bydliště: Brisbane
Resim co koupit manzelce, zvazuji Losi Rock Rey nebo Traxxas Rustler. Bude to jezdit na 2s/3s. jde mi predevsim o bashing, kolik to vydrzi nez neco odejde a cenu nahradnich dilu. Zena je spise clovek typu plny plyn ..
Jizdy v parku, skate parku, lesni upravena cesta.

Poradite?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 18.03.2019 14:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Rustler je spousta srandy, ale kdyz rikas plny plyn, asi bych sel cestou 2S. Ono to docela staci :-) 3S by ti litalo nejakych 60 za hodinu a vice, se obavam. Takze zenu bych videl na 40km/h max a staci. Mas tam ale trosku zmixovane kategorie Losi je rock crawler kdezto Rustler je zihadlo prizemni na sotolinu (lehkou) nebo rovny teren. Nahradni dily klasika - kup dopredu ramena a narazniky a pak uvidis, co tam dal rozseka :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 05.04.2019 10:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Žopy u Holešova + Praha 10
Zdravim Pánové.
Prosim potřeboval bych radu. Chci elektro do 5 - 6 tisic. Nejaky off road. Je to na ježdění s 2 letou dcerou po zahradě i po bytě. A aby to bavilo i tátu :-) Nemam žádné velké nároky. Hlavně chci proporcionální regulování rychlosti a vzhled klacikeho Jeepa. Kvalitativne nevim co je hodne muziky za malo panez, proto se tady ptam.

velice se mi libi toto:
https://www.modelcentrum.cz/produkt/Vat ... RTR-i71458

ale to je na me prilis penez tak uvazuji realne o tomto:
https://www.rcauta.cz/cr12-toyota-fj45- ... rie-p41480

Mohl bych poprosit zkusene uzivatele o nejake vyjadreni ke komponentum, pouzite elektronice atd, jakykoli nazor na vec. Dik za kazdou odpoved. Asi bych bral RTR at je to komplet se vsim nez stavebnici. Popř. rad si necham poradit jinou alternativni variantu. (ne spalovák)
Diky, caute.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 08.04.2019 20:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 119
Bydliště: Louny
https://www.mz-racing.net/ecx01013it2-e ... rtr-zluty/ A co tohle ? Důležité je dostupnost náhradních dílů. Jízda po bytě není moc pro tyhle auta ideální, jsou to auta na ven.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 24.05.2019 5:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.5.2019
Příspěvky: 1
Zdravím! :D
Jsem zde nový,snad neudělám hned něco špatně! Chci se zeptat zde zkušenějších, o rady ohledně koupi RC autíčka typu short course v měřítku 1:10. Rozpočet mám kolem 12 tis. Váhám nad koupi mezi bazarovou Traxxas Slash VXL 4WD TSM, TQi, OBA, anebo nový Losi Baja Rey Ford Raptor. Co se týče výbavy auta jsou hodně blízko k sobě. Mám na mysli pohon 4x4, střídavý pohon, i elektronika. Jsem začínající, a chci autíčko do lehkého terénu, někde na asfaltce, v parku na trávě, šotolině. Chci jezdit s malým synem, a jen tak blbnout. Žádné závody. Zatím bych to viděl jen na takový sváteční jezdění, nevím jestli malého bude to do budoucna bavit víc, či ne? Ale chci auto co nějaký to blbnutí vydrží. Další dotaz je, na co mám zaměřit při koupí bazarového Slash-e? Abych nepřidělal víc starosti, než radosti. Je to necelé 2 roky staré, údajně jěždeno málo, a je k tomu origo traxxas 3s lipolka, a origo traxxas nabíječka, což mně láká. U Losi bych to musel dokoupit, ale s tím jsem počítal.U losí mně láká líbivější vzhled (aspon pro mně) a snad co jsem zatím zjistil na internetu kvalitnější vydrž. U traxxasu jsem našel spoustu řešení kolem praskajících držáku kol, zlobí regl., servo nic moc atd.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz