Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 168 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.07.2011 15:12 
Mazák
Mazák

Obrázky: 0
wow díky :D konečně si můžu nakupovat z HC

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.07.2011 20:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

jo to jo už taky nakupuju :-D

Předmět příspěvku: Re: PAy Pal
PříspěvekNapsal: pon 10.10.2011 19:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Zdravím, mám založený paypal již asi 14 dní, kdy jsem si k účtu dal přiřadit kartu. Doposud mi, ale nebylo strženo požadovaných 50,-Kč, přestože se všude píše, že by k ověření karty mělo dojít obratem. Co jsem se díval na nezaúčtované platby na mém účtu ( pozn. mám Mbank), tak tam mám od PayPalu pouze 1,-Kč s datem splatnosti 18.10.2011. Zdá se mi to nějaké divné, máte také s tímto zkušenosti? Na účtu mám dostaek fin. prostředků, tak nevím.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pon 10.10.2011 19:55 
Mazák
Mazák

Obrázky: 1
vrkal píše:
Zdravím, mám založený paypal již asi 14 dní, kdy jsem si k účtu dal přiřadit kartu. Doposud mi, ale nebylo strženo požadovaných 50,-Kč, přestože se všude píše, že by k ověření karty mělo dojít obratem. Co jsem se díval na nezaúčtované platby na mém účtu ( pozn. mám Mbank), tak tam mám od PayPalu pouze 1,-Kč s datem splatnosti 18.10.2011. Zdá se mi to nějaké divné, máte také s tímto zkušenosti? Na účtu mám dostaek fin. prostředků, tak nevím.

Oni by těch 50,-Kč měli z Paypalu ztrhnout jen dočasně a hned zase vrátit. Tak jestli to už třeba nevrátili, ale zatím ti ještě nestihlo naběhnout potvrzení. Doporučuji se zeptat nejprve u tvé banky jestli tam ta operace s 50 kč už neproběhla a nevrátilo se to zase zpět na tvůj účet a potom se případně zeptej na podpoře PayPalu.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 10.10.2011 20:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

To by ale mělo být vidět v el. bankovnictví(jak jsem pochopil z manuálu k PayPlau), neboť i z toho se dá vyčíst ten kód potřebný k autorizaci plat. karty. Právě že žádnou takovou transakci tam nemám. Nevím teda jak je to s tím případným dopisem s kódem, když mi žádný papírový výpis z banky nechodí.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pon 10.10.2011 20:47 
Mazák
Mazák

vrkal píše:
To by ale mělo být vidět v el. bankovnictví(jak jsem pochopil z manuálu k PayPlau), neboť i z toho se dá vyčíst ten kód potřebný k autorizaci plat. karty. Právě že žádnou takovou transakci tam nemám. Nevím teda jak je to s tím případným dopisem s kódem, když mi žádný papírový výpis z banky nechodí.

V tom případě zbývá už jen jediné. Zeptej se na to na podpoře PayPalu.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 24.10.2011 7:32 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Konečně mám tu transakci k autorizaci plat. karty v el. bankovnictví v nezaúčtovaných transakcích vedenu. Tímto bych se chtěl zasvědcených zeptat zda autorizaci plat. karty mohu provést hned, přestože ještě provedení té platby 50,-Kč nebylo provedeno(datum splatnosti je až 6.11.2011), nebo až po provedení platby?

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: pon 24.10.2011 21:42 
Mazák
Mazák

vrkal píše:
Konečně mám tu transakci k autorizaci plat. karty v el. bankovnictví v nezaúčtovaných transakcích vedenu. Tímto bych se chtěl zasvědcených zeptat zda autorizaci plat. karty mohu provést hned, přestože ještě provedení té platby 50,-Kč nebylo provedeno(datum splatnosti je až 6.11.2011), nebo až po provedení platby?

Tohle je specifická záležitost konkrétní banky a tudíž jediné co mohu doporučit je zeptat se na tuto podrobnost ve vaší bance.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: pon 24.10.2011 22:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

vrkal píše:

Mám takovej dojem (už je to dávné co jsem to zřizoval), že ti těch 50,-Kč vrátěj při první transakci.Kupoval jsem z HK a zdálo se mi to levnější než tro mělo bejt a bylo to o těch 50,- míň.

PříspěvekNapsal: úte 25.10.2011 0:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

vrkal píše:

Můžeš to udělat hned, stačí znát ten kód. Před pár dny jsem to dělal. Nezaúčtovaná transakce se mi objevila v internetovém bankovnictví okamžitě po zadání karty do PayPalu, takže to celé od zadání po ověření byla záležitost na pár minut.

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: sob 26.11.2011 13:52 
Mazák
Mazák

Chtel bych se prosim neco zeptat zkusennych uzivatelu pay palu, sam mam vytvoren ucet uz asi 4roky, obcas neco zaplatim v Eshopu, mam prirazenou anglickou kartu a penize se mi automaticky strhnou z anglickeho uctu, nemam s tim nejmensi problem, ale to je jedine jak tohle vyuzivam

chtel bych vedet zda je nejaka moznost preves penize pomoci pay palu z meho anglickeho uctu na cesky ucet, muzu pomoci paypalu treba jen preposlat penize, kdyz jsem koukal do nastaveni mam tam location UK a jinam nez do anglicke banky mi to nenabidlo, nebo je moznost poslat penize na jiny pay pal ucet, ktery bude mit prirazenou ceskou kartu a z uctu pay pal pak penize poslat na cesky ucet, nevim zda to tu uz nekdo resil...vedel by nekdo zda to jde a jak, diky :)

Profil {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 4:52 
Mazák
Mazák

František Koudelka píše:
Chtel bych se prosim neco zeptat zkusennych uzivatelu pay palu, sam mam vytvoren ucet uz asi 4roky, obcas neco zaplatim v Eshopu, mam prirazenou anglickou kartu a penize se mi automaticky strhnou z anglickeho uctu, nemam s tim nejmensi problem, ale to je jedine jak tohle vyuzivam

chtel bych vedet zda je nejaka moznost preves penize pomoci pay palu z meho anglickeho uctu na cesky ucet, muzu pomoci paypalu treba jen preposlat penize, kdyz jsem koukal do nastaveni mam tam location UK a jinam nez do anglicke banky mi to nenabidlo, nebo je moznost poslat penize na jiny pay pal ucet, ktery bude mit prirazenou ceskou kartu a z uctu pay pal pak penize poslat na cesky ucet, nevim zda to tu uz nekdo resil...vedel by nekdo zda to jde a jak, diky :)

S tímto zkušenost nemám, ale obecně poslat peníze na jiný PayPal účet s přiřazenou českou platební kartou jdou třeba z toho PayPal účtu s přiřazenou anglickou kartou přes volbu Send money a pak z toho s českou kartou převést přes volbu Withdraw viz tento odkaz na info k tomu.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 10:50 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Poslat peníze na český paypal účet samozřejmě jde a z něj to do české banky dostaneš, ale počítej s tím, že při převodu paypal - paypal zaplatíš krvavý procento. IMHO lepší použít peníze na další nákupy nebo vybrat v UK.

PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 12:49 
Mazák
Mazák

JirkaA píše:
Poslat peníze na český paypal účet samozřejmě jde a z něj to do české banky dostaneš, ale počítej s tím, že při převodu paypal - paypal zaplatíš krvavý procento. IMHO lepší použít peníze na další nákupy nebo vybrat v UK.

Pokud je cílový účet PayPal typu Personal tak se dají poslat peníze paypal - paypal jako Gift (dárek) nebo Payment owed (platba dluhu) pak je to myslím zcela bez poplatku jakož i následný převod do banky. U PayPal účtu Personal s přiřazenou českou kreditkou by mělo být v sekci Withdraw pro Banks in the Czech Republic uvedeno Cost Free.

Profil Soukromé album  

PříspěvekNapsal: ned 27.11.2011 16:18 
Mazák
Mazák

No jde o to ze potrebuji penize z liber na koruny co nejlevneji a nejpohodlneji, kazdopadne teda je treba dva pay pal ucty, pokud chapu spravne, muzu mit dva na stejne jmeno? jen s jinym nastavenim mista a s jinou platebni kartou a bankou

Profil {RCalbum.cz}  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 168 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Další