Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: sob 04.05.2013 21:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.12.2012
Příspěvky: 308
Bydliště: Jablunkov
Obrázky: 0
Takže jsou větší a je jich víc. Mluvím správně?

_________________
Axial scx10 JK, Traxxas Slash 2WD, Spektrum DX4S Bixler 1.1, Spektrum DX6


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: ned 05.05.2013 8:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Ano, jsou o neco vetsi, ale hlavne maji vetsi disky. Takze guma neni moc vysoka a netrpi prilisnymi vibracemi. 1/8 kol je tuna, predevsim na buggy, ktera se pak davaji na Slashe. Vyber je opravdu mnohem vetsi nez 1/10.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: ned 05.05.2013 13:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.12.2012
Příspěvky: 308
Bydliště: Jablunkov
Obrázky: 0
Jak fungují ty redukce z 1/10 na 1/8? Tam se mění hex, nebo se to nasadí na ten původní?

_________________
Axial scx10 JK, Traxxas Slash 2WD, Spektrum DX4S Bixler 1.1, Spektrum DX6


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: ned 05.05.2013 14:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Koupi se redukce, puvodni jde pryc.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: ned 05.05.2013 19:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.12.2012
Příspěvky: 308
Bydliště: Jablunkov
Obrázky: 0
Aha, dík :D

_________________
Axial scx10 JK, Traxxas Slash 2WD, Spektrum DX4S Bixler 1.1, Spektrum DX6


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: úte 07.05.2013 20:26 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Ja teda gyro mam, obyc HK401 v normal modu. Nemam ho tam dlouho ale me to teda vyhovuje celkem. Na uplne kluzkem povrchu jako dlazba nebo led, to gyro stejne nedokaze udrzet rovny smer a prdel se dycky nekam pretoci. Ale treba na sterku nebo sotoline to tak nejak pomaha vyrovnavat ujizdeni zadku a to mi proste vyhovuje. Co clovek to nazor ze :) ale za tech 10 dolaru to neni zase draha sranda.

Nemate nekdo na prodej BigBore tlumice? Aspon zadni. Ja loni nedopatrenim koupil sadu na 4x4 a musel sem tam tak nejak dobastlit aby to fungovalo, ty zadni jsou proste kratke. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 17:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.4.2013
Příspěvky: 20
Stím sníženým podvozkem to má výhody jen na upravené dráze,ale jezdit stím někde na štěrku nebo kopečkách je zase nanic, chytá to o spodek jak 1/16ctina. Jinak pro naučení ježdění na dráze,taky stačí obyčejnej Slash. Proto si teď pořizuju Slasha 4X4 Platinium verzy,ale bez sníženýho podvozku. Ono tohle auto vydrží i v základu opravdu hodně :) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 20:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2009
Příspěvky: 5761
Bydliště: Praha
Obrázky: 38
:lol: ja s tim jezdim teda i na kopeckach a sterku, budto pridam pod pruziny podlozky nebo zvednu tlumice - variant nastaveni mam tunu, akorat proste s klasickym to chodi hrozne prez boudu, ale pokud to ma byt jenom na skakani nebo jezdeni rovne tak je to jedno :-d

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
Cesta je mým cílem .......

KLM RC Sovy // KPM Model Kit Kladno


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 21:46 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.4.2013
Příspěvky: 20
Ty tlumiče samozřejmě jdou i u klasickýho slasha zvednou ještě víš a může se sním to slušnýho terénu, 2,5cm mi přijde už dost nízko, nejezdil sjem sním,ale nezdá se mi to,aby nechytal spodkem v terénu a i tráva mu bude trochu překážet. Zase je pravda, že se bude míň převracet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: stř 22.05.2013 21:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2009
Příspěvky: 5761
Bydliště: Praha
Obrázky: 38
zaklad sou kola, ja na tom mam 1/8 redukce a 1/8 kola

podvozek mam na 4,5 cm od zeme ... a zvlada jak sviznou jizdu na sotoline, sterku tak rozumne skakani a i asfalt ... s citem samozrejme, kdyz v 70 km/h plne zatocis tak prez boudu pujde vsechno :)

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
Cesta je mým cílem .......

KLM RC Sovy // KPM Model Kit Kladno


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: čtv 23.05.2013 12:43 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.4.2013
Příspěvky: 20
dáváš tedy kola z 1/8 jaký třeba? To musí být ale určitě i jiný koncovky ne? to se potom zvedne, to je jasný


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: stř 29.05.2013 13:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.12.2012
Příspěvky: 308
Bydliště: Jablunkov
Obrázky: 0
Ahoj,

přemýšlím že dám do Sleshe střídák ale nevím který :?
Líbí se mi comba od Castle creations: http://www.liquidrc.com/index.php?main_ ... s_id=53101 nebo http://www.liquidrc.com/index.php?main_ ... s_id=82938 nejde mi tak moc o maximální rychlost jako o zrychlení. To sct combo s 3800 Kv se mi zdá ideální ale je o něco dražší než to druhé a regulátor není vodotěsný (to bych řešil asi Plasti dipem) :roll: Není ale 4600 Kv trochu moc? Je to velký rozdíl v "krouťáku"?

Jsem otevřený i na jiné nabídky do 3000 Kč z poštovným :wink:

_________________
Axial scx10 JK, Traxxas Slash 2WD, Spektrum DX4S Bixler 1.1, Spektrum DX6


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: stř 29.05.2013 18:44 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 17.12.2012
Příspěvky: 26
Bydliště: Dolní Lomná
Zdravím, mám Slashe 4x4 a v něm kombo od traxxasu (velineon 3500+ esc vxl ). Baterky jezdím lipolky 5000mAh, 36c. Po chvilce ježdění, když se motor zahřeje, se to někdy nechce rozjet. Z regulátoru vychází podivný, ne moc hlasitý zvuk. Musím páčkou plynu pohybovat dopředu dozadu aby se to rozjelo a někdy to musím dokonce potlačit. Čím déle jezdím,tím to je horší. Na 5 minut odpojím baterku a nechám vychladnout a pak se to rozjíždí úplně normálně. Je to tím, že se to zahřívá? je to normální? Mám objednat větráček na chlazení? :oops:


Naposledy upravil rsa dne čtv 30.05.2013 12:39, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: čtv 30.05.2013 9:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Toz panove, me zkusenosti k motorum. Krome toho, co napisu, si muzete pocist i jak jsem se s tim pral na mem webu:

http://scarabeus.wz.cz/slash.html

Velineon - mel celkem slusny vykon, ale nelibilo se mi, jak se hral a take nastup, cukani; 2pol, nebyl marny, ale ja jsem zkratka narocny
Medusa - ted uz pokud vim Neu, byl nekryty, ale naprosto jemny nastup, prakticky bez cukani; 4pol; nejlepsi motor, co jsem tam kdy mel; nevyhoda je nezakrytovani; vyborne se chladil
Castle 1410 - je to vlastne Neu (4pol), ale perfektni, dobre se chladi, otacky akorat na 2S, na 3S silena bestie; nastup opet temer bez cukani, jen o malicko horsi nez Medusa; vyborna volba za rozumne penize

Z tech dvou vyse na Liquid nebrat 1406, ale 1410 = ten drazsi. Ciselny rozdil je vlastne delka motoru = kroutak. To dela obzvlast u zadokolky hodne. Ale i u 4kolky se to hodi. Regl Sidewinder by mel stacit, ale jeste lepsi je Mamba. Taky neco stoji :-)

rsa: zmer si teplotu na motoru. Pokud jsi trvale nad nejakych 60 stupnu, neni to vuci motoru fer, zmen zprevodovani. Nepises, jestli jezdis 2S nebo 3S. Vetracek samozrejme pomuze, pokud se prehriva motor nebo regl, to musis zjistit. Tak jako tak jsem ale fanda jen vetracku na regulatoru a to jen proto, ze to nekdy potrebuje. Vetracek na motor uz znamena pretezovani a pouziva se vetsinou u extremnich testu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Traxxas Slash rady triky
PříspěvekNapsal: čtv 30.05.2013 9:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
scarabeus píše:
Nepises, jestli jezdis 2S nebo 3S. Vetracek samozrejme pomuze, pokud se prehriva motor nebo regl, to musis zjistit.

Píše, že jezdí 3S, a to poměrně výkonný 5Ah/36C.

Taky jsem z dotazu přesně nepostřehl, jestli se hřeje motor nebo regl, ale protože rsa zmiňuje podivný zvuk vycházející z reglu, tak bych si tipnul na ten regl...

Domnívám se, že v dané konfiguraci a patrně i stylem jízdy dochází k přetěžování obou, jak reglu, tak motoru. Alespoň tedy vycházím z vlastních zkušeností, kdy s 5Ah baterií lze jezdit poměrně dlouho a při nedostatečném chlazení, třeba i formou pár minut odpočinku mezi jízdami, se to dá přehřát.

Jinak já jsem raději Traxxasí pohony vyměnil za Castle. Ve velkém autě Mamba Monster, v desetince bugině mi combo Sidewinder bohatě stačí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz