Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Howgh-dolétal jsem
PříspěvekNapsal: pon 07.05.2012 19:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Jarda.Wolf píše:
...... uznávám, měli jste pravdu Double Horse je šmejd a ruce dál od toho.
Jarda

Tak, tak.
A je škoda, že z trhu zcela zmizel Esky HB V2, doporučovaný i některými znalými jakožto relativně laciná hračka s levným provozem, která naučí základy až po kroužení utažených zatáček či osmiček.

F-45 podle záznamů nevypadá nejhůř, ale proti E HB V2 nemá Bell-Hiller s pádlama v úhlu 90° a desku cykliky ovládanou kolem podélné a kolem příčné osy, ale pootočenou o 45°.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: úte 08.05.2012 13:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2011
Příspěvky: 405
Bydliště: JBC
Obrázky: 13
Kolik má vlastně průměr hlavní hřídel honey bee V2 ?Změřil by mi to někdo?Děkuju..

_________________
Skyfun pulse projekt a pár poletuch


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: úte 08.05.2012 15:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Dáva píše:
Kolik má vlastně průměr hlavní hřídel honey bee V2 ?Změřil by mi to někdo?Děkuju..

Plná hřídel 3 mm.
Pro úplnýho začátečníka slabý místo, často se ohne (s trochou cviku ji lze srovnat tak, že skoro nehází, resp. vibrace celého vrtulníku jsou v toleranci).
Např. menší Kestrel SX má dutou s vnějším průměrem 4 mm, tak se jen tak neohne.
*
Co má za hřídel F-45...?
.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: úte 08.05.2012 18:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.11.2011
Příspěvky: 405
Bydliště: JBC
Obrázky: 13
A sakra trochu jsem doufal,že to bude stejný.F-45 má dutou 6mm.Koukal jsem,že bych musel přemístit jedno servo,aretaci cykliky a udělat 2 otvory do bočnice a možná ještě spoustu dalších věcí :lol: .To čučim jako blázen,že má HB takovou užovku hřídel.Docela by mě zajímalo,jak by se choval F-45 s Bell-Hiller rotorem.

_________________
Skyfun pulse projekt a pár poletuch


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: úte 08.05.2012 18:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Dáva píše:
...F-45 má dutou 6mm.K...
Tak to je pěkná roura, čekal jsem trubičku max. 4 mm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: pát 01.03.2013 16:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.1.2012
Příspěvky: 571
Obrázky: 0
tiež som bol majitelom tej slávnej heli Double horse 9104 a mal problémy. Som rád že sa ju podarilo vrátiť späť predajcovi, ktorí mi povedal že DH sa vracajú jeden za druhým.
Podobné problémy:
1. nová baterka, ale helina nie a nie ísť hore, a ak aj, tak len na pár sekúnd a potom naspäť dole. Skúšal som viacero batérií, aj motor som menil, nič nepomohlo, dokonca aj riadiaca jednotka bola menená.
2. ovládať ju vonku bola docela fuška, nakoľko si lietala ako chcela

tiež som prešiel na MJX F645, už s ńou lietam dlhší čas a zatiaľ úplne v pohode, super helina. Lietam aj pomerne vysoko, lietal som aj za slabšieho fúkania, v pohode. Zatiaľ som na nej menl len podvozok, aj to z dôvodu že som lietal v zime a z ničoho nič mi vypadla baterka (vybila sa) nakoľko bola dosť zima a išiel kolmo na zem. Odniesol si to le podvozok, ktorý som ale doma s otcom spravil plechový a lieta to ďalej......

_________________
Moje modely (tie ktoré som už zalietal) najdete na rcalbum.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: pát 01.03.2013 16:03 
Mazák
Mazák

Registrován: 31.1.2012
Příspěvky: 571
Obrázky: 0
tiež som bol majitelom tej slávnej heli Double horse 9104 a mal problémy. Som rád že sa ju podarilo vrátiť späť predajcovi, ktorí mi povedal že DH sa vracajú jeden za druhým.
Podobné problémy:
1. nová baterka, ale helina nie a nie ísť hore, a ak aj, tak len na pár sekúnd a potom naspäť dole. Skúšal som viacero batérií, aj motor som menil, nič nepomohlo, dokonca aj riadiaca jednotka bola menená.
2. ovládať ju vonku bola docela fuška, nakoľko si lietala ako chcela

tiež som prešiel na MJX F645, už s ńou lietam dlhší čas a zatiaľ úplne v pohode, super helina. Lietam aj pomerne vysoko, lietal som aj za slabšieho fúkania, v pohode. Zatiaľ som na nej menl len podvozok, aj to z dôvodu že som lietal v zime a z ničoho nič mi vypadla baterka (vybila sa) nakoľko bola dosť zima a išiel kolmo na zem. Odniesol si to le podvozok, ktorý som ale doma s otcom spravil plechový a lieta to ďalej......

_________________
Moje modely (tie ktoré som už zalietal) najdete na rcalbum.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: pon 13.05.2013 17:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Mělník
Zdravim, kamarád má problém s Double Horse 9104 Shunag Ma 3CH 710mm co se týče otáčení vrtulníku kolem osy, jelikož s tím nedávno havaroval a od té doby mu blbne zadní rotor tj. pod slabým plynem mu točí doleva a pod plným plynem do prava. Osobně se domnívám že zdevastoval gyro, ale i přes to prosím o nějakou menčí radu, či se to dá nějak vyřešit nebo ne. Předem děkuji za odpovědi :)

_________________
MJX F-45 Green Single Blade 4CH


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: pon 13.05.2013 17:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Lenio píše:
...se domnívám že zdevastoval gyro, ...

Popis závady by tomu i odpovídal.

Nejlepší řešení je ryze preventivní - nekupovat vrtulníky značky Doublé Horsé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: pon 13.05.2013 17:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Mělník
corona píše:
Popis závady by tomu i odpovídal.

Nejlepší řešení je ryze preventivní - nekupovat vrtulníky značky Doublé Horsé.


Ok dík za radu :)

_________________
MJX F-45 Green Single Blade 4CH


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: stř 14.08.2013 19:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 11.4.2012
Příspěvky: 118
Bydliště: Havířov
Pánové,
dotaz z nouze ,kde se dá koupit baterie do tohoto vrtulníku.Po cca 18 měsících je asi baterie v čudu,vrtulník se neodlepí od země.Nebo je závada jiná ?Máte pravdu ,nikdy více vrtulníky od tohoto kouzelníka s letajícími stroji.Já jsem taky blb ,protože nejmenovaný prodejce mi nedodal doklad o prodeji a já to nereklamoval,tak o záruce si mohu nechat zdát.Za blbost se platí.

Moc děkuji a přeji hezký večer.

Honza


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: čtv 15.08.2013 19:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
honzakral píše:
Pánové,
dotaz z nouze ,kde se dá koupit baterie do tohoto vrtulníku.

Třeba 1500 mAh tady:

http://www.ebay.com/itm/9118-26-7-4V-15 ... 337a6395d4

Ale na HK se určitě najde i kvalitnější lipolka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 10:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
Ahoj. Známý mi přinesl tenhle stroj, že mu nelítá + seznam náhradních dílů (ozubené kolečko, nějaké spojky...) co by chtěl objednat. Po tom, co jsem si tu o tomto vrtulníku přečetl, mám 3 otázky:
1) víte nějaký eshop, kde mají náhradní díly levně na tenhle vrtulník (klidně i neoriginální a z číny).
2) má to vůbec cenu je shánět když to má takové problémy... a tedy by bylo lepší peníze za ty díly dát do lepšího vrtulníku (např. toho MJX F645)
3) Můžete doporučit nějakou jinou levnou alternativní helinu, co je fakt bezva a není na ni potřeba ten "must have" seřizovač? :)

Konečný rozhodnutí není na mě, ale chtěl bych mu dát nějaké možnosti co s tím může dělat. Takže mě zajímají všechny 3 otázky. Osobně, pokud s tím jsou samé problémy, bych to dal na skříň jako dekoraci a pořídil něco doporučovaného, ale jak říkám, nejsem majitel toho stroje. :)

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 13:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
zdekar píše:
Ahoj. Známý mi přinesl tenhle stroj, že mu nelítá + seznam náhradních dílů (ozubené kolečko, nějaké spojky...) co by chtěl objednat. Po tom, co jsem si tu o tomto vrtulníku přečetl, mám 3 otázky:
1) víte nějaký eshop, kde mají náhradní díly levně na tenhle vrtulník (klidně i neoriginální a z číny).
2) má to vůbec cenu je shánět když to má takové problémy... a tedy by bylo lepší peníze za ty díly dát do lepšího vrtulníku (např. toho MJX F645)
3) Můžete doporučit nějakou jinou levnou alternativní helinu, co je fakt bezva a není na ni potřeba ten "must have" seřizovač? :)

Konečný rozhodnutí není na mě, ale chtěl bych mu dát nějaké možnosti co s tím může dělat. Takže mě zajímají všechny 3 otázky. Osobně, pokud s tím jsou samé problémy, bych to dal na skříň jako dekoraci a pořídil něco doporučovaného, ale jak říkám, nejsem majitel toho stroje. :)

Ježíš nekupovat ND ani někde z číny,je lepší raději koupit MJX. 9104 a tomu podobné nebrat díly jsou drahy na to co to neumí a co se propaguje. HLÁSÍM NEBRAT! Nebo menší WL 911 čtyřkanál.

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Double Horse 9104
PříspěvekNapsal: čtv 06.02.2014 16:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
zdekar píše:
1) víte nějaký eshop, kde mají náhradní díly levně na tenhle vrtulník (klidně i neoriginální a z číny).
2) má to vůbec cenu je shánět když to má takové problémy... a tedy by bylo lepší peníze za ty díly dát do lepšího vrtulníku (např. toho MJX F645)
3) Můžete doporučit nějakou jinou levnou alternativní helinu, co je fakt bezva a není na ni potřeba ten "must have" seřizovač? :)


1.
Díly zde:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... &_from=R40

2.
Nemá smysl to udržovat, DH 9104 neumí ani pohyby do boku, má jen polocykliku. Nenaučí ani páčkovat. Neopravoval bych.

3.
Dobrý alternativní stroj již z trhu zmizel - byl to stejně velký 4-k a měl pádla:
http://www.banggood.com/ESKY-HONEY-BEE- ... 71226.html
Na rozdíl od rozšířeného F-45 umí lítat i klopený zatáčky na obě strany. Už ho do ČR nikdo vozit nikdy nebude a alternativa na trhu taky nebude - trh je řízen poptávkou a ta nehledá 4-kanál, kterej začátečník musí namáhavě řídit.

.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz