Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 204 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: stř 25.07.2012 11:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.7.2012
Příspěvky: 1
Ahoj všem,
pořídil jsem si na léto také tohle házedlo a postupně ho dávám dohromady. Je to moje první RC letadlo.
Chci se zeptat na velikost výchylky směrovky, v návodu uvádějí že má být 17-20mm. Nevím jak je to myšleno, jestli to má být až 20mm na každou stranu, nebo je to myšlené tak že to má být na každou stranu 10mm (dohromady tedy 20mm)?
Pak bych se chtěl zeptat na tu fólii, dá se přežehlit klasickou žehličkou?
Díky za odpovědi!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: stř 25.07.2012 11:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
- na každou stranu
- normální žehličkou to jde, ale... Dá se to hodně poku*vit a až si bude tvoje žena žehlit bílé šaty a žehlička jí tam zanechá oranžovou stopu, tak to taky pak stojí za to... :D

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: stř 25.07.2012 11:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
RiMr píše:
- na každou stranu
- normální žehličkou to jde, ale... Dá se to hodně poku*vit a až si bude tvoje žena žehlit bílé šaty a žehlička jí tam zanechá oranžovou stopu, tak to taky pak stojí za to... :D


Aáááále čoby, natiahni pred žehlením na žehličku hrubšiu ponožku a ideš.... :mrgreen:

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: ned 05.08.2012 17:01 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2010
Příspěvky: 32
Bydliště: Zlín
Ahoj chlapi, tak jsem si dnes nechtě mezi dveřama zlomil křídlo, zafučel mi větr a už to bylo. Je to dost blbě a lepit to asi nemá cenu a nemám na to ani čas. Nevíte kde bych mohl sehnat náhradní? eventuelně které křídlo by tam pasovalo třeba i z jiného modelu.
Na netu jsem náradní díly nenašel a kdyby bylo nejhůř tak za 1400 ho koupím znova...aspoň budu mít náhradní díly.

díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: pon 13.08.2012 21:39 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
RiMr píše:
- na každou stranu
- normální žehličkou to jde, ale... Dá se to hodně poku*vit a až si bude tvoje žena žehlit bílé šaty a žehlička jí tam zanechá oranžovou stopu, tak to taky pak stojí za to... :D


Ta žehlička se pak dá spolehlivě omýt nitroředidlem - zbytky barvy z fólie to smyje na 100%. Týká se klasických žehliček, nějakou "superzázračnou" povrchovou vrstvu by to ale mohlo narušit, ty bych manželce raději nekradl :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: sob 17.11.2012 21:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2012
Příspěvky: 187
Bydliště: Travčice
Ahoj, chtěl bych se zeptat někoho kdo má flinga, jestli se dá hodit s otočkou.Nebo se dají házet jen házedla s křídlem potaženým balzou.CHtěl bych si pořídit budto flinga nebo mikrona od ls model.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: sob 17.11.2012 21:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2010
Příspěvky: 32
Bydliště: Zlín
jumper píše:
Ahoj, chtěl bych se zeptat někoho kdo má flinga, jestli se dá hodit s otočkou.Nebo se dají házet jen házedla s křídlem potaženým balzou.CHtěl bych si pořídit budto flinga nebo mikrona od ls model.

Z vlastní zkušenosti bych to nedělal, není to na to stavěné a celkem se riskuje že si posuneš křídlo z trupu. Je chycené jen gumama. Další věc je že křídlo je z balzy a musí se s tím jemně. Toť je můj názor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: sob 17.11.2012 21:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.1.2012
Příspěvky: 187
Bydliště: Travčice
No myslel jsem, že to asi nepujde ale potřeboval jsem to tak nějak potvrdit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: stř 05.12.2012 19:09 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2012
Příspěvky: 318
Bydliště: Bánovce nad Bebravou
Mam ho aj ja. Kridlo bolo mierne krive a jedna polovica potrebovala na dovazenie 2 male klince.
Folia bola odlepena na vsetkom t.j. aj vyskovka a smerovka. Kondolu som v mieste kridla musel orezat na jednej strane lebo kridlo nebolo spravne v polohe.

Moj Fling: Rx JETImodel DUPLEX R4, 2x servo PELIKAN GO-03, 2x Pelikan Li-Pol 3,7V 350 mAh - paralel t.j. 3,7V 700 mAh. Hmotnost komplet 213 gramov.

Po nastaveni ale krasne polietanie vid. video:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
RC glider Fling
MiniCorado
Daidalos 230


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: ned 13.01.2013 17:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.9.2012
Příspěvky: 851
Bydliště: Křovice, Dobruška (Královehradecký kraj)
Ahoj, budu ho kupovat a mám otázku pro RiMra: to video je jen s tímhle modelem řízeným pouze směrovkou a výškovkou bez jakýchkoli úprav ani zvětšování výchylek a kormidel? Je dost obratný, nemyslím zatáčky ale ten looping mě docela dostal oproti skylady, u té jsem se o něj zatím ani nesnažil :D jinak další otázka jak je to předpracované: stačí jen nainstalovat elektroniku, vše je potažené atd.? Co všechno budu kromě elektroniky potřebovat k letu? Chybí tam něco nebo je to kompletní, koukal jsem že je u toho i gumicuk 8O Dále otázka k vybavení: serva plánuju HTX900, měly by se tam vejít, akumlátor mám doma 4 článek NIMH a druhý NICD, jeden kapacita 300mah, 4,8 druhý 400 mah, taky 4,8 a rozměry jsou: délka: 2,7cm a šířka jednoho článku 1cm, jeden je složený do obdélníku 2,7x2x2 cm a druhý 2,7x2,8x2, foto se mi nechce přikládat ale musí se to tam vejít! Příjmač tento: http://www.peckamodel.cz/produkt/rc-mod ... t-4-2-4ghz Rozměry 43x23x14 mm vejde se to? Zajímá mě teda hlavně jestli elektronika kterou píšu vyhovuje a dále jestli je potřeba dokoupit ještě něco jiného (kromě vteřiňáku) a do jaké míry je to předpracované, křídlo je potažené, ocasní plochy taky, trup úplně hotový jen osadit??? Dík za rady.

_________________
Pioneer,Superzoom XL,Rally XP,F3K Manta,E-Hawk 1500,FPV MaxiSwift,MiniExtra 330,Quad500,FPV Swift2.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: ned 13.01.2013 19:00 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.9.2012
Příspěvky: 851
Bydliště: Křovice, Dobruška (Královehradecký kraj)
Jo a ještě jedna důležitá otázka: jsou k němu nějaký náhradní díly nebo ne? Nemá někdo plán na stavbu křídla k němu kdyby se rozbilo aby se dalo aspoň postavit? Nechtělo by se mi kvůli nějaký kravině kupovat celý model nový...

_________________
Pioneer,Superzoom XL,Rally XP,F3K Manta,E-Hawk 1500,FPV MaxiSwift,MiniExtra 330,Quad500,FPV Swift2.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: ned 13.01.2013 20:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2012
Příspěvky: 318
Bydliště: Bánovce nad Bebravou
Kridlo komplet potiahnute, musis ho ale v strede zlepit dokopy. Vyskovka a smerovka tiez komplet potiahnute.
Vyskovku a smerovku treba k sebe prilepit a potom to komplet prilepit na trup.
Do kondoly potom treba este vsunut koliky pre uchytenie kridla k trupu pomocou gumiciek.
Najvacsia makacka je ale osadit vlakna na ovladanie vyskovky a smerovky a nastavit ich spravnu dlzku k servam.
Model je kompletny, jedine ten sekundak potrebujes. Nahradne diely a plany nie su ziadne.
Jedine gumicky pre uchytenie kridla su naviac a to v pocte 8 ks.

Ked pouzijes tvoje NiCd alebo NiMh clanky tak model bude zbytocne tazky.
Staci jednoclanok LiPo 3,7V 700 mAh, ktory musi byt uplne v spici kondoly aby sa model spravne dovazil.

_________________
RC glider Fling
MiniCorado
Daidalos 230


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: pon 14.01.2013 12:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.9.2012
Příspěvky: 851
Bydliště: Křovice, Dobruška (Královehradecký kraj)
Aha, dík a ty HTX900 tam jdou dát bez nějakých drastických zásahů? Pasujou tam? Myslím že by neměly být větší o moc než ty doporučený hitec. A příjmač? Zbyde tam pro něj ještě místo? Je docela velký...

_________________
Pioneer,Superzoom XL,Rally XP,F3K Manta,E-Hawk 1500,FPV MaxiSwift,MiniExtra 330,Quad500,FPV Swift2.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: pon 14.01.2013 13:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 7230
Bydliště: Praha 9 Vinoř
Obrázky: 64
Já mám přijímač pod křídlem. Já teď létám s Flingem s pylonkem, přece jen je to pohotovější než ten gumicuk. Navíc ta guma v mraze moc negumuje :)
https://docs.google.com/file/d/0B1aWgpm0MICmbmNjQWRZX1JRbnM/edit
Navalím sem časem nějaké videjko.

_________________
________________________________
Modeláři sobě http://www.ok-rimr.com


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fling RC házedlo
PříspěvekNapsal: stř 16.01.2013 21:27 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 8.9.2011
Příspěvky: 98
Bydliště: TU
RiMr píše:
Já mám přijímač pod křídlem ...


Pěkná práce, víc fotografií by nebylo?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 204 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz