Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 10:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Kovboj píše:
Jiná věc ale je že když jsem nějaké podobné rozšíření pro PhpBB před nějakým rokem hledal pro svoji potřebu tak jsem nic vhodného a spolehlivě fungujícího nenašel :(


Čímž se to vyřešilo. :wink:

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 10:50 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
AR1 píše:
Nebo to těma ložiskama nebude a odpovídající bude označen za blbce za to, co mu poradil. Přitom pořád stejně správná odpověď.

Jo, to uz je o pohledu na vec :) Oznacovani za blbce tu funguje bohuzel celkem rutinne i bez bodovani, jenze tahle ficura neni uzitecna nikomu krome tech zminovanych ptakodrzicu :lol:

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 10:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
No právě, je to o pohledu na věc. Proto to nemůže fungovat.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 11:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
CharlieCh píše:
Kovboy - a kdo a jak posoudí "kvalitu" příspěvku?


No kdo by. Ty. Já. Všichni kdo budou mít pocit že ten příspěvek za to stojí.

Já v tom nevidím nic špatného. Prostě nějaký příspěvek možná bude mít nějaký "kladný hlas", jiný ne. Nechápu co na tom může někomu vadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 12:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 11.9.2011
Příspěvky: 1732
Bydliště: ČR ,Slapy nad Vltavou
Pro BAUI:

Každý máme kousek pravdy...lze uvést příklady pro i proti...proto bych to neřešil. Pořád si myslím, že
"správnou odpověd" bude určovat ten, kdo "nic" neví - proto se také ptá!
A já, který půjdu po tomhle doporučení jako etalonu správnosti dostanu špatnou informaci, protože objektivně správnou napsal o 2 stránky dál člověk, který přišel později nebo se jen vyjádřil "méně laskavě" (třeba to bylo tím, že měl na hlavě klobouk :-))) ) ...ale jeho rady (a to musím přiznat) jsou jinak velmi přesné a přínosné :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 13:04 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
@2952
Ano, máš naprostou pravdu :) Navíc polovina vláken tady je spíš diskuse a třeba některé mé vlastní dotazy míří opravdu k tomu získat co nejširší perspektivu, tudíž správná odpověď ne vždy existuje. Člověk si popovídá, zjistí možnosti a stejně se rozhodne podle svého svědomí. Jsou ale případy (například v čistě technických vláknech), kdy by se možnost podobného označení hodila. Nemyslím si, že tím máme co ztratit. Ten kdo půjde za diskusí problému přece neztratí možnost projít si vlákno celé a jeden žlutý, modrý nebo růžový příspěvek může ignorovat :wink:

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 13:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 620
Bydliště: Poprad
baui píše:
.......
Tohle se mi libi na technickych forech nasich dodavatelu. Treba ti pomuze ta spravna odpoved. Kdyz ne, porad mas pet stranek napadu v celem vlakne a diskutovat muzes jak chces :)


práve v tom je ten problém. dám príklad:

1)
odpoveď na 5+5 označená ako dobrá bude 9+1
síce je to pravda ale nie je to ideálne riešenie, avšak preto že je to relatívne ok, tak ďalej hľadať nebudeš a nikdy nezistíš , že je to jednoducho 10.
keď si ale prečítaš celé vlákno, tak na to 10 prídeš.

2)
ako chcete riešiť to, že o pár dní / mesiacov tam niekto napíše objavnú a nezaplatiteľnú radu ale keďže zadávateľ to už má vyriešené, tak tomuto najlepšiemu už nikdy žiadny bod nedá. Tak potom pridúci na vlákno ho odignoruje ....
To chcete donútiť zakladateľa aby do konca života monitoroval svoj príspevok a opravoval nesprávne , nevhodné riešenia alebo zastaralé riešenia a odpovede?

_________________
http://bobo.matej.name


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 13:38 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Funkce, kde by autor vlákna označil jeden příspěvek z následného vlákna jako nejlepší odpověď

NEBUDE

implementována.

důvody:
Nenašel jsem vhodný MÓD, který by toto řešil. Ale hledal jsem jen chvilku, tak možná existuje, nevím.
To, že si někdo myslí, že má pravdu, prostě neznamená, že pravdu opravdu má.
Označení nějaké odpovědi by nejspíš přineslo následnou diskuzi, která by končila pravidelně ve Smetišti.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 16:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
OK, mam zde jiny navrh (poprosim o zadne off topic prispevky a zbytecny spam)

1) vsiml jsem si, ze nekteri uzivatele si asi honi ego nebo pocit z toho kolik maji prispevku na foru a ne kolik jich bylo k temtu a pomohlo... proto navrhuji aby se zrusilo pocitani prispevku/nebo se skryl ukazatel pod avatarem u prispevku
- zde je jednoduchy mod - https://www.phpbb.com/community/viewtop ... 9&t=969925

2) nekteri novacci, kteri se pridaji do sveta modelaru casto hledaji pomoc od kolegu... kdyz ji nenajdou tak je to stoji nemale naklady nebo s tim nakonec seknou... proto jsem nasel mod na hledani uzivatelu dle mista bydliste (mesta)... podle me by to mohlo pomoci najit ci kontaktovat uzivatele fora kteri se nachazeji blizko dotycneho a od kterych by mohl pozadat o radu (at uz od rady k nakupu ci napsani mista kam se chodi litat v dane lokalite atd)
- mod: https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2133532

3) dle vyse prispevky o zavedeni nejakeho hodnoceni prispevku za nejprinostnejsi k vyreseni dane situace. Takovy mod asi neexistuje, nebo spise jsem se s nim nesetkal a ani ho nenasel... tak me napadlo, co zavest tlacitko podekovani za dany prispevek/za spam by se daly nasbirane dekovacky strhnout... to vse by mohli uzivatele delat sami
- mod: https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=1861325

- popripade pokud pouze tlacitko podekovani pod prispevkem s tim ze by se dekovacky ukazovali pod avatarem uzivatele - https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=1690905

k bodu 3 - pokud by se to zavedlo, tak je potreba nastavit casovou prodlevu mezi opetovnym podekovanim/pridanim ci odebranim karmy - lze to nastavit primo v modu...
take se da nastavit maximalni mnozstvi kolik dany uzivatel muze rozdat dekovnych postu za den. Pro novacky dejme tomu (prvnich 7dni po registraci) by nemohli rozdavat dekovne posty ani karmu...

Prosim o vyjadreni adminu a pro ostatni uzivatele - zdrzte se spamu


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 18:15 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Velmi zajímavé. Díky.

Prozkoumám detailně a možná vyzkouším.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 18:15 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 24.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
ja sa nezdržím, pretože to nie je v pravidlách tohto fóra, ani ústava ČR a SR to nezakazuje, dokonca ani žiadne zákony....

1. súhlasím

2. súhlasím

3. totálna penisovina...... zrejme si novozaložený nejaký "staro-nový" užívateľ.....
- čo keby sa rovno dalo právo moderátora všetkým užívateľom? a čo keby si všetci platili tento server? a čo, keby vojak vo vojne mal práva brigádneho generála ?? FÓRUM BY ZANIKLO, VOJACI BY SA VYVRAŽDILI NAVZÁJOM.

- k tretiemu bodu dodám iba toľko, že kto by niekomu ďakoval za rady typu, tvoj vysnívaný sen je totálna nerealizovateľná K*KOTINA, ktorú budeš ľutovať...
Naopak poďakovanie by zinkasovala rada, HK 450 je jeden z najlepších 3D vrtuľníkov na svete
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS: bod 2 ale funguje.... dá sa zoradiť podľa bydliska a ja už nemôžem za to, že niekto z Bratislavy napíše "Blava" alebo niekto z Čadce" napíše "Cadca", alebo niekto zo Záhoria napíše XYZ....

Ja by som chcel tiež program, ktorý mi ráno dopredu povie, či budem mať lepší pocit, keď sa pôjdem na záchod vykadiť ešte doma, alebo až v práci.....

PS2: myslím že celý môj príspevok je čisto k téme, takže Elfew môže byť spokojný...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 18:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2010
Příspěvky: 1214
Ano, bod 3 je v podstatě má myšlenka, s tím souhlasím. Bod 1 se mně osobně moc nezamlouvá a bod 2 mi je jedno.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 18:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2012
Příspěvky: 1682
Obrázky: 0
Vsem dekuji za jejich prispevky do diskuze... cim vice, tim lepe ;) Aspon se zde udela pruzkum co by bylo a co by nebylo dobre k vylepseni na tomto fore ;)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv 15.11.2012 20:01 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
1. Ano, ano, ano, super myšlenka :wink: Počítání příspěvků a ideálně i hodnosti, které mi přijdou lehce od věci tak, jak jsou teď.

2. K schopnosti uživatelů vyplňovat bydliště už se vyjádřil robotmz. RCG mají toto vyřešené šikovně - http://www.rcgroups.com/forums/maps.php?m. Jen to už je kus práce pro relativně malý zisk...

3. Děkovačky jsou fajn, jenže pitomé je, že spousta modů ukazuje pod daným příspěvkem, že "Poděkovali uživatelé: Pepa, Franta, Honza, Pavel,........." a hezká pětiřádková stěna textu s odkazy na profily. To zatěžuje uživatele i server. Může to být fajn ve formátu, který by třeba jen ukázal číslo nebo třeba hvězdičku u příspěvku. Pořád stejně raději napíšu díky slovně, bo jsem konzerva :oops:

P.S.: Radši bych to stejně udělal vtipně, třeba tlačítko "Dát uživateli sýr" :D

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Označení nejlepší odpovědi
PříspěvekNapsal: pát 16.11.2012 0:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Měli byste se hoši na svých nápadech domluvit. Takhle děláte opozici sami sobě.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz