Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 19.09.2012 5:50 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 23.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
meno a priezvisko sám o sebe ešte nie je osobný údaj, ak poviem že jan novak zo slovenska, ak to ale naviažem na konkrétnu vec/činnosť na základe ktorej sa dá identifikovať už konkrétna osoba, už to osobný údaj je...

Teda admin xyz fora jan novak... - teda tak nám to aspoň vysvetľovali na školení...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 19.09.2012 5:53 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
docasne zavirame, panove, racte vychladnout
;-)

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 24.09.2012 15:03 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Tak jsem dorazil z Rumunska a vrhnul se na aktualizaci hodností. Omlouvám se za zdržení, opravdu to bylo perných 14 dní na mistrovství světa v Rumunsku.

Za posledních 14 dní přišlo 33 příspěvků. Nepodařilo se mi rozklíčovat odesilatele u dvou příspěvků přes PayPal a tří, které přišli přímo na bankovní účet. Pokud nemáte nastavenou hodnost u jména "Mecenáš serveru", napište mi, ať je přehled kompletní.

Ještě jednou díky.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 12:26 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Tome & cely RCmania tyme: diky za praci, kterou do tohoto fora vkladate ;) Muj uprimny obdiv, ze vam to mezi vsemi temi rypaly stoji za to.

Dlouho se uz branim do tohoto vlakna neco napsat. Po pravde jsem se tu prilis veci tykajich se modelariny nedozvedel a toto vlakno podava nejlepsi ilustraci toho, proc tomu tak je. Potkal jsem se ale diky foru s partou slusnych fajn lidi a za to jsem vdecny :)

Mecenase nechci, ucetnictvi si reste jak chcete. Jen doufam, ze po zdaneni vam zbude aspon na to prislovecne pivo :evil: :mrgreen:

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 21:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
baui píše:
Tome & cely RCmania tyme: diky za praci, kterou do tohoto fora vkladate ;) Muj uprimny obdiv, ze vam to mezi vsemi temi rypaly stoji za to.

Dlouho se uz branim do tohoto vlakna neco napsat. Po pravde jsem se tu prilis veci tykajich se modelariny nedozvedel a toto vlakno podava nejlepsi ilustraci toho, proc tomu tak je. Potkal jsem se ale diky foru s partou slusnych fajn lidi a za to jsem vdecny :)

Mecenase nechci, ucetnictvi si reste jak chcete. Jen doufam, ze po zdaneni vam zbude aspon na to prislovecne pivo :evil: :mrgreen:

Milý Tome,
pokud darovalo 152 uživatelů fóra po 100,- (jakožto, že povíceři darovali podstatně více), je to cca 15 200,-.
Když odečteme daně, sociálku a zdravotní, případně nemocenskou, což je cca 30%, zbývá cca 10 640,-.
Takže na nějaké pivko určitě zbude.
Pokud jsi si všiml, tak toto vlákno není o modelařině, ale o penězích, takže se nediv, proč jsi se o ní moc nedozvěděl.
A když už děkuješ, tak bys neměl zapomenout na všechny ty, kteří bez sponzorských darů a ve svém volném čase
nezjištně poskytují rady a odpovídají na všechny dotazy.
Dle Tebe asi rýpu, já si to nemyslím, nejsem sprostý, jen píšu svůj názor do diskuse, neboť toto je diskusní forum...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 25.09.2012 22:43 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Zdendysi, proti dobré diskusi nic nemám ;) Díky za výpočet :D

Když mi někdo s něčím poradí, poděkuju mu přímo a nemusím k tomu mít extra vlákno. Na to mám slušnosti dost. Stejně jako mnozí ostatní se i sám snažím často pomoct.
To, že jsem se o modelařině příliš nedozvěděl mířilo hlavně na některé jedince na fóru, množství žabomyších válek a s tématem nesouvisejících bezduchých rýpanců. Ty právě v tomto vlákně vykrystalizovaly v podobě, která je mi silně proti srsti. Spousta lidí se na fóru vykecává, neporadí nikomu, případně si posiluje své ego na začátečnících. Potom si ti samí experti v tomhle vlákně hrají na Jánošíky, na adminy hážou špínu a chtějí pomalu dělat audit RCmanie kvůli pár srandovním tisícovkám, které si kluci při nejmenším zaslouží. Toť zase můj názor :)

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 11:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2008
Příspěvky: 2139
Bydliště: Brno Veveří
Obrázky: 10
Ahojte. Tome maximálně s tebou souhlasím. Bohužel zde jsou dva tábory. Jedni co chtějí poradit , a druzí co jen čekají na špatně podaný dotaz. Ono vlastně stačí napsat " pošleme každý ...................." S :lol:

_________________
HTC evo3d


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 12:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Že vás to furt baví...

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 13:20 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2011
Příspěvky: 124
Bydliště: Hůry
Taky se rád připojuju a posílám na účet...
Radovan


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 15:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
AR1 píše:
Že vás to furt baví...

docela bych se primlouval za funkci "nezobrazovat toto vlakno" ... aplikoval bych to tady .. a nejen tady .....
na kecarne mojehobby se to zavedlo a je to priiimova vecicka ;-)
Ta vec "Donate" tu uz visi jakou dobu, chvili po jejim objeveni jsem to otestoval nejakym obnosem, pak se dlouho nic nedelo, nikdo si toho nevsimal a najednou buch a je z toho vlakno jak remen ...
:-(

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 20:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Jo, mě by se to taky líbilo.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 20:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.11.2008
Příspěvky: 47
Bydliště: Hradec Králové
Informace který jsem na RCmanii získal jsou za kilo k nezaplacení. Vážím si toho a díky všem borcům co webu věnují svůj volný čas.
Martin


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 26.09.2012 22:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2011
Příspěvky: 52
Obrázky: 7
Zdar lidi.
Jako administrátor jistého fóra chápu a rozumím. Provoz fouklého webu stojí balík a když všichni chceme, ať to šlape a nepadá na hubu, je dobré se na tom podílet. Kouknu na to, kde a jak podpořit a pošlu nějaký peníz.
btw. hodně jsem tady toho přečetl a nastudoval, přispívajícím děkuji za ochotu.
:tiphat:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 253 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz