Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: úte 04.09.2012 21:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
ja mám i snipra II taky semi kabina nelíbila ale na druhou stranu když je hezky stříknutá. Ty heliny od LA Heli vynikají precizním zpracováním kvalitou A SKVELÝMI LETOVÝMI VLASTNOSTMI, a co se týče kabiny tak LA poznaš na první pohled tím že je osobity :wink: vzhled kabiny al pasovala tam i kabina z loga :lol:

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: úte 04.09.2012 21:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
petrct píše:
ja mám i snipra II taky semi kabina nelíbila ale na druhou stranu když je hezky stříknutá. Ty heliny od LA Heli vynikají precizním zpracováním kvalitou A SKVELÝMI LETOVÝMI VLASTNOSTMI, a co se týče kabiny tak LA poznaš na první pohled tím že je osobity :wink: vzhled kabiny al pasovala tam i kabina z loga :lol:


Má pravdu ten Chlapec :-)


Přílohy:
P1010052.JPG
P1010052.JPG
[ 153.79 KiB | Zobrazeno 1292 krát ]


_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: úte 04.09.2012 22:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
Náhodou kapota z LA se dá využít i jinak než na létání:-) :twisted: je to všestraný stroj 8)


Přílohy:
P1010019.JPG
P1010019.JPG
[ 202.59 KiB | Zobrazeno 1290 krát ]


_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: úte 04.09.2012 22:10 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 6689
Bydliště: Berounsko
Nechapu jednu vec. Dotaz znel TDR nebo Goblin. Tak proc tady najednou doporuceni na nejake jine heli. Kdyby o nich premyslel, tak se zepta. :wink:

_________________
Bell 206, Mi-8, nejaka letadla, Jeti DS-16


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: úte 04.09.2012 22:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.10.2007
Příspěvky: 2788
Bydliště: Český Těšín
jardastolc píše:
Rexe nechci, mel jsem 600 a kvalita dilu na dve veci. Vim, ze je to spotrebak a proto tomu odpovida i cena, ale rekl jsem si, ze si koupim neco lepsiho. Nedavno jsem mel v ruce LA700, vrtulnik se mi nelibi, ale je videt kvalita, bocnice pevny, nic nepruzi atd....

tady se zminuje o LA

_________________
Chase360 SniperII LA 700 Agile 7,2 Rytmus Max
http://petrct.rajce.idnes.cz/
http://www.helitesin.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: úte 04.09.2012 22:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.4.2009
Příspěvky: 96
Bydliště: Středočeský kraj
Me jeste zarazil cenovy rozdil Goblina u nas a na Slovensku skoro 2000Kc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 0:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
tomasvrx1 - O čo ti stále ide? T-rex 700 proste nie je ideálny stroj pre presnú akrobaciu a nízke otáčky, otázka je tdr vs goblin. Prečo ho potrebuješ stále vnucovať?

A prosím nebuď smiešny, keď sa snažíš porovnať TDR a T700.

PS: LA je taký folklór, keď sa spýtam v ČR aký je najlepší vrtuľník, tak mám jasnú odpoveď. Tak isto ako keď sa spýtam v SR kde sú najlepší piloti. :wink:.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 0:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
No s TDR jde lítat všechno. (univerzální helina, jako ještějedna česká) Ale opomíjí se tu na helině ta nejdůležitější věc. Jak málo je třeba servisu a když už je třeba jak rychle jde sehnat díly. Na TDR to moc rychlovka s díly nemá, ale zase se minimálně kazí. Na Rexe jde sehnat vše a hned a prodejci si konkurují cenama, tak i velice levně, ale i tak to pro četnost poruch a ran na ně vyjde skoro nejdráž. Na Goblina se tu pár lidi servis snaží udržet, ale kdo ví jak je to s jejich skladovými zásobami. Předpokládám že téměř 0 a tak to taky trvá (ne tak jako na TDR). Na tu českou helinu co se tu nesmí zmiňovat je vše do třetího dne, tuninkg na požádání do čtvrtého dne a poruch (po vychytání porodních bolestí) je minimum a věřím, že bude ještě méně. Ale ta se mu nelíbí, takže raději Hezkého Goblina a hezké TDR. Tam je volba jasná super dlouhá čekačka na ND a dlouhá čekačka na ND. Takže za me Goblin. (já osobně, kdybych už se nezamiloval do nezmiňované heli, tak volím TDR a modlím se ať s tím mlátím co nejmíň)

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 0:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
To je jasné, ale je na pýtajúcom, aby zvážil aký štýl lieta, či plánuje lietať 3D, lietať nad zemou, ako často padá, či lieta na istotu, akú rolu hrá design, či obetuje servis a dostupnosť ND atď.

PS howku - ja proti LA nemám absolútne nič, v partizánskom sa mi dokonca páčila, len mi to niekedy príde vtipné.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 7:09 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 6.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
Nevím jak je to s náhradními díly na TDR, ale s Goblinem není problém. Co vím, tak skladem je něco v ČR a případně jsou velké skladové zásoby v Německu, kde to máš do 3. dne od objednání doma.

Kdo ale řeší takový vrtulník jako je TDR nebo Goblin, tak náhradní díly není to první, co je na pořadu dne. Díly se seženou v rozumné době a hotovo.

Jestli TDR nebo Goblin?
To je jako BMW nebo Mercedes. Ani s jedním neuděláš chybu, ale každý má jiného ducha.
Chce to podle mě naživo vidět oba dva a nejlépe vedle sebe. TDR je mechanicky vymazlená helina a je určena na vše krom pořádného 3D. Ne, že by to neuměla, ale dlouhodobě to nemá ráda.
Goblin je z mého pohledu mechanicky taky na velmi vysoké úrovni a je to technický skvost, protože je spousta věcí jinak, než na ostatních helinách. Goblin má díky své konstrukci a hlavě ambice na nejvtrdší 3D. Umí ale lítat také ladně, ale holt pod 1800ot to není ono (tvrdá hlava). Dle mých informací budou velmi brzy nové gripy se standardními unašeči a tak i nízké otáčky nebudou s Goblinem problém. Takže bude umět lítat "jako TDR".

Já jsem se při výběru Goblina rozhodoval podle 3 parametrů:

- musí se mi hodně líbit
- musí být kvalitně udělaný
- musí být jiný než milión dalších okolo

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 7:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 618
Bydliště: Řečany nad Labem (Pardubice)
Fenius píše:
tomasvrx1 - O čo ti stále ide? T-rex 700 proste nie je ideálny stroj pre presnú akrobaciu a nízke otáčky, otázka je tdr vs goblin. Prečo ho potrebuješ stále vnucovať?

A prosím nebuď smiešny, keď sa snažíš porovnať TDR a T700.

PS: LA je taký folklór, keď sa spýtam v ČR aký je najlepší vrtuľník, tak mám jasnú odpoveď. Tak isto ako keď sa spýtam v SR kde sú najlepší piloti. :wink:.


Nejde mi o nic jen debatuji, to je hrozný jak jsou všici tak hákliví. Tak pardon !! :) Takže abych to zkrátil za mě TAKY GOBLIN

_________________
T-8FG,GOBLIN 700 HPS-HC3sX,Diablotin XL,Eagle foto http://tomasvrx1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 13:45 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2011
Příspěvky: 176
Bydliště: Zilina, Slovenská republika
Obidve heliny su jedinecne, obidve su velmi dobre prevedene a obidve su aj hodne drahe.

Presne ako sa tu uz pisalo.

ND su dostupne +- rovnako. Jan vie rovnako promptne a rychlo poslat ND ako je to pri SAB.
Goblin je skrz DFC hlavu ale aj cely mechanicky dizajn stavany na prenos enormnej sily a teda na tvrde 3d.
Rigid je skor maksie naladeny. Existuje tvrda hlava ale stale to nie je DFC a halvne konstrukcia rigida nie je usposobena na ozembuchy. (ani sa to ku tdr nehodi :)

Ja osobne by som zvazil hlavne co ches lietat.
Goblin mi imponoval prave moznou vsestranostou ale dfc dizajn ho tlaci mimo low rpm a kedze som skor za pokojne klzanie a lahku akro zvolil by som TDR.

_________________
TDR + NEO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 14:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 6.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
Hezky jsi to napsal. No a když bude jiná hlava na Goblina, tak nebude důvod kupovat TDR a Jan půjde do konkurzu :twisted:

P.S.: Pro ty, kteří nečtou mezi řádky, to byl vtip.

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 14:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
boZZda píše:
Jan půjde do konkurzu....
- Jan půjde do konkurzu tak jako tak, ale kvůli jiné helině :D

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TDR vs Goblin
PříspěvekNapsal: stř 05.09.2012 14:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
A co si myslíš, že přesně udělá SAB h.d. za novinku na hlavě? Jiný závěsy? :) Trošku se mi nechce věřit že by tím vyléčili ůplně vše. Není to nemožné, jen to je dost nepravděpodobné. :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz