Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1558 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 104  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 7:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2011
Příspěvky: 1667
Bydliště: Havířov
morphix69 píše:
koupena krabice ted je bez vyztruzniku a bez adapteru na jiny moturky...
Hoj, výstružník a adaptér už se tam nedává min. půl roku. Ty závity jsem měl některé taky špatné - musel jsem i odvrtávat (nebylo skrz). Navíc jsem měl totálně křivé hl. ozubené kolo, c-páka na vrtulku mi funguje jen s jedním šroubkem (jinak smykátko drhne) a ještě chyběl ten special šroub, který přes věnec fixuje hl. hřídel (dá se použít klas. M2, ale musí se jich pár vyzkoušet, protože mají širší hlavu). Některé táhla šly hodně ztuha, tak jsem vymačkával očka.
Co se týče toho šroubu, co drží hl. oz. kolo, tak jsem ho kontroloval, když to prasklo Seltinovi a v pohodě. Takže fakt čumím, že vám to praská 8O :?:.
Ale když to shrnu, tak mám za 5 měsíců 150 baterek a je to ten nejlepší stroj, který jsem kdy mohl mít. Nemůžu si MP vynachválit, protože od první baterky už jen lítám a vše funguje na 100%.


Přílohy:
MP_nad_polem.jpg
MP_nad_polem.jpg
[ 347.75 KiB | Zobrazeno 1543 krát ]


_________________
Blade 130X, FPV Quady QX90, 200, 210, 250, Mini Prôtos FBL Brain
DX7s, Phoenix
Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 10:03 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Kluci, já nevím, co si o tom myslet... Mám druhý kit v radě, oba bez problémů.
Výstružník jde pořídit do stovky v každém normálním obchodě a adaptér se tam nedává z konstrukčních důvodů. Na trhu jsou snad dva alternativní motory, které do mini jdou použít a kvůli těm vyrábět adaptéry mi přijde přitažené za vlasy...
Kamarádův nový MP, který jsem držel v ruce v neděli taky bez potíží, pouze začátečnické chyby ve stavbě - opraveno a připraveno k záletu.

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 10:12 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2009
Příspěvky: 1357
baui píše:
Kluci, já nevím, co si o tom myslet... Mám druhý kit v radě, oba bez problémů.
Výstružník jde pořídit do stovky v každém normálním obchodě a adaptér se tam nedává z konstrukčních důvodů. Na trhu jsou snad dva alternativní motory, které do mini jdou použít a kvůli těm vyrábět adaptéry mi přijde přitažené za vlasy...
Kamarádův nový MP, který jsem držel v ruce v neděli taky bez potíží, pouze začátečnické chyby ve stavbě - opraveno a připraveno k záletu.

Imm0rta1 mel v kitu skoro polovinu vadnych dilu, od vadne cykliky, spatne loziska, chybejici sroubky, spatne zavity po skarede bocnice, atd. Zeby chyba konstrukce? :) Nastesti vse bylo zdarma vymeneno. Stava se to asi u vsech heli.

_________________
Spirit System


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 10:57 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
ZeXx86 píše:
Imm0rta1 mel v kitu skoro polovinu vadnych dilu, od vadne cykliky, spatne loziska, chybejici sroubky, spatne zavity po skarede bocnice, atd. Zeby chyba konstrukce? :) Nastesti vse bylo zdarma vymeneno. Stava se to asi u vsech heli.

Jasně, chybějící a na první pohled vadné díly neokecáš :) Zase je více méně pravidlem, že se dají bez potíží vyměnit. Co mi absolutně nedává smysl je brečení kvůli výstružníkům a adaptérům, které nejsou prakticky potřeba a pak zřetelné stavební chyby házené na nekvalitu kitů (jo, i takové jsem už zažil...).

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 12:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.1.2012
Příspěvky: 211
Bydliště: Beroun - Loděnice
tak vystruznik takym oc neresim daj se ocka promackat klestema...
ale ten adpater na motor mi pride dulezitej...dyt je to svinarna ze se MSH a scoprpion dohodnou ze budiou delat hridel rovnou v motoru dlouhou..a jinymoturky to nemaj..a takovej turnigy nejakej..ted nevim jakej :D proste cervenej :D klasickej turnigy do 450..je lepsi nez ten scorpion..ten akorat silene topi--
akdyz chce jinej motor tak musis sehnat i jnou hridel kterou sem nekdo na ni daval jednou odkaz..a prohodit hridel u novyho motoru..to je takovy docela narocny drazsi reseni...nez aby nechali ty pitomi adaptery...
na protose si nestezuju lita perfektne ale na to jak kazdej rikal jak je super kvalitni...tak nvm nvm..smykatko mi taky drhlo musel sem ho ohnout poradne abych tam moh mit dva srouby...no nvm nvm kvalita nejaka divna..na to ja k to sqele lita..
nevite kde sehant nejaky pevnostni srouby teda...kdyz tady nekdo pise ze mi prask i dalsi sroub po par cyklech..

_________________
Dx7se, Blade mCPx V2, Mini PROTOS ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 12:30 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
O těch šroubech jsem tu psal pár stránek zpátky ;) Thunder Tiger dělá balíček stejného rozměru po 10 kusech, fungují dobře. Nebo pak železářství.

Ten adaptér dělal i na setových Scorpionech jen problémy, což je hlavním důvodem, proč už se neprodává. To samé platí pro starou verzi cykliky (vůle) a černé hřídele (tření). Takhle bych si mohl stěžovat i u Fusion nebo Loga, že mi nedodali nějaký imaginární adaptér, aby hřídel dosáhla do opěrného ložiska při přenosu těch kilowatt výkonu... Je to prostě nevhodné konstrukční řešení.

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 13:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 11.1.2012
Příspěvky: 211
Bydliště: Beroun - Loděnice
no nastesti sem nekdo posilal opdkaz kde koupit hridel vhodnou..treba pro nejakej turnigy...

_________________
Dx7se, Blade mCPx V2, Mini PROTOS ;)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 05.07.2012 14:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Já s KITEm neměl jediný problém nic nechybělo, všechno bylo OK. Problém jsme měl jen se sníženou hlavou, kde byla jedna guma co se jí prostrkuje příčná hřídel 2x větší než měla být. A u 15T pastorku mi chybělo jedno ložisko.

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2012 11:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
Tak nakonec padla volba na Castle Phoenix ICE 75 Lite. Chtel jsem ICE 50 Lite, ale nikde neni k sehnani.
A ted jeden rychly dotazik. Vejde se mi regl o rozmerech 26 x 64 x 13 mm na standardni misto pod baterkou? :roll: Co jsem vykoukal, tak rozmery YGE 60A, ktery se tam vleze, jsou 25 x 62 x 8 mm. :?

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2012 11:27 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
YGE je na fest, podle me ho tam nenacpes.

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2012 11:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
baui: Tak to jsi mne nepotesil... :( A nejaky napad, kde sehnat ICE 50 Lite?

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2012 11:43 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
V cesku ho nevidim nikde skladem...tak bud na objednavku a nebo moje univerzalni reseni na helinarske bolesti -> http://www.fast-lad.co.uk/store/castle_phoenix_lite_brushless_csephxicel50-p-9755.html

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 12.07.2012 8:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
Tak jeden poznatek ze vcerejsiho trapeni s umistenim regulatoru Castle Phoenix Ice 75 Lite do Mini Protose.
Regulator se VEJDE do tela pod baterku. Je treba sundat boznici a pak vrtas slozit s regulatorem uvnitr. Chtelo to silne nervy a hodne trpelivosti, ale je tam.
Jenom je ho tam treba dat obracene - faze k motoru dopredu. Sice to pusobi nestandardne, ale neni s tim zadny problem. Je tam a funguje. :D

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 21.07.2012 9:41 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2010
Příspěvky: 4631
Bydliště: Brno, CZ
Blog: Zobrazit blog (4)
Tak koukám, že i v Itálii rezaví šroubky, když už i tovární pilot montuje nerezové... :D



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Tom


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 23.07.2012 12:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
Pozvolna premyslim o upgrade na 4S. A napadlo mne pouzit stavajici motor (2500kv) s 15T pastorkem. Co jsem tak pocital, tak 3000rpm bude nekde okolo 75% plynu. To je jeste prijatelne, ne? :wink: A na hrubsi litani pak neni problem jit az k brutus 3800rpm. :twisted: (I kdyz nevim, k cemu mi takovy otacky budou.) Nebo je lepsi volbou motor s nizsim kv, vetsim pastorkem a pohybovat se s provoznima otackama (3000rpm - 3200rpm) nekde okolo 80% plynu?

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1558 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 104  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz