Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: modul inzerce
PříspěvekNapsal: pon 30.04.2012 22:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2010
Příspěvky: 1657
Bydliště: Praha
Blog: Zobrazit blog (1)
Ahoj!

Docela pekne tu jede inzerce - a tak me napadlo, jestli by nestalo za to, pouzit nejaky phpbb3 modul prave pro inzerci.

Zkusenosti nemam - nasel jsem tuto:
http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?p=12820244
nebo
http://phpbb3hacks.com//modifications.p ... lassifieds

je pro to i cestina:
http://angrezphoto.com/forum1/viewtopic.php?p=571#p571

Mejte se pekne


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: pon 30.04.2012 23:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.4.2009
Příspěvky: 2087
Bydliště: Sokolov
Je toho spoustu... to vime. Nicmene inzerce formou threadu je zatim to nejefektivnejsi a nejjednodussi, co je na foru mozne. Vse ostatni se hodi spise do portalu a ne na forum. :wink:

_________________
Jeti DC-16 | „Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora“


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: úte 01.05.2012 0:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 2064
Bydliště: Bratislava, SK
Neviem o čo technicky ide ani nemám chuť sa tým zaoberať, ale myslím si že toto má byť (a kedysi aj bolo) v prvom rade odborné fórum o modelárčine a nie bazár. Na to slúži tuším rcbazar alebo tak nejak. Osobne ma inzercia (bazár) vôbec nezaujíma a keby bola možnosť nejakej užívateľskej úpravy vizuálneho rozhrania, tak si tam inzerciu vôbec nedám. Toť len osobný názor, nič viac.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: úte 01.05.2012 7:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
maroslong píše:
Neviem o čo technicky ide ani nemám chuť sa tým zaoberať, ale myslím si že toto má byť (a kedysi aj bolo) v prvom rade odborné fórum o modelárčine a nie bazár. Na to slúži tuším rcbazar alebo tak nejak. Osobne ma inzercia (bazár) vôbec nezaujíma a keby bola možnosť nejakej užívateľskej úpravy vizuálneho rozhrania, tak si tam inzerciu vôbec nedám. Toť len osobný názor, nič viac.

Mám sto chutí na toto niečo odpísať, ale Tomáš by ma zabil :lol: :lol: :lol:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: úte 01.05.2012 17:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 2064
Bydliště: Bratislava, SK
LV píše:
Mám sto chutí na toto niečo odpísať, ale Tomáš by ma zabil :lol: :lol: :lol:

Tak skús, nejak to rozrieď a zjemni smotanou a uvidíme... :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: úte 01.05.2012 18:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2009
Příspěvky: 220
Bydliště: zlín - malenovice
Já si zase myslím, že to je výborný nápad. Na modelbazaru se to začíná mořit jednou určitou firmou a hrůza. To jejich jednání je také úctyhodné ;) Klidně bych nějak pomohl na tomto projektu.

_________________
Graupner mx-12 HoTT + Easy glider pro, Funcub ve výstavbě
Spektrum dx3r + Xray T3 - závodní sféra


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 14:46 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2010
Příspěvky: 2041
Bydliště: Šlapanice
Obrázky: 4
Mě na inzerci vadí to, že to je normální fórum, protože - Někdo něco prodává a každý kdo jde kolem a nezdá se mu cena a nebo to někde koupil laciněji má potřebu reagovat a prodávajícího kritizovat , že to je drahé a že tam a tam to koupil laciněji. V podstatě ten prodej shodí. Já si myslím, že tu je každý svéprávný a umí si najít na netu zda cena odpovídá nabízenému zboží. Rozumím tomu, že nás mnohdy rozčiluje, že někdo prodává něco předraženýho, ale jak jsem psal nikdo nemusí kupovat. Pokud někdo neumí nakupovat na eshopech, pak prostě musí nějakou korunu připlatit k ceně eshopu, což se mi jeví v pořádku. Mě to připadá, že se tu často kolektivně určuje cena prodávaného zboží. Pokud se zde vyskytne do očí bijící podvodníček, ať prostě každej kdo na to příjde ho přes SZ nahlásí moderátorovi a je to. Ale pokud to je volné inzertní fórum, tak co už. A v pravidlech inzertního vlákna o předržení zboží nic není. Když má někdo pocit, že je prodávající s něčím vedle, ať mu napíše SZ a nedělá chytráka po inzerátem. Kritizovat každou o 100,- dražší věc se mi prostě nelíbí. Chápu, že mnoho lidí na tomto fóru má pocit, že se musí ke každému tématu vyjádřit a ten jejich názor je správný, víme kolik tu vzniká hádek apod, když např. někdo začíná a potřebuje radu, ale v tomto případě by si to měli odpustit.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 15:02 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Předpokládám, že myslíš třeba toto: viewtopic.php?f=98&t=48862 nebo JETIBOX MINI předtím...

Ano, souhlasím s tebou, každý je svéprávný a rozhoduje se za sebe. Taky se mi to nelíbí, že se reje do ceny. Každá věc má za svou cenu svého kupce. A je na dohodě obou stran.

Na druhou stranu, proč brát bojovníků za "pravdu a lásku" možnost vyjádření.

A pokud je někdo podvodník nebo překupník a existují o tom nějaké důkazy, tak stačí dát vědět mě a dostane okamžitý BAN.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 15:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2010
Příspěvky: 1657
Bydliště: Praha
Blog: Zobrazit blog (1)
TomasC píše:
Ano, souhlasím s tebou, každý je svéprávný a rozhoduje se za sebe. Taky se mi to nelíbí, že se reje do ceny. Každá věc má za svou cenu svého kupce. A je na dohodě obou stran.


Me se to naopak libi. Kdyz predpokladam, ze je nekdo schopny si dohledat ceny na netu a provnat je, tak je take schopny pochopit, do jake miry jsou poznamky od ostatnich pod inzeratem relevatni nebo ne.

Me to naopak prijde vhodne :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 15:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 2064
Bydliště: Bratislava, SK
Podľa mňa je v prípade súkromnej inzercie čiste vec predajcu, čo a za koľko predáva. Nie sme v socializme, kde konkrétna vec stála rovnako všade v celom Československu. A nie každého zaujíma cena každej prkotiny, podstatná môže byť napríklad rýchla dostupnosť neďaleko bydliska, pre niekoho aj konkrétny model už vybavený a zalietnutý, niečo čo sa už napríklad nevyrába a nedá inak zohnať atď. Myslím, že nie každý kupuje bazárové veci len kvôli svojej finančnej situácii alebo nešťastnej povahe. Takže to, že sa dá k inzerátu verejne vyjadriť, je asi dané formou RC manie, ale zmysel a dôvod počínania ľudí, ktorí hneď hľadajú kde sa dá dotyčná vec kúpiť lacnejšie a víťazoslávne to hneď dajú do placu, fakt nechápem...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 16:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2010
Příspěvky: 1657
Bydliště: Praha
Blog: Zobrazit blog (1)
maroslong píše:
Podľa mňa je v prípade súkromnej inzercie čiste vec predajcu, čo a za koľko predáva.


Ja se priznam, ze se ztracim. kazdy muze prodat za kolik chce. Kazdy muze koupit za kolik chce. kazdy je svepravny, aby si udelal obrazek jestli to pro nej ma hodnotu nebo ne - ktera je urcena i sekundarnimi parametry (dostupnost, stav, podpora...).

A jestli verime, ze je kazdy schopny posoudit atraktivitu nabidky ze sekundarnich informacnich zdroju, tak zrovna tak je svepravny si udelat obrazek z komentaru pod inzeratem.

Jak se lisi komentar pod inzeratem od uzivatelskeho komentare na HK, kde se kazdy vyjadruje k tomu, jestli je to drahe nebo ne?

Kde je chyba, kdyz se k te cene nekdo vyjadri? Tim preci nikomu nikdo nediktuje za jakou cenu prodavat a nikomu nikdo nediktuje za kolik ma kupovat. Prirovnani k socializmu je uplne mimo misu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
Já myslím, že komentáře ostatních k věci jsou přínosem. Konečná cena je tak jako tak věcí dohody mezi kupujícím a prodávajícím. Jak zde již bylo zmíněno kupující může mít tak jako tak i přes komentáře uvedené v diskusi nejrůznější důvody proč danou věc od prodávajícího koupit. Takže bych ty komentáře za překážku nepovažoval. Prostě je na každém co si z toho informačně vezme.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 16:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
TomasC píše:
nebo JETIBOX MINI předtím...

Tome a kam to zmizelo? Já tam měl nabídku na box za 500 a je to pryč. Radek

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 17:10 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10799
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
arda1 píše:
Tome a kam to zmizelo? Já tam měl nabídku na box za 500 a je to pryč. Radek

Uživatelem označeno jako PRODÁNO 17.05.2012 07:46
Moderátorem odklizeno z dohledu čtv 17.05.2012 09:46


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: modul inzerce
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2012 17:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Aha díky - ráno jsem tady nebyl(tak brzo)- měj se -Radek

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz