Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.06.2007 20:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Na Borku 1604 Jirkov 43113
http://f3kmaniak.ic.cz/1.JPG

snad mluví za vše je to vedený v celouhlíkovým křídle a žádnej problém,bez této úpravy rex 7 rušil celkem dost


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 08.06.2007 20:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 41
vyzera to zaujmavo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.06.2007 20:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
nejlepší možnost sehnat starýho shulzeho nebo teď zkoušim to PCMko R146IP to zatim (asi 15 let. h.) funguje paradně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.08.2007 10:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 8.1.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Žďár nad Sázavou
A nemate někdo zkušenosti, nebo aspoň zprávy o tom jak funguje MPX RX-6-SYNTH light?? A nebo MPX micro IPD?

btw. F3K Maniac jak napojuješ anténu mezi křídlem a trupem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: levny prijimac
PříspěvekNapsal: čtv 23.08.2007 18:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 428
Bydliště: Holice v Čechách
Zdar panove, chtel bych si ted koupit levnejsi jety f3k a tak si rikam ze by mi do toho mohl snad stacit i levnejsi prijimac. Ty co tady doporucujete sou na ne moc drahy. Co myslite ma zvolit radeji micropřijímač HFS-05 MS 35MHz nebo MS Composit:Micropřijímač MS-027 35 MH anebo Rex 4 MPD 35MHz FM
?
Cenove a kanalove mi pripada dobrej ten prvni ten Hitec vysílačku mám Optic6. Poradíte?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24.08.2007 0:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.5.2006
Příspěvky: 161
Bydliště: Dolní Benešov - Zábřeh (Opava)
mám taky optica a v F3K přijimač HITEC HFS-05MS 35MHz a jede to v pohodě....!!! :wink: 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.08.2007 22:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2006
Příspěvky: 20
za prve: ode dneska jsem clenem F3K klubu, koupil sem litaneho Gladiatora II :D
za druhe: jaky prijimac? jeden doporucuje Graupner R700 druhy zase ze ne ze je to stary prijimac.. ikdyz ho vyrobce doporucuje.. dalsi Schulzeho 8,35 ale jen pry do poloviny 2006 a druhy zase jedine Schulzeho.. sakra chlapi ak se dohodnete :-)
Mam Optica 6 a nemuzu tedy pouzit PCMko.. mam zacatecnicky dotaz: jaky je duvod nepouzit Hitec Electron 6 s dualnim smesovanim? lital sem s nim na hranici viditelnosti v EasyGliderovi a vzdy v pohode. Nechci zatim na souteze, litam sam nebo ve dvojici takze me provoz na vedlejsich 10ti kanelch zase tak nebere..
diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.08.2007 9:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Dawit píše:
za prve: ode dneska jsem clenem F3K klubu, koupil sem litaneho Gladiatora II :D
za druhe: jaky prijimac? jeden doporucuje Graupner R700 druhy zase ze ne ze je to stary prijimac.. ikdyz ho vyrobce doporucuje.. dalsi Schulzeho 8,35 ale jen pry do poloviny 2006 a druhy zase jedine Schulzeho.. sakra chlapi ak se dohodnete :-)
Mam Optica 6 a nemuzu tedy pouzit PCMko.. mam zacatecnicky dotaz: jaky je duvod nepouzit Hitec Electron 6 s dualnim smesovanim? lital sem s nim na hranici viditelnosti v EasyGliderovi a vzdy v pohode. Nechci zatim na souteze, litam sam nebo ve dvojici takze me provoz na vedlejsich 10ti kanelch zase tak nebere..
diky


jak sem ti řikal hitec ma slaby filtrovani a v celouhlíkovim letadle nemůže fungovat v easygliderovi neni co by ten přijímač rušilo (až na okolní jevy). kup si toho rexe 7mpd je to levný a i mě to tam fungovalo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.08.2007 9:32 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2006
Příspěvky: 20
jo jo ale nejde tak ani o cenu.. stovka sem nebo tam je jedno, spis aby to fungovalo na 100%, klidne si priplatim za Schulzeho kdyz budu mit jistotu ze je lepci..
jo hele zapomel sem si napsat vychylky. A pri kolik voltech vyndavas baterky z era?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.08.2007 10:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
r700 odoláva snád všetkému... kamarát ju mal s predĺženou anténou v celouhlíkovom F3J a žiadne rušenie...

_________________
... urobíme tak, aby bolo dobré ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.08.2007 14:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
helbo píše:
r700 odoláva snád všetkému... kamarát ju mal s predĺženou anténou v celouhlíkovom F3J a žiadne rušenie...

asi kus od kusu kámoš na něs spadnul a od tý doby....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.08.2007 20:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 43
Děkuji zdvořile za odpověď :oops: bude mi fungovat 2,4GHz přijímač v gondole uhlík/kevlar, ocas dural nebo nebude? Asi ne co? prodloužení anten nepřipadá v úvahu. Je tedy možné použít 2,4 v DLG nějakým způsobem nebo ne?
To Polynom: když používáš 146 ip máš nastavenou antenu vyvedenou křídlem nebo jen ven z gondoly? Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.08.2007 9:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2006
Příspěvky: 20
F3K Maniac píše:
Schulze ano ale jedine pokud má někdo doma starej typ ty nový jsou na ho... protože při zahlcení mu trvá 5sekund než se obnoví kolega na něj rozbil novýho aspirina a na závodech jsem to řešil s rakušákama a taky s nim nejsöu spokojený R700mám a no problem ale tzed mám na test R770S a je super vřele doporučuji


hele a kde se da koupit ten R770S.. na graupner.com sem ho nenasel.. je to normalni FMko nebo PCM? Ja mam Optica..
Bude lepsi do celouhlikace Rex 7MPD nebo G R700?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.08.2007 9:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Yanek píše:
Děkuji zdvořile za odpověď :oops: bude mi fungovat 2,4GHz přijímač v gondole uhlík/kevlar, ocas dural nebo nebude? Asi ne co? prodloužení anten nepřipadá v úvahu. Je tedy možné použít 2,4 v DLG nějakým způsobem nebo ne?
To Polynom: když používáš 146 ip máš nastavenou antenu vyvedenou křídlem nebo jen ven z gondoly? Díky.


ta 2,4GHz by ti fungovat měla bez problémů, třeba pylonáři to používaj a maj éra celouhlík....

u tý futaby mám anténu jen ven z gondoly protože má pouze 0,5m anténu a abych jí mohl dát do křídla potřebuju 1m a prodlužovat anténu na dvojnásobek se mi zdá barbařina


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.08.2007 15:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.8.2006
Příspěvky: 20
ve finale to doslo tak daleko ze mi u Vanoucha doporucili spis Electron 6 nez Graupnera R700 a to uz bylo fakt moc.. tak sem nakonec koupil Graupner R700... snad budu mit stesti na dobry kus :-) nakonec to doporucuje i vyrobce Gladiatora tak proc mu neverit.. a jestli to na nej spadne tak kontakt na nej mam :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz