Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: úte 27.03.2012 18:59 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
jose75 píše:
Ahoj.
Mohli by ste mi poradit jaká serva do uflys koupit? Odešli mi serva na ciklice a nechce se mi dávat 650 za nové. Dalo by se třeba z hobbykingu nebo ebay koupit jiná za lepší cenu?(nebo i z čech,to je fuk) Nemusí být nějaká super rychlá. Prostě jen aby lto létalo. Už si chci koupit trexe a do uflyka se mi nechce investovat.
:)Díky


Ahoj jose, já jsem, taky koketoval s výměnou serva na cyklice, nějaké jsem vytipoval, ale pak mi velice ochotně pomohl pan Hrubý z Vrchlabí se seřízením Uflýse, až jsem čuměl, jak to lítá. Teď jsem mu psal ohledně pastorku. Má web "model hrubý", tak mu napiš. hosa :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: úte 27.03.2012 19:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2012
Příspěvky: 232
Bydliště: Klatovy
hosa píše:
jose75 píše:
Ahoj.
Mohli by ste mi poradit jaká serva do uflys koupit? Odešli mi serva na ciklice a nechce se mi dávat 650 za nové. Dalo by se třeba z hobbykingu nebo ebay koupit jiná za lepší cenu?(nebo i z čech,to je fuk) Nemusí být nějaká super rychlá. Prostě jen aby lto létalo. Už si chci koupit trexe a do uflyka se mi nechce investovat.
:)Díky


Ahoj jose, já jsem, taky koketoval s výměnou serva na cyklice, nějaké jsem vytipoval, ale pak mi velice ochotně pomohl pan Hrubý z Vrchlabí se seřízením Uflýse, až jsem čuměl, jak to lítá. Teď jsem mu psal ohledně pastorku. Má web "model hrubý", tak mu napiš. hosa :)



Skusit to mužů. Díky

_________________
Walkera Ufly S,Art-tech F-18,Pelikan Gama 2100, T-Rex 450, samodomo EDF křídlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: ned 01.04.2012 12:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 24.11.2010
Příspěvky: 403
Bydliště: Velké Meziříčí
Tak jsem si heli seřídil natolik,že s nulovými trimy visí ve vzduchu v obyváku kolem 10sec. aniž bych se musel dotknout páčky na vysílačce. Prostě to bez zásahu do řízení samo visí,nikam neutíká,je na místě.

_________________
T-REX450, Themik, EXCEL ,SU 31,Beagle, Acro MK2, Phoenix ,Tucano, Partenavia Olympik, Spitfire


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: pát 20.04.2012 21:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
Ahoj, tak po dlouhé době klidu na vláknu Walkera UflyS - něco co je nového na mé straně: Model pro někoho kdo přechází z koaxiálu a ještě neví co dál naprosto SUPER. Vím, že na Walkeru nejsou dobré recenze, ALE z mé zkušenosti je to na člověku co prodává. Řeči " Máte to seřízené, můžete létat!" NECHAT UKÁZAT, když NE a nemám potřebné zkušenosti, sehnat ihned někoho kdo je MÁ a ochotně Vám pomůže v základním seřízení. JINAK, když nemáte cit a spěcháte UŽ ABYCH VRTĚL, tak to rozsekáte a bude pravdou co je psáno na jiných vláknech o Walkeře. U mne se VŠE změnilo po návštěvě u p. Hrubého, kdy ochotně seřídil, předvedl a se slovy " Teď je to ve vašich rukách " mi předal vrťas.
No a nyní poletuji po zahradě, večer, když se utiší vítr na únosnou mez. Je pravda, že poletuji se zmenšeným křížem, ale už to o něčem je. Jak to půjde přidám video. A ostatním novicům držím pěsti!

A votm, to je! hosa :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: pon 30.04.2012 8:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2012
Příspěvky: 232
Bydliště: Klatovy
Po delší odmlce taky něco přidam. Říkal sem si,že skusim spravit rosekanou kabinku na uflyse a zatim to celkem jde. Na boku vylítl kousek asi 4 x 2,5cm a špička je taky fuč.Ze spoda sem podlepil takové ty kancelářské čtverečky z papíru a na hraně mezi tím papírkem a kabinkou je vteřinové lepidlo(to gelové-přesněji se lepí) a na zbytku je po tenkých vrstvách REVELL Contacta v tubě.(měl sem to lepidlo doma,ale nějaký tmel nebo tak něco by mohlo být lepší)Kabinka dost praskla i v těch drážkách,tak sem to slepil a taky ,,zalil" lepidlem.Už sem něco i zbrousil smirkem,ale chce to ještě doladit. Až bude hotovo ,tak to stříknu airbrush červenou revellkou a hodím ještě nějaké foto. Hmotnost se asi ani moc nezvedne.Uvidíme.

PS: Mam i novou kabinku,ale na něčem se musim vyřádit. :D


Přílohy:
IMAG0612.jpg
IMAG0612.jpg
[ 25.1 KiB | Zobrazeno 1970 krát ]

IMAG0614.jpg
IMAG0614.jpg
[ 71.92 KiB | Zobrazeno 1970 krát ]

IMAG0615.jpg
IMAG0615.jpg
[ 45.5 KiB | Zobrazeno 1970 krát ]


_________________
Walkera Ufly S,Art-tech F-18,Pelikan Gama 2100, T-Rex 450, samodomo EDF křídlo
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2012 11:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2012
Příspěvky: 30
Bydliště: Olomouc
Obrázky: 0
Zdravím tak do týdne mi /snad/ dorazi Ufly, 3 baterie a kříž. Těšil jsem se jak malej, ale po přečtení všech 14 stránek jsem docela v obavách co mě čeká :lol: . Určitě dám vědět jak dopadla má první zkouška odlepení se od zeme...

_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2012 19:13 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
Ahoj Bota, POZOR! není to o přečtení 14-ti vláken o Walkeře. Čti dál, jak nabíjet-udržovat baterky, teorie létání heliny, vybrat si řídící mód vysílačky a samozřejmě simulátor. Já byl, taky nedočkavý a nestačil jsem kupovat tyčky pádel a listy. Pečlivě seřídit a s citem, Uflys létá do dnes. Čus hosa :) .


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2012 20:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2012
Příspěvky: 30
Bydliště: Olomouc
Obrázky: 0
Ahoj Hosa tak lecos už jsem proštudoval i simulátor je už naistalovaný, jen sehnat ten kablik jack 3.5 - usb . To seřízení bude asi problém, jdu zkusit o tom neco pohledat. Na zítřek jsem si vzal volno a budu u dveří čekat na poštáka :wink:

_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: úte 20.11.2012 20:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.3.2012
Příspěvky: 232
Bydliště: Plzeň
tato helina na naučení základu dobrá,ale pokud s ní chce někdo lítat?no nevím.lítám 250,450,500, Blade nCPX a tuhle potvoru jsem pořádně nerozlítal.klopenky s ní jdou pěkně blbě a při vylítnutí z ní je nezvladatelná,když tu zatáčku utáhneš.dělá si celkem co chce.když nelítáte zatáčky,kdy tlačíte ocas jakoby do přetáčivého smyku.nakonec zkončila vykuchaná o elektro a v koši.ale vydržela ty začátky celkem bez problémů.i mírné pády vydržela.nejvíce mi odcházely převody pro vyrovnávací rotor.tak z toho zas takovej strach neměj,ale pokud budeš chtít začít normálně lítat,přitahovat klopenky a mít radost z lítání,tak si pořiď něco lepšího.kvůli příliš měkým listům se s tím nedá lítat jako s dospělou heli i když malou (250kou).letu zdar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: pát 23.11.2012 14:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2012
Příspěvky: 30
Bydliště: Olomouc
Obrázky: 0
Tak první pokus o let mám za sebou. Asi 2,5 vteřiny ve vzduchu jinak jsem s helkou jezdil po zemi jak s autíčkem :) Měl bych dotaz koupil jsem si přes internet 2 náhradní baterie li-po 7,4V 800mA http://www.rcguru.cz/hm-ufly-z-33-li-pol-baterie-d1440 , ale kdyz jsem je dostal domu meli jen 3,61V a po nabití maji 4,41 V. To budou asi mrtve co? Bojím se, že mi neuznají záruku, nemáte někdo nejakou fintu jak ty baterie přivést ze světa mrtvých?

_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: pát 23.11.2012 15:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.6.2010
Příspěvky: 99
Bota píše:
Tak první pokus o let mám za sebou. Asi 2,5 vteřiny ve vzduchu jinak jsem s helkou jezdil po zemi jak s autíčkem :) Měl bych dotaz koupil jsem si přes internet 2 náhradní baterie li-po 7,4V 800mA http://www.rcguru.cz/hm-ufly-z-33-li-pol-baterie-d1440 , ale kdyz jsem je dostal domu meli jen 3,61V a po nabití maji 4,41 V. To budou asi mrtve co? Bojím se, že mi neuznají záruku, nemáte někdo nejakou fintu jak ty baterie přivést ze světa mrtvých?


To nabití nových je v pořádku, i když by měly mít cca 3.8v na članek. A to 4,41v máš na jednom članku nebo celkově? jestli na jednom tak je to hooooodně a jestli celkove tak mooooc málo. jinak jakou máš nabiječku?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: pát 23.11.2012 17:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2012
Příspěvky: 30
Bydliště: Olomouc
Obrázky: 0
Celkově na tom červenem konektorku. každy zvlašt když měřím má stejné hodnoty to je přes 4V - stejne tak jak na tom co zapojuji do helky. tak mě napadá jestli to není jen spatně zapojene. Paralerně a né seriově jak by asi mělo.. No moc tomu nerozumím ale nabíjecka GA005 walkera balanced hlasi že je baterie nabita a na vystupu je zas pres 4V a helina ani neblikne. :?
PS- tak jsem jednu vykuchal a vypadlo na me spoustu plíšků a letela rovnou do koše. :mrgreen:

_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: stř 25.09.2013 18:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2012
Příspěvky: 232
Bydliště: Klatovy
Po dlouhé době se hlásím :D U mě je uflys stále bez pastorku a oprava se nechystá..už na to prostě není čas...a to mi je teprve 17,nechci se vidět ve třiceti :D to snad nebudu ani spát :D Novým majitelům přeju hodně štěstí :) je to super helina,ale chce to sim a pořádně to seřídit :)


PS: kdo budete chtít,tak vám komplet celýho Uflíka pošlu třeba i s vysílačkou,akorát se musí dát nový motor :) Za nějakou tu hubičku se dohodneme ;)




A rozbitý lipolky do koše rozhodně nééééééééé :D

_________________
Walkera Ufly S,Art-tech F-18,Pelikan Gama 2100, T-Rex 450, samodomo EDF křídlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: sob 28.09.2013 18:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.1.2012
Příspěvky: 477
Bydliště: Sobotka
Obrázky: 2
Ahoj, taky ji pořád mám, ale po chvilkách na ni dělám tuning. Vyhodil jsem origo gyro 3 v 1 a dal dozadu klasiku a supr. Teď mám připravený 450 podvozek, ale teď ten čas, až v zimě. Jinak si hraju s 450-kou, to je jiný kafe. Zdraví hosa.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: ned 13.10.2013 14:17 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 25.9.2013
Příspěvky: 25
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 7
Ahoj, já ji taky mám. Celkem jsem s tím spokojen, po delší době nastavování a ladění slušně visí sama, i ve velmi malé vížce(cca 5-10 cm nad zemí) se dá ovládat. Je to dosti živé :-D a vlastně můj první 4ch, takže velká citovka. Teďka si chci koupit ještě jednu od jose75 na díly. Tak až dorazí "náhradní díly" :-D se ozvu třeba i s videem a dalšími zkušenostmi.

PS:Mám dotaz, k čemu jsou přesně ty postran malí vrtulny na hlavě? Co když je zkratím nebo naopak prodloužím? Jaké to bude mít efekty?

Přidávám odkaz na zajímavou stránku:
http://rtf-heli.com/WALKERA_UFLY_FLYBARLESS_MOD.html

Pilotům zdar :-D

_________________
HELI: Double Horse 9104, Walkera UFLY-S with Bell-Hiller Mixer

CAR: Arrma ADX-10


Naposledy upravil Ris Miris dne ned 13.10.2013 21:21, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz