Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 10.03.2012 12:01 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.12.2011
Příspěvky: 900
Bydliště: Praha 8 Kobylisy
Hmm co jsem teď sledoval walkeru, ta už konečně začli dělat modely bnf. A už to nemaj na desce, ale mají klasický přijmač. Ale stejnak to as nebude nic moc...

_________________
"Šmirgl to jistí!"


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 10.03.2012 13:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Dovolim si oponovat co se tyka spektrum vysilace.Litam i letadla a uz nekolikrat mi vypadl signal a to par metru ode me.Mel jsem predtim optic 6 a ten byl spolehlivej.Ja vul se nechal navrtat do spektra a je to jenom reklama na pekny smejd.A nesnasim serva u mcpx,ktera funguji mozna 1 den a pak zacnou blbnout.O takovejhle ausus opravdu nestojim.
Mel jsem rozdelany optic 6 a spektrum dx6i a muzu rict ze spektrum je vevnitr na urovni vysilace turnigy,fakt hnus.To optic6 je uplne jinde zpracovanim,o hodne lepsi.Takze si myslim,ze welkeracka vysilacka uz horsi urcite byt nemuze.Tak proc by nesla dal vyuzit?Ma i kulickova loziska na pakach a stejne funkce jako spektrum.Staci si stahnout jeji manual.Kolega zde dela ukvapene nazory a pochybuju ze se pidil po tom co vysilac umi.To se mi jenom potvrzuje co jsem napsal.Ze tuto znacku pomlouvaji lide,kteri si jenom vymysli a strili od boku.

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 10.03.2012 14:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Walkeru jsem mněl V200D02 a jediné co mně na ní štvalo bylo to 3-osé gyro,které si občas myslelo,že má zasáhnou a výsledek byl ten,že se občas spíčila během přímého rychlého letu,ale jnak jsem s ní byl spokojený.Naučil jsem se na ní základy a když už mi víc dát nemohla,tak jsem ji prodal.Pády s ní nebyly moc drahé,vyměnil jsem pouze několik ozubených kol a vrtule,ostatní veci co jsem měnil odešly opotřebováním.Co se týče Mcpx tak s ním lítam téměř rok a jediné co jsem nedávno musel se servy udělat bylo,že jsem je vyčistil.

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 10.03.2012 14:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
Dovolím si nesouhlasit s DX 7 jsem létal letadla a teď s ní lítám vrtulník, nikdy jsem neměl jediný problém se ztrátou signálu stejně tak kamarád s DX6 . Co se týče MCPX mám na něm odlétáno dost přes 500 baterek a všechny serva jsou původní, stačí jen věnovat prckovi trochu péče a občas serva vyčistit.. S miniprotosem cca 100 startů, když nepočítám starty s letadlem a Blade MSR, kterch bylo taky požehnaně a nikdy žádný problém se signálem. Takže příčinu ztrátu signálu bych hledal asi někde jinde, než tam že je to šmejd spectrum.. Určitě není spectrum vrcholem evoluce a špičkou mezi vysílači, nicméně řadit jej mezi šmejdy, to snad ne

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 10.03.2012 18:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Tak to jsem asi smolar.Dx6i me zklamala.Mel jsem mikro model letadla Micro Beast-stal me 4500kc a rozbil se druhy den,protoze se zaseklo servo smerovky.(stejne servo jako mcpx)Vycistene servo fungovalo znova jenom 2 dny atd...Proste radost.

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: sob 10.03.2012 20:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.1.2011
Příspěvky: 206
jasně kluci nechci házet špínu na dvojité wé. Jen je divné že kdekoliv se zeptám tak VŠICHNI píšou ať do walkery prostě nechodím!!! Tak proč tedy? Proč? Proč?
Ohledně kompatibility veškerých typů spektrumu vs. nové devo mám pravdu ne?

A ještě se zeptám proč nikdo nereagoval na mínusové argumenty které jsem ohledně CP uváděl?
Je to všechno vztažené hlavně k mcp x...
Hlavně v poho - vše v klidu... :wink:
Díky chlapi.

_________________
pár koaxů > colibri v4.5 > blade mcpx2 + dx6i


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: ned 11.03.2012 21:23 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.2.2012
Příspěvky: 142
Bydliště: Hradec Králové
keras píše:
jasně kluci nechci házet špínu na dvojité wé. Jen je divné že kdekoliv se zeptám tak VŠICHNI píšou ať do walkery prostě nechodím!!! Tak proč tedy? Proč? Proč?
Ohledně kompatibility veškerých typů spektrumu vs. nové devo mám pravdu ne?

A ještě se zeptám proč nikdo nereagoval na mínusové argumenty které jsem ohledně CP uváděl?
Je to všechno vztažené hlavně k mcp x...
Hlavně v poho - vše v klidu... :wink:
Díky chlapi.


Protoze opravdu walkera opravdu za moc nestoji, prosly mi rukama v zacatcich 4 ruzne valkery a zivotnost dilu bych prirovnal lehce pod HK, radio jsem mel 2801pro na kterou jsem mel napipane 3 walkery, pozdejc i Trexe 500 a na Dx7 jsem presel jen z takoveho divneho pocitu ze se proste neco stane.
Na walkere je proste vic pozlatka nez kvality.
Ps. Dodnes se manželka směje že jsme tomu samy nevěřily a říkaly co ostatní proti walkeře maj. :D

_________________
Trex 500
Trex 600E Pro
DX 7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2012 9:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
Tak jsem si včera přivezl Geniuse domů a jsem z toho nějaký zoufalý:-)
Vím, že vrtulníček létá pěkně, každopádně je dle mého názoru asi naprosto nešťastně nastavená vysílačka a vrtulník je naprosto nekontrolovatelný. Geniuse jsem už v ruce měl. Měl ho známý a docela úspěšně jsem si s ním zalétal, tak jsem si ho teď taktéž pořídil a ejlhle zrada:-)
Bohužel nejsem v oblasti 6i kanálů moc zběhlý, takže nevím co a jak. Je u toho vysílač Devo 7.
Dělá to, že když přidávám plyn od nuly, tak ok, ale jakmile začně přesahovat půlku, tak zase začně ubírat. Když ho přepnu do akrobatické režimu, otáčky jsou konstatní, ale opět jen do polohy plynové páky tak do třičtvrtě a pak opět začně ubírat. Plus při použití "křidélek" začne ubírat plyn atd. Plus po spárování není cyklika ani náhodou v rovině, což by dle mého názoru měla být.
Jak jsem již psal, zkušeností moc nemám a tak budu vděčný za každou informaci.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2012 9:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2012
Příspěvky: 1417
Bydliště: Bořanovice
Cykliku srovnat a zkontrolovat krivky plynu. :wink:

_________________
SuperZoom 4D, Blade mCP X BL, SAB Goblin 500 @ Spirit
Spektrum DX8, PhoenixRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2012 11:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
kolaCZek píše:
Cykliku srovnat a zkontrolovat krivky plynu. :wink:

obávám se, že jsem odhalil závadu "křivé"cykliky. Nefunguje mi jedno servo:(
Zkoušel jsem ho i přepojit do jiného portu a i tak nejeví známky života:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2012 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.3.2011
Příspěvky: 2522
Bydliště: Brušperk
Blog: Zobrazit blog (7)
nevěš hlavu, tohle se občas stane i u lepších strojů.. Mě se na MCPX stalo něco podobného, uvolnil se mi konektor serva na řídící desce a servo občas lo a občas ne, taky mi nějakou dobu trvalo na to než jsem přišel co ty pády způsobuje..

_________________
MiniP, Protos,Goblin500,Agile 5.5,Sky Hero Spy,KDS Chase 360,Logo480XX,Devil420,HD502,OMP M2,OXY5meg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: čtv 22.03.2012 15:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
Tak servo objednáno, tak uvidíme co a jak;-)
Ale ten plyn se mi nepodařilo rozfungovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 23.03.2012 20:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2010
Příspěvky: 133
Kde jsi ho kupoval?Nejspis ti poslali nejakou ojetinu,kterou pekne sami rozhasily.Ja bych chtel vratit penize.

_________________
T-REX 500 DFC PRO, HK 450/T-REX DFC PRO,T-REX 250 DFC PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: ned 25.03.2012 21:15 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
martinit píše:
Kde jsi ho kupoval?Nejspis ti poslali nejakou ojetinu,kterou pekne sami rozhasily.Ja bych chtel vratit penize.

objednával jsem to z Číny
S poštou mi výjde rychlejc a levnějc si koupit u nás servo :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WALKERA GENIUS CP 3Dmicro
PříspěvekNapsal: pát 30.03.2012 9:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2007
Příspěvky: 186
Tak jsem objednal servo a už to běží.
Ale nějak si jsem pořád bezradný s tou vysílačkou. Respektive s výkonem. Jak jsme výše psal, při přidávání plynu se plyn v horních úvratích snižuje. Vím, že tu někdo psal cosi o křivkách plynu atd, ale jsem v tom jaksi mimo:-(
Má někdo Devo 7, kde by mi mohl krok po kroku pordadit co a jak?
Děkuju


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz