Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: umíte pomoci s detekcí závady?
PříspěvekNapsal: pon 12.03.2012 12:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.3.2008
Příspěvky: 291
MarthiR píše:
Tak a máš závadu, podle mě špatný a vyměnit.


jojo. mimochodem z jiného soudku - když ta helina reaguje strašně ostře na ocasní vrtulku? mám představu, jak to řešit - třeba na rádiu, ale jestli to je správný postup? sorry, vím o tom prd. ale zase je to zábavnější než si koupit super lítací trex. i když někdy mě ty výzkumy vyzkoumaného pruděj :)

luc


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: umíte pomoci s detekcí závady?
PříspěvekNapsal: pon 12.03.2012 13:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2011
Příspěvky: 433
Bydliště: Praha
Obrázky: 15
lucas píše:
MarthiR píše:
Tak a máš závadu, podle mě špatný a vyměnit.


jojo. mimochodem z jiného soudku - když ta helina reaguje strašně ostře na ocasní vrtulku? mám představu, jak to řešit - třeba na rádiu, ale jestli to je správný postup? sorry, vím o tom prd. ale zase je to zábavnější než si koupit super lítací trex. i když někdy mě ty výzkumy vyzkoumaného pruděj :)

luc

Jak máš páku na servu, kde máš uchycené táhlo k ocasu, tak ho posuň na páce serva o jednu dírku směrem ke šroubu. Pak už na vysílajdě....


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: umíte pomoci s detekcí závady?
PříspěvekNapsal: pon 12.03.2012 19:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
lucas píše:
mimochodem z jiného soudku - když ta helina reaguje strašně ostře na ocasní vrtulku? mám představu, jak to řešit - třeba na rádiu, ale jestli to je správný postup? sorry, vím o tom prd. ale zase je to zábavnější než si koupit super lítací trex. i když někdy mě ty výzkumy vyzkoumaného pruděj :)

luc
ano v radiu, zmensis rozsah ATV v kanali vrtulky
A mozes si pridat EXPO na vrtulku v radiu, trosku otupit paku pri strede. Daj pozor na ktoru stranu pridavas, aby si nepriostril.
Skratenim paky na serve ulahcis pracu gyru aj servu, iba pokial je servo dostatocne rychle, ale na rychlost otacania to vplyv nema. Osobne sa snazim mat paku najkratsiu ako sa len da.

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: umíte pomoci s detekcí závady?
PříspěvekNapsal: sob 17.03.2012 9:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2011
Příspěvky: 433
Bydliště: Praha
Obrázky: 15
Koupil jsem podlozku pod gyro, u serva pouzil nejblizsi ocko ke stredu, nastavil na Dx6i zisk na 65% a ocas drzi :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz