Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 11:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
tom74 píše:
...alergie? To je mazec...myslím, že máš kopřivku uplně ze všeho....když se ti nepochlebuje do mrtě...
není to tu přátelské a natož, když je tu alergie.

mas len zly uhol pohladu.
Nic nepriatelske, ani alergiu /napr. na zaciatocnikov/ tu nevidim.
Len pokusy o nasmerovanie, radu... a trosku znizovanie ich euforie a nadsenia. Je to totiz o dost tazsie ako si kazdy predstavje. Sudim podla seba a myslim ze aj vela inych ma podobnu skusenost.
Moj prvy let trval 15 sek. - vžííí - vžžžžžííííííííííí - prráááááásk. :wink: :lol:

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 11:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2009
Příspěvky: 1156
Bydliště: Kadaň/Praha
Kenny McCormick píše:
tom74 píše:
...alergie? To je mazec...myslím, že máš kopřivku uplně ze všeho....když se ti nepochlebuje do mrtě...
není to tu přátelské a natož, když je tu alergie.

mas len zly uhol pohladu.
Nic nepriatelske, ani alergiu /napr. na zaciatocnikov/ tu nevidim.
Len pokusy o nasmerovanie, radu... a trosku znizovanie ich euforie a nadsenia. Je to totiz o dost tazsie ako si kazdy predstavje. Sudim podla seba a myslim ze aj vela inych ma podobnu skusenost.
Moj prvy let trval 15 sek. - vžííí - vžžžžžííííííííííí - prráááááásk. :wink: :lol:

:lol: Muj prvni let trval mozna o neco dyl, ale to jenom proto ze jsem to hedka zvedl hodne vysoko. Vrtulnik se kvuli spatnymu nastaveni zacal tocit a na to jenom koukal a obcas hrabl do pacek cimz jsem to jeste zhorsil.
Druhy let trval asi 3 vteriny(uz sem to nezvedl tak vysoko) :lol:

_________________
Synergy E7 | Gaui NX4 | Trex 450 PRO 6s | Futaba T14SG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 14:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
tom74 píše:
chlapi! Píšu jako normální muž (37) a otec dvou dětí (11,14) co víc chcete po "něm" ?
Nechápu to!
Uzná vše co mu radíte, koupí rexe, jde na sim a stejně ho pořád chytáte za slovíčka!
Pořád hledáte někde chybu, PROČ??
Co to s vámi lidi je....nechápu vás, opravdu ne... (chut pořád opravovat, peskovat...



tom74 píše:
...alergie? To je mazec...myslím, že máš kopřivku uplně ze všeho....když se ti nepochlebuje do mrtě...
není to tu přátelské a natož, když je tu alergie.



Řekl bych že to tu uplně zbytečně rozfoukáváš. A přitom základ uniká. Nic, proti Tobě nemám. 8)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 14:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
tom74 píše:
chlapi! Píšu jako normální muž (37) a otec dvou dětí (11,14) co víc chcete po "něm" ?
Nechápu to!
Uzná vše co mu radíte, koupí rexe, jde na sim a stejně ho pořád chytáte za slovíčka!
Pořád hledáte někde chybu, PROČ??
Co to s vámi lidi je....nechápu vás, opravdu ne... (chut pořád opravovat, peskovat...


Vidíme chyby, protože jsme je taky dělali a stály nás spoustu peněz a práce.

Teď investujeme spoustu další práce, abychom ty zkušenosti předávali, mnohdy se zcela naivním očekáváním, že se nad nimi někdo zamyslí a pokusí se je vstřebat.

Idiot se nepoučí ani z vlastních chyb.
Normální člověk se učí z vlastních chyb.
Moudrý člověk se učí i z cizích chyb.

Pro nás by bylo nejjednodušší neříkat nic a nechat všechny, aby se v tom pěkně vykoupali sami. Ale je nám jich líto a tudíž se snažíme pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 16:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
tom74 píše:
chlapi! Píšu jako normální muž (37) a otec dvou dětí (11,14) co víc chcete po "něm" ?
Nechápu to!
Uzná vše co mu radíte, koupí rexe, jde na sim a stejně ho pořád chytáte za slovíčka!
Pořád hledáte někde chybu, PROČ??
Co to s vámi lidi je....nechápu vás, opravdu ne... (chut pořád opravovat, peskovat...


to mi zni, jako by si jeste s vrtulnikem neletel. protoze kdyz si prectes co vse dotycny napsal za prispevky a k tomu pridas nelehkost prvnich kroku ovladani vrtulniku, pak preci musis pochopit, proc je tak dulezite, aby byl na zacatek velice opatrny a trochu zkrotil svou sebeduveru.
nebo ne? nebo si take vrtulnik jeste nedrzel v ruce?

_________________
T-Rex 500 ESP (GP780), T-Rex 450 Pro (MicroBeast), T-Rex 250 (FM), Blade mCPx - DX7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 8:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
rc helina?
To musis uplne vypustit ego a nafouknout respekt.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 16:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
zdzd píše:
Kouzelná věta, kterou už jsem slyšel několikrát. Vždy byla pravdivá. Šlo to rychle. Ale jinak, než si autor myslel...

Na sdělení typu "Já se učím rychle.", jsem u helin už dost alergický. Já to už vnímám jako "Já jsem zbrklý.". A to u helin značí rychlý konec...


Ale tak ja jsem to nemyslel az tak, ze si 30 min zalitam na simu a pak to pujdu hned zkusit nazivo... na to jsem moc velky setrilek abych rozmetaval sve tezce vydelane penize po poli :D

Myslel jsem to vseobecne, ze mi jde se celkem rychle, oproti ostatnim, naucit ovladat treba pocitacovou hru, RC auto, i ten koaxial apod. Treba s RC autem na spalovaci motor jsem jezdil 15 min a uz jsem byl mezi prvnima. Chudaci tu drahu trenovali cely dopoledne :D

A nejdulezitejsi tam bylo slovo DOUFAM... jako ze doufam ze nebudu litat pul roku na simu, nez uznam ze mych 10 tis nazivo prezije alespon prvni baterku :D Protoze mam zabavnejsi pocitacove hry :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 16:39 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Možná máš nadprůměrné schopnosti a vlohy, možná nemáš. Možná je to pravda, možná si to jen o sobě myslíš. To já fakt neposoudím.

Ale vím, že všichni co jsem jim pomáhal a tvrdili o sobě, že pro ně nic není problém s tím skončili. Nestíhali finančně, nebo "trpělivostně". Zkrátka byli zvyklí snadno a rychle postupovat v relativně snadných věcech, kde jim to odsýpalo a to jim dělalo dobře. To ale heliny nejsou. Ty člověka naplňují jinak. Má před sebou těžký problém se kterým se urputně bije, aby byl nakonec šťasten, že se posunul o slepičí krok. To je úplně jiná nátura. Urputnost a trpělivost.

Pamatuješ si svůj první přemet s letadlem? Asi těžko. Zeptej se na to vrtulníkáře. Každý to bude vědět. Každý vrtulníkář se musi naučit viset na místě. Na začátku s tím bojuje celou baterku. Až ji uvisí bude šťasten. Pro přihlížející nuda jako prase. Ale jemu adrenalin stříká i z uší a mezi půklama mu crčí potok potu ze zad. To jsou vrtulníky. To není zábava pro kratochvíli. To je boj s materiálem a hlavně se sebou.

TAk tomu musíš rozumět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 16:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
zdzd píše:
Možná máš nadprůměrné schopnosti a vlohy, možná nemáš. Možná je to pravda, možná si to jen o sobě myslíš. To já fakt neposoudím.

Ale vím, že všichni co jsem jim pomáhal a tvrdili o sobě, že pro ně nic není problém s tím skončili. Nestíhali finančně, nebo "trpělivostně". Zkrátka byli zvyklí snadno a rychle postupovat v relativně snadných věcech, kde jim to odsýpalo a to jim dělalo dobře. To ale heliny nejsou. Ty člověka naplňují jinak. Má před sebou těžký problém se kterým se urputně bije, aby byl nakonec šťasten, že se posunul o slepičí krok. To je úplně jiná nátura. Urputnost a trpělivost.

Pamatuješ si svůj první přemet s letadlem? Asi těžko. Zeptej se na to vrtulníkáře. Každý to bude vědět. Každý vrtulníkář se musi naučit viset na místě. Na začátku s tím bojuje celou baterku. Až ji uvisí bude šťasten. Pro přihlížející nuda jako prase. Ale jemu adrenalin stříká i z uší a mezi půklama mu crčí potok potu ze zad. To jsou vrtulníky. To není zábava pro kratochvíli. To je boj s materiálem a hlavně se sebou.

TAk tomu musíš rozumět.



Tak to je přesný!! Teda aspoň u mě to tak je a asi i dlouho bude :)

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 17:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.2011
Příspěvky: 383
Bydliště: Třebíč
jj krásně napsáno, sám sem se divil jak je to mí lítaní na videu nudný přitom já mám jak říkač potok potu mezi půlkama :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 19:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Vostrý je , že 99,9% mudlů se domnívá , že visení RC heliny na místě je její přirozená vlastnost. Nikdo z nich to nepřisuzuje umu pilota. To je vostrý.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 20:40 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
krtek2k píše:
Vostrý je , že 99,9% mudlů se domnívá , že visení RC heliny na místě je její přirozená vlastnost. Nikdo z nich to nepřisuzuje umu pilota. To je vostrý.


Protože jsou zblblí tím, že jim hračkoidní minifukar visí sám pod lustrem. Přitom nejsou schopní pochopit, že jim na toho Sazínka někdo navlekl budku připomínající vrtulník, aniž by to s vrtulníkem vůbec mělo něco společného.

Vina prodejců, kteří se jim snaží namluvit, že takové lemry jsou snadná cesta k řízení vrtulníků, zvládne to malé dítě s jedním prstem v pr*eli a tak dále. Plané žvásty, lži a mlha ke zblbnutí zákazníků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 20:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Práve, že si to myslí aj široká verejnosť, ktorá nemá s tými malými mrchami nič spoločné.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 21:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Nóó :D

".....Co povídáš?... Jak to že je to tak nestabilní ...... diť velkej vrtulník visí uplně v klidu....."

:lol: :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 15.12.2011 22:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
OPR píše:
Nóó :D

".....Co povídáš?... Jak to že je to tak nestabilní ...... diť velkej vrtulník visí uplně v klidu....."

:lol: :lol:



To jo zavešený na silonu pod lustrem :D

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz