Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 9:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
proto jsem psal, že záleží kde bydlí..ale zase na druhou stranu vím o případech lidí co řvou o nesvobodě za sociáálizmu a teď tvrdí, že je svoboda ale svý děckou hlídají chůvičkou, když de do školky tak má v bundě a v batůžku všitej gps lokátor, do školy jim dají mobil s lokalizací, hlídají jim internetovou komunikaci a když jde ven s kamarády tak si spouští mapu google a sledují kde se jejich dítko pohybuje..a prej je svoboda..a znovu..moje děti byli velmi nemocné, syn mezi 1a 5 rokem prodělal 8 operací (gromety)..a zvládli jsme to bez mobilu i auta...v mladé boleslavi které de fakto nemá veřejnou dopravu (aspoň jak my potřebovali nic nejezdilo)...jistě doba se mění ale nemusí se to přehánět...


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 10:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha-8 Troja
Gps v mobilu se dá vypnout, kdyby jsi pořádně četl tak hned na začátku je napsáno, že to chtějí kolem baraku, to že někdo přehání je jedna vec, ale chuvicka rozhodně malému dítěti osobní svobodu nebere. Navíc tohle není téma jestli používat chuvicku nebo ne, ale kterou...

_________________
Myslím si, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější.
Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě bolí hlava...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 10:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
však jsem psal, že stačí zajít do bambule či pompa a tak si jen vybrat podle peněženky...nevím jak by jsi dokázal vypnout lokalizaci v partnerské kartě když ti ji tam zapne tvůj rodič ...a nebo už vidím děcko jak si páře bundu a nebo batoh aby odtamtud tu štěnici dostali...bylo to v televizi..pořad o sledování lidí...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 12:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2011
Příspěvky: 390
Bydliště: Praha, ČR
... tohle bude těžkej boj ...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 20:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 6894
Bydliště: Moravský kras
JuraS. píše:
....ale zase na druhou stranu vím o případech lidí co řvou o nesvobodě za sociáálizmu a teď tvrdí, že je svoboda ale svý děckou hlídají chůvičkou, když de do školky tak má v bundě a v batůžku všitej gps lokátor...


že o tomhle prndáš zrovna ty, kterej bez GPS, sonaru a zavážecí lodě nechytí ani mřenku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
JuraS. píše:
kassy nevím kde bydlíš, do jakého prostoru tuhle věc potřebuješ...já "odchoval" 2 děti v 4 pokojovým panelákovým bytě v době kdy na sídlišti stála jediná, stále porouchaná telefonní budka..dcera měla ještě normální, bavlněné plýnky..200 kousků jsme pro ni měli..a syn už zažil počátek papírových plen...k ničemu jsem nepotřeboval vědět jak se mi děti chrují v postýlce, jestli poplakávají a zda nemají nějaký problém se špatnými sny..obě děti byli dost nemocné..astmata, alergie a přesto jsem je nemusel mýt pod stálým dohledem ostatně matky po celém světě, všech savců mají mít mateřský instinkt který spolehlivě ve školce řvoucích děcek poznají pláč svého potomka...a k otázce...libovolná prodejna bambule či jak se ty pro děti jmenují a můžeš vybírat podle svý peněženky...nicméně dnes se prodávají i kamerové systémy pro "hlídání" dětí...viz třeba před pár lety na brněnsku jak se ověřily v praxi...


Bydlíme v RD v podkroví a když malej spí na dvorku, tak lítat sem tam je dost nepraktický. Určitě to jde i bez chůviček, ale s nima je to snažší, tak proč je nepoužít.... Dřív se taky informace o modelařině daly sehnat bez internetu, ale s ním je to určitě rychleší, když už nic jinýho. Ikdyž osobní setkání a poklábosení to nenahradí...
Tím příkladem z praxe myslíš ty děti zavřený někde pod schodama??? No vlastně nebýt nedokonalosti techniky, tak se na to asi jen tak nepřišlo, tam přeci sousedi omylem chytli jejich signál....

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 21:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha-8 Troja
JirkaA píše:
JuraS. píše:
....ale zase na druhou stranu vím o případech lidí co řvou o nesvobodě za sociáálizmu a teď tvrdí, že je svoboda ale svý děckou hlídají chůvičkou, když de do školky tak má v bundě a v batůžku všitej gps lokátor...


že o tomhle prndáš zrovna ty, kterej bez GPS, sonaru a zavážecí lodě nechytí ani mřenku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Panove mějte na paměti že rybaření je nebezpečné:-) já už moc nechytam, candat mě stal 3 zuby :-). To bylo prisekni si prisekni si a šup třicítkou olovem do pusy :-)

_________________
Myslím si, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější.
Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě bolí hlava...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 7:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
kassy pak je to jiné a "chůvičku" a nebo jiný systém ne jednoúčelový se velmi hodí. v domě kde je spousta nástrah o které se dítě může zranit. ptal jsi se zda může chůvička zarušit to či ono. Osobně si myslím, že nemůže pokud to tedy není levný china garážový výrobek. Všechny v evropě prodávané výrobky co něco vysílají musí mít atest a schválení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 14:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
JuraS. píše:
proto jsem psal, že záleží kde bydlí..ale zase na druhou stranu vím o případech lidí co řvou o nesvobodě za sociáálizmu a teď tvrdí, že je svoboda ale svý děckou hlídají chůvičkou, když de do školky tak má v bundě a v batůžku všitej gps lokátor, do školy jim dají mobil s lokalizací, hlídají jim internetovou komunikaci a když jde ven s kamarády tak si spouští mapu google a sledují kde se jejich dítko pohybuje..a prej je svoboda..a znovu..moje děti byli velmi nemocné, syn mezi 1a 5 rokem prodělal 8 operací (gromety)..a zvládli jsme to bez mobilu i auta...v mladé boleslavi které de fakto nemá veřejnou dopravu (aspoň jak my potřebovali nic nejezdilo)...jistě doba se mění ale nemusí se to přehánět...


Možná bys na to měl jiný názor,kdyby ses šel podívat na své mimino,páč se ti zdá,že už nějak dlouho spí a zjistil,že je už bohužel pozdě-syndrom náhlého umrtí,já si tím prošel u ségry-umřelo jí mimino,byl jsem u toho a tu histerii bych teda nikomu nikdy nepřál.Není to nic vyjimečného,jak jsme se později dozvěděli,jen se o tom v té době moc nemluvilo,aby nebyli maminy příliš vystrašený.hnusnější věc jsem v životě nezažil,nežli stát nad mrtvým dítětem a uklidnovat naprosto zoufalou matku.Kdyby tenkrát něco zapípalo,mohlo to dopadnout uplně jinak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 15:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
pepin píše:
Možná bys na to měl jiný názor,kdyby ses šel podívat na své mimino,páč se ti zdá,že už nějak dlouho spí a zjistil,že je už bohužel pozdě-syndrom náhlého umrtí,já si tím prošel u ségry-umřelo jí mimino,byl jsem u toho a tu histerii bych teda nikomu nikdy nepřál.Není to nic vyjimečného,jak jsme se později dozvěděli,jen se o tom v té době moc nemluvilo,aby nebyli maminy příliš vystrašený.hnusnější věc jsem v životě nezažil,nežli stát nad mrtvým dítětem a uklidnovat naprosto zoufalou matku.Kdyby tenkrát něco zapípalo,mohlo to dopadnout uplně jinak.



Přesně, pakliže existují nějaké prostředky, které dokáží alespoň snížit takové riziko tak rozhodně stojí zato je využít!

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 16:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
pepin : věřím na osud. někomu je dáno se dožít požehnaného věku a někdo zemře v porodnici. Nechci zlehčovat tvou velmi smutnou zkušenost. Nechci ani o této tvé zkušenosti diskutovat. Je to bolestivé a špatně se o tom jistě píše. Nicméně kdo mě zná a ví v jaké situaci jsem (alimenty) pak ví jak bych já teď odpověděl kdyby jsi se ptal jak bych reagoval kdyby se to stalo mě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 14.12.2011 17:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
tak já jsem povahou určitě také pro zdravý výběr který provede příroda,už z duvodu genetické chyby,kterou pak každý pravděpodobně předá i svým dalším potomkum,druhá věc je to ale potom nést s hlavou vzhuru a obhajovat si sám v sobě,že tvuj postoj byl ten nejsprávnější.on ten sportovní přístup cítí každý povětšinou jen u piva po televizních novinách,když se ho to vubec netýká :wink: jakmile je to osobní záležitost,pak už se od spartanské výchovy asi většina obrací k bohu.Nicméně toto je extrém,ale proč nevyužít tu možnost na dvoře opejkat v klidu buřty a vědět,že děcko ještě spokojeně spinká :wink: Mě ta chuvička přijde jako docela dobrý pomocník usnadnující beztak mraky starostí u malého mimina.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 17.12.2011 17:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
jirka125 píše:
Ahoj tak máme taky Philips a napostá spokojenost
http://www.mall.cz/detske-chuvicky/aven ... scd-510-00

Kupoval jsem jí od kamaráda - 2 děti a nikdy si na ní nestěžoval.No a teď jí máme 4 měsíce a zatím bez bez problémů.


Nakonec je doma ta stejná co máš ty. Jen se chci zeptat, jestli dáváš do části pro dítě nabíjecí baterie, nebo klasický?? Návod pořád straší, aby se nepoužívaly dobíjecí, že je tam nelze dobíjet, ale mě to přijde jako blbost, nabíjet přeci můžu mimo a zařízení bych tím poškodit neměl...

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 17.12.2011 18:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha-8 Troja
Nabíjecíma baterkama to určitě nepoškodíš...Ale maj nižší napětí, takže to nemusej utáhnout...

_________________
Myslím si, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější.
Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě bolí hlava...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 18.12.2011 12:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
nabijecí baterky se moc nedoporučovali třeba do klasických fotáku s filmem z toho duvodu,že by mohli spálit převijecí motorek,pokud film jel ztuha,teda alespon tak mi to bylo vysvětleno-muže to i zde být ze stejného duvodu,pokud třeba přijímač venku zmokne,mohlo by se asi zahulit,pokud tam budou nabijecí baterky co dají hodně ampérku-nevím´,dal bych normální alkalické.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz