Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 11.12.2011 21:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Ahoj. potřebuji poradit s výběrem dětské chůvičky. momentálně máme jednu půjčenou, ale chceme ji vrátit..
Hlavně potřebujem, aby byly obě části s možností provozování jak ze sítě, tak na aku. Co jsem se díval, tak ta vysílací část bývá často pouze na napájení ze sítě.(půjčené staré philipsky oboje splňují, ale již se nevyrábí a taky se ze sítě rovnou nabíjejí...)
S kamerou snad ani nepotřebujem. Dosah tak aby stačil kolem domu, na zahradu a tak. netřeba kilometrový dosah a ani obousměrnou komunikaci...
No a když už jsem na modelářským fóru, tak aby to bylo u nás legální a nesundávalo modely :D
Dík za rady...

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 11.12.2011 21:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.3.2009
Příspěvky: 342
Bydliště: Havl. Brod
A já ti právě chtěl doporučit Philips, taky jsme je měly, našel jsem tady ty PHILIPS SCD 480/00 , jsou asi novější, ale vyadají stejně.
Provoz ze sítě i na baterie, dosah byl u těch našich cca 250m.

_________________
Spektrum DX6i mode 4.
List u vrtule se při létání používá k namotání vzduchu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.12.2011 21:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Werret007 píše:
A já ti právě chtěl doporučit Philips, taky jsme je měly, našel jsem tady ty PHILIPS SCD 480/00 , jsou asi novější, ale vyadají stejně.
Provoz ze sítě i na baterie, dosah byl u těch našich cca 250m.

Ty co máme doma jsou hodně podobný, jen ta u dítěte má navíc světýlko,ale vzhledově skoro stejný. Dík.

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.12.2011 21:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
Máme asi 2 měsíce tuhle: http://www.mall.cz/detske-chuvicky/phil ... -scd505-00 a celkem spokojenost, sice píšeš že obousměrné netřeba ale nestojí už o moc víc, a pípání ukolébavek se taky osvědčilo.

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 10:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
Já mám tuhle http://chuvicky.heureka.cz/sencor-sbm-2 ... 3god7kV-AQ a spokojenost, obraz slušný, noční vidění super, v bytě občas problém se signálem , venku ok, bohužel už se neprodává.

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 11:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2011
Příspěvky: 390
Bydliště: Praha, ČR
kasssy píše:
Ahoj. potřebuji poradit s výběrem dětské chůvičky. momentálně máme jednu půjčenou, ale chceme ji vrátit..
Hlavně potřebujem, aby byly obě části s možností provozování jak ze sítě, tak na aku. ...
Dík za rady...
Také máme Philips, úplně to stačí. Na dovolené se holt musí vysílací část umístit do okna a připojit na síť a přijímací, kterou do poslední chvíle nabíjím, se např. v hospodě umístí do místečka s dobrým příjmem. Další výhodou jsou LEDky, které indikují sílu přijímaného zvuku - výhodu to má v případech, kdy pro nadměrný hluk neslyšíte vlastní slovo, ale pořád opticky vidíte, že je vše v pořádku, nebo jestli se něco děje. Pokud to již nevyrábějí, podíval bych se - být tebou - po bazarech.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 15:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2007
Příspěvky: 600
Nazdárek

Máme tuhle
http://chuvicky.heureka.cz/monitorovaci ... a/galerie/
v domečku s metrovýma zdma nic moc. Venku pohoda (holt 2,4 GHZ). Nevím jak je to s výkonem, ale vysílače spektrum ji spolehlivě zaruší. cca do 5m. Jinak máme doma i ty starý Philipsky, ty byly super, ani nevím proč jsme je nahrazovali. Oboje už nepotřebujeme v okolí žádný mimino, tak jestli je chceš, klidně ti je přenecháme. Starý Philipsky zadara (možná budou potřebovat nějak poladit) a za tu Bumblebee...........nevím, něco modelářskýho třeba.
V.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 18:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2011
Příspěvky: 10
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Ahoj tak máme taky Philips a napostá spokojenost
http://www.mall.cz/detske-chuvicky/aven ... scd-510-00

Kupoval jsem jí od kamaráda - 2 děti a nikdy si na ní nestěžoval.No a teď jí máme 4 měsíce a zatím bez bez problémů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 19:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha-8 Troja
Zdravim, když byl brácha malej tak jsme měli klasický vysílačky, jednu jsme měli nastavenou na fox, nebo jak se ta funkce jmenovala. Klasická vysílačka mi přijde jako nejlepší řešení, klasické chůvičky jsou ve srovnání s tímhle mnohem dražší...

_________________
Myslím si, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější.
Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě bolí hlava...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 20:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Diskobarel píše:
Zdravim, když byl brácha malej tak jsme měli klasický vysílačky, jednu jsme měli nastavenou na fox, nebo jak se ta funkce jmenovala. Klasická vysílačka mi přijde jako nejlepší řešení, klasické chůvičky jsou ve srovnání s tímhle mnohem dražší...

Nad vysílačkou jsem taky uvažoval,ale četl jsem, že nemají tu citivost jako chůvičky. Jde o ten implus, kterej ji "sepne"
Jinak asi koupíme některou philipsku na bazaru, jsou s nima všichni vesměs spokojeni...

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 20:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
koulinek píše:
Máme asi 2 měsíce tuhle: http://www.mall.cz/detske-chuvicky/phil ... -scd505-00 a celkem spokojenost, sice píšeš že obousměrné netřeba ale nestojí už o moc víc, a pípání ukolébavek se taky osvědčilo.

Ahoj. Nikde jsem se nedočetl na jaký frekvenci jede? Na 2.4ghz?? Trošku bych se bál dosahu v domě....

_________________
Chybama se člověk učí..hmm asi jsem jeden z nejvzdělanějších lidí...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 20:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.9.2010
Příspěvky: 479
Bydliště: liberec
Obrázky: 0
pridavam se ke spokojenejm uzivatelum PHILIPSU. ohlidala nam dva sviste a spolehlive, meli jsme jeste v kombinaci s NANNY podlozkou. (pro ty upne nejmensi prtata) :wink: chuvicka PH... fungovala i ve vedlejsim dome v prizemi v baaaru. :) stare tluste steny a stropy nebyl s tim vetsi problem, chuva ukazuje i zda je v dosahu ci mimo.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.12.2011 21:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
kasssy píše:
Ahoj. Nikde jsem se nedočetl na jaký frekvenci jede? Na 2.4ghz?? Trošku bych se bál dosahu v domě....


Nejvíc asi píšou tady: http://www.aventbaby.cz/baby-monitor-sc ... -digitalni no my máme na baráku klasickej miako strop a v betonu je pořádně ocelové výztuže a žáden problém s přenosem sem nepozoroval.

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 7:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 951
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
kassy nevím kde bydlíš, do jakého prostoru tuhle věc potřebuješ...já "odchoval" 2 děti v 4 pokojovým panelákovým bytě v době kdy na sídlišti stála jediná, stále porouchaná telefonní budka..dcera měla ještě normální, bavlněné plýnky..200 kousků jsme pro ni měli..a syn už zažil počátek papírových plen...k ničemu jsem nepotřeboval vědět jak se mi děti chrují v postýlce, jestli poplakávají a zda nemají nějaký problém se špatnými sny..obě děti byli dost nemocné..astmata, alergie a přesto jsem je nemusel mýt pod stálým dohledem ostatně matky po celém světě, všech savců mají mít mateřský instinkt který spolehlivě ve školce řvoucích děcek poznají pláč svého potomka...a k otázce...libovolná prodejna bambule či jak se ty pro děti jmenují a můžeš vybírat podle svý peněženky...nicméně dnes se prodávají i kamerové systémy pro "hlídání" dětí...viz třeba před pár lety na brněnsku jak se ověřily v praxi...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 13.12.2011 9:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2011
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha-8 Troja
Juro nic ve zlem, ale ty jsi typický Pazak když bydlíš v paneláku tak je ti chuvicka na nic, když máš barák a zahradu, tak je to užitečná pomůcka. Závěrem bych chtěl dodat, že dřív taky nebyl penicilin...

_________________
Myslím si, že lidé by měli chodit bosi, je to mnohem zdravější.
Například já když se ráno vzbudím obutý, tak mě bolí hlava...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz