Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2011 21:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Jo a jeste jedna dulezita vec...

Urcite vim, ze ten vrtulnik co koupim mi vydrzi minimalne dalsi 2 roky :)

A kdo z Vas leta v okoli Marianskych Lazni, nebo Stribra?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2011 21:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Nevydrží, bude z neho vrak. :) A pokud u toho dva roky vydržíš Ty, budeš mít vrtulník úplně jiný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2011 22:01 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2009
Příspěvky: 1205
Bydliště: západočesko
Obrázky: 38
mello píše:
A kdo z Vas leta v okoli Marianskych Lazni, nebo Stribra?


:D Za chvíli nás tady bude víc než plošníkářů :D

_________________
Ground Penetration Tester


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: stř 07.12.2011 22:24 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
mello píše:
Jo a jeste jedna dulezita vec...

Urcite vim, ze ten vrtulnik co koupim mi vydrzi minimalne dalsi 2 roky :)

A kdo z Vas leta v okoli Marianskych Lazni, nebo Stribra?



Když bude stát na polici, tak možná.

A pokud tím myslíš to, že nebudeš mít na druhý, tak nekupuj ani ten první. Finančně tě to zabije. Vrtulníky fungují tak, že prvotní nákup je jen ten pramínek, který proráží hráz. V následujích investicích ta nejmenší položka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 2:11 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Myslel jsem to tak, ze koupim vrtulnik a s tim konkretnim typem budu letat minimalne dalsi 2 roky, nez zacnu pomyslet na jiny...

Tedy koupim treba t-rex 450 (at mate radost) budu s nim letat, behem let mu dopreji plnohodnotny servis, casem mu koupim treba lepsi prevody, silnejsi baterii... no a o 2 roky pozdeji si reknu: Uz me ten prcek nebavi, chci vetsi a drazsi :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 2:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
janva9 píše:
:D Za chvíli nás tady bude víc než plošníkářů :D


A vida, ani jsem si nedelal nadeje, ze se v mem okoli najde vrtulnikar. Protoze mi celkove prijde, ze v celem karlovarskem kraji je to nejake zabite...

Usuzuji z popisu, ze par vrtulnicku vlastnis, jsi tedy stastnym vyhercem! Byl jsi vybran abych si na tvych vrtulnicich udelal simulator nazivo :D Mas tam napsany 4, takze se minimalne 4x odlepime od zeme :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 5:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2009
Příspěvky: 1205
Bydliště: západočesko
Obrázky: 38
:D No, představuješ si to jako Hurvínek válku. :D Když budeš celou zimu poctivě trénovat na simulátoru, tak ti na jaře nechám skočit.

Sim koupíš v Chodovce http://www.meister-modellbau.com/zbozi/ ... ze-3-0.htm Nějaký vysílač už k tomu najdeme.

_________________
Ground Penetration Tester


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 10:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
mello píše:
Myslel jsem to tak, ze koupim vrtulnik a s tim konkretnim typem budu letat minimalne dalsi 2 roky, nez zacnu pomyslet na jiny...

Tedy koupim treba t-rex 450 (at mate radost) budu s nim letat, behem let mu dopreji plnohodnotny servis, casem mu koupim treba lepsi prevody, silnejsi baterii... no a o 2 roky pozdeji si reknu: Uz me ten prcek nebavi, chci vetsi a drazsi :)


ja ti reknu jak to bude. a to si nevymejslim. do par hodin s nim nekolikrat prasknes tak, ze uz to tvuj vrtulnicek nebude. spis nez dvoulety plnohodnotny servis se z toho stane nekolikrat novy vrtulnik. bude stacit par tydnu/mesicu a budes mit v nahradnich dilech dalsi novej vrtulnik. tak to je.
jak te tak posloucham, mel sis koupit auto. s autem se ze zacatku jezdi, s vrtulnikem se ze zacatku pada. a jaka bude destrukce vzdy zalezi na nahode. nevim proc porad pises, ze s nim budes "letat". na to prvni pulrok zapomen.

_________________
T-Rex 500 ESP (GP780), T-Rex 450 Pro (MicroBeast), T-Rex 250 (FM), Blade mCPx - DX7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 13:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Přesně s vrtulníkem se prvních pár týdnů poskakuje , pak se dalších pár týdnů visí.

Citace:
a s tim konkretnim typem budu letat minimalne dalsi 2 roky, nez zacnu pomyslet na jiny...

Tak to mě pobavilo , já za dva roky vrtulníkaření vystřídal 5 výrobků firmy ALIGN a ucelil jsem si názor, že nikdy víc. Už mám tři roky logo od mikada a ucelil jsem si názor, že forever :)

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 16:57 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Vy me porad jen nechapete a chytate za slovicka...

Letat 2 roky znamena, ze ho budu vlastnit 2 roky, nez budu uvazovat o koupy jineho. Tedy ve slove letat je obsazena i situace kdyby treba rok stal na policce :)

A nepredstavuju si to jako hurvninek valku, necham si poradit a verim zkusenejsim, proto jsem radeji pred koupi napsal sem na forum, abych si byl jisty jestli si to cele nepredstavuju moc jednoduse. Jak tak ctu, tak predstavoval :) Takze koupim Sony A77 s objektivem (fotak) :lol:

A ze nahradni dily budou stat jako cely novy vrtas... no to si umim spocitat, protoze jen za 2 roky letani s koaxialem bych ho mohl koupit 3x (puvodne stal 2500 tis). To je taky duvod, proc chci neco do 7 tis, abych mel na nahradni dily...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2011 17:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Ale chápeme, všichni jsme si prošli tím, čím si projdeš taky. Jenom nekteří si z toho trošku dělají srandu. to si neber ve zlém, však začas sám uvidíš. :) Ten vrtulník je svými vlastnostmi dost ubohý. Já Ti řeknu jak se to bude vyvíjet. :lol: Chvíli budeš z Walkery nadšený, bude létat , ( jakž takž) a tvoje schopnosti se budou zlepšovat. Pak začneš spravovat nejenom po pádech, ale jak se budeš lepšit, zjistíš, že tohleto a támhleto stojí za prd, že to jaksi moc neposlouchá i když to umíš ,vůle se zvětšují a létá to stále hůř, budeš nadávat že každá rána je drahá a že musíš ledaccos upravit aby to létalo líp a stačilo tvým lepšícím se schopnostem. No a pak se tvoje pilotní umění tak zlepší, že se dostaneš na strop možností heli. Nepotrvá to moc dlouho, maximálně pár měsíců. Pak tě to znechutí a necháš toho anebo si koupíš lepší vrtulník. A to dříve než za rok .To se s Tebou klidně vsadím. :lol: Pak Walkeru nejspíš zahodíš , možná z nostalgie někam postavíš pokud se na ni ještě bude dát koukat , ale v žádném případě s ní už lítat nebudeš. Takže představa že s tím budeš dva roky lítat je celkem směšná, i když Tobě to teď tak nepřipadá. Ledaže bys dělal dva starty měsíčně, pak by to možná šlo. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pát 09.12.2011 0:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 27.11.2011
Příspěvky: 23
Bydliště: Mariánské Lázně
Ach jo... a vsechny iluze o letani jsou v tahu...

:lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: pát 09.12.2011 11:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2010
Příspěvky: 861
Bydliště: Partizanske
Obrázky: 6
mello píše:
Takze koupim si DX7 Spektrum se simulatorem a HK450 + moturky, gyra, serva apod.



Nedaj si brat iluzie :) Skus tuto zvolenu zostavu a najdi niekoho skusenejsieho, co ti poradi a pomoze. Ja som tiez zacinal podobne s Copterom 450. Ale namiesto simu som si na doma zaobstaral Gaui 100. Cez zimu som sa doma naucil visiet vsetkymi smermi a na jar uz som vonku celkom slusne napredoval.

_________________
Gaui 100,Rex 450,Prôtos 500,Frenzy TZ 50,Logo 600SE,FX18 DSM2,JR 9 DSM2,
MAX,Rival,BN-2 Islander


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: sob 10.12.2011 0:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
A ten zkušený , pokud je více zkušený , řekne:
ééééé HK? éééé to nééééé.
a uteče.
Ale nedej se HK je super stroj na začátek, každej to říká. Já bych tomu teda nevěřil, ale hééééj . HK super stroj. Dávej.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: 3D vrtulník Walkera, nebo jiný?
PříspěvekNapsal: sob 10.12.2011 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2010
Příspěvky: 861
Bydliště: Partizanske
Obrázky: 6
krtek2k píše:
A ten zkušený , pokud je více zkušený , řekne:
ééééé HK? éééé to nééééé.
a uteče.


Podla tohoto pristupu rozoznas snoba od modelara. Prikladom modelara je napriklad Nakadah. Lieta s HK a vobec si nestazuje.

_________________
Gaui 100,Rex 450,Prôtos 500,Frenzy TZ 50,Logo 600SE,FX18 DSM2,JR 9 DSM2,
MAX,Rival,BN-2 Islander


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 129 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz