Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Raptor 30V2 prez ebay
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 18:47 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.4.2007
Příspěvky: 22
Po dlouhem premlouvani jsem na ebay ukecal jednoho americana ze by mi mohl zaslat helinu co tam nabizi za 700$ + postovne (asi 40$).
Zde je odkaz na aukci.

Otazka zni zda to ma cenu riskovat nebo zda se da neco podobneho sehnat tady


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 19:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2003
Příspěvky: 124
Nevím, nevím Rap 30 za 15 tisíc je taková normální cena za kterou ho koupíš určitě i tady. Jen si rozmysli jestli nepůjdeš radši do 50. Rozdíl ceny skoro nepoznáš a na letových vlastnostech ano a velmi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 19:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.4.2007
Příspěvky: 22
otazka zni co znamena skoro nepoznas - uz tech v prepoctu 15000 je na me pro zacatek priliz moc (musim taky pocitat s nejakymi provoznimi naklady atd). Proste bych rad nejakou vetsi heli - zatim sem asi 3 mesice lital Blade CP - v pohode visim poletuju okolo s vetsim usilim i ocasem odeme ale kdyz sem zkusil neco narocnejsiho tak sem zjistil ze to proste skoro nic nez poletovat neumi - vrazet to tyhle potvory dalsi penize za lepsi motor aby to ustalo aspon lopingy a podobne jednoduche veci se mi vazne nechce.
A taky se mi nelibi elektrika - chvilku litat a pak dobu cekat na nabiti a proste me laka vune benzinu ... Ale zatim se mi nechce ani na to nemma do toho vrazet moc penez - proto hledam nejaky benzin z druhy ruky trebas i tricitku na ktery bych urcite vydrzel dele nez na Bladovy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 19:36 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
nechci vám do toho kecat ale Raptor 30 se dá novej u nás koupit za 8500,-
http://www.rcm.cz/index.php?nid=1085&lid=CZ&oid=453987

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 19:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.4.2007
Příspěvky: 22
jo to da ale samotnej skelet vicemene bez niceho - aspon teda s motorem sem ho videl za skoro 10000 a kdyz zapocitam elektroniku tak sem sakra jeste mnohem vejs


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 20:00 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
no ale nepsal jste že to je komplet se vším všudy i když já bych do toho nešel bál bych se co s tím může být radši od někoho kdo vím jak s tím zacházel :)
mimochodem většina modelů v americe je stavěná na MOD 2 takže ještě počítejte s tím že možná budete překopávat rádio

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 20:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.4.2007
Příspěvky: 22
je to komplet vsechno bez radia - viz ten odkaz v prvnim prispevku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 20:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2003
Příspěvky: 124
Hele já když prodával Raptora 50 tak jsem za něj stěží dostal 16 tisíc. Takže hlídej modelbazar a něco se naskytne.
Jen k těm financím: Počítej že koupí to teprve začíná a další investice na sebe nedají dlouho čekat. Příklad: Za odpoledne vylítáš paliva za 600,-Kč a když tě to bude bavit tak budeš chtít víc a víc a najednou zjistíš že prolítáš za 1500,- za týden. Jenže čím víc lítáš tím potřebuješ častěji ND a už jsi v kruhu ze kterého pokud tě to bude bavit není úniku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 21:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
kroxigor píše:
no ale nepsal jste že to je komplet se vším všudy i když já bych do toho nešel bál bych se co s tím může být radši od někoho kdo vím jak s tím zacházel :)
mimochodem většina modelů v americe je stavěná na MOD 2 takže ještě počítejte s tím že možná budete překopávat rádio


Americké rádio by u nás stejně bylo nepoužitelné (pokud používá klasické frekvence a ne wifi)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 21:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.4.2007
Příspěvky: 22
nojo modelbazar sleduju ale posledni dobou je v sekci helikopter mrtvo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 21:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.4.2007
Příspěvky: 22
mimochodem jakou maj tyhle veci vubec spotrebu - procetl jsem toho docela dost ale tohle tam vicemene nikde moc nepisou
Ps: vim ze to cenove nebude zadna sranda ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 21:56 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2003
Příspěvky: 124
jessie píše:
mimochodem jakou maj tyhle veci vubec spotrebu - procetl jsem toho docela dost ale tohle tam vicemene nikde moc nepisou
Ps: vim ze to cenove nebude zadna sranda ...



Raptor 50 s výfukem Zimerrman si vezme zhruba 400ml na 7,5-10minut letu. Spotřeba je hodně odvislá od různejch faktorů, ale můžeš počítat s průměrem 8minut paliva s minimem 10%nitra


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.07.2007 8:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2006
Příspěvky: 1107
Bydliště: Kladno
jessie píše:
otazka zni co znamena skoro nepoznas - uz tech v prepoctu 15000 je na me pro zacatek priliz moc (musim taky pocitat s nejakymi provoznimi naklady atd).

Klucí, já vím, že mě teď nebudeta mít rádi :-) ale létání je celkem drahá zábava a heli obzvlášť. Pokud je pro tebe 15tis už příliš moc, tak bych možná do toho nešel. Určitě se ti něco nepodaří a pak poběžíš do obchodu pro náhr díly a opět se pořádně "prohneš". Prostě pořád budeš na hraně a helina ti bude stát doma na skříni protože už na to nebudeš mít. Já to vidím tak, že pokud dokážeš do heliny dát ještě dalších 10tis pak je to OK. Pokud je těch 15tis maximum tak to bude létání-trápení a asi si to moc neužiješ. V žádném případě tě nechci odradit, ale já to prostě tak vidím. To je můj soukromý názor, klidně se můžu mýlit. Jenom to prostě vidím tak jak jsem napsal.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2007 0:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2006
Příspěvky: 81
jessie píše:
mimochodem jakou maj tyhle veci vubec spotrebu - procetl jsem toho docela dost ale tohle tam vicemene nikde moc nepisou
Ps: vim ze to cenove nebude zadna sranda ...


jessie: amik pise v diskusi pod clankem

"I'm sorry but no internationally shipping. Thanks!"

Btw, na modelbazaru mas za 16900 Raptora 50 V2 za 16900, co bys jeste chtel ?:-)

http://inzerce.modelbazar.cz/Raptor-50- ... um/120926/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz