Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: úte 16.08.2011 19:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno - Šlapanice
vážení, ikdyž nové provedení je pěkné, bohužel se mi nezobrazují obrázky, které si dávají do podpisu účastníci fora. Během dne se mi podařilo ověřit i v práci, že na všech počítačích se zobrazí jen někteří. Co se s tím dá dělat? 8O

_________________
Nine Eagles V3, T-Rex 250, T-Rex 450 Sport, T-REX 450 PRO, MCPX 2. DX6i,


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: úte 16.08.2011 20:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
terra píše:
vážení, ikdyž nové provedení je pěkné, bohužel se mi nezobrazují obrázky, které si dávají do podpisu účastníci fora. Během dne se mi podařilo ověřit i v práci, že na všech počítačích se zobrazí jen někteří. Co se s tím dá dělat? 8O

Ptal jsem se admina, prý ti, co ještě používají v podpisu BBCode, tak se jim to sice zobrazuje, ale jen do editace a pak budou mít utrum...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: úte 16.08.2011 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.2.2011
Příspěvky: 1578
Bydliště: Meziměstí ČR
Blbej dotaz, ale moje se taky nezobrazuje. Co s tím mám udělat ? Nemůžete to nějak automaticky přetransformovat, nebo to tam budeme muset nějak vkládat sami? Na uživatlském panelu jsem možnost vložení loga nenašel (edit- tada už našel , ale url mi taky nic neříká - nesouvisí to ledvinama? :lol: ). Nejsem žádný počítačový maniak a třeba BBCode , nebo url mi vůbec nic neříká a jen kvůli logu to určitě nebudu studovat. Díky za vysvětlení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: úte 16.08.2011 22:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2010
Příspěvky: 1657
Bydliště: Praha
Blog: Zobrazit blog (1)
Obrazky v podpisu jsou zlo :-) Nebudu se zlobit, kdyz nebudou :twisted:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: úte 16.08.2011 22:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.10.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: Nejdek okr.K.vary ČR
Obrázky: 22
Jenom zkouška.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: stř 17.08.2011 9:17 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Je to tak správně.

Podpis je podpis a má být jednoduchý a nerušit. Nikoliv barevné kino jako u některých. Na obrázek je Avatar, na odkazy web v profilu.

Zatím jsem se k tomu nedostal, ale bude to tak upraveno u všech uživatelů.

Vím, že to asi příjemná změna pro některé, ale přispěje to k čitelnosti pro všechny.
Děkuji za pochopení.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: stř 17.08.2011 11:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
TomasC píše:
Je to tak správně.

Podpis je podpis a má být jednoduchý a nerušit. Nikoliv barevné kino jako u některých. Na obrázek je Avatar, na odkazy web v profilu.

Zatím jsem se k tomu nedostal, ale bude to tak upraveno u všech uživatelů.

Vím, že to asi příjemná změna pro některé, ale přispěje to k čitelnosti pro všechny.
Děkuji za pochopení.


Jestli je tím naráženo třeba na mě, stačilo se zmínit v SZ ze to takhle není vhodné a hned bych to upravil :roll:

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: stř 17.08.2011 11:18 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
koulinek píše:
Jestli je tím naráženo třeba na mě, stačilo se zmínit v SZ ze to takhle není vhodné a hned bych to upravil :roll:

Nikoliv.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: stř 17.08.2011 22:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2009
Příspěvky: 845
Bydliště: Ostrava (Schönau-Šenov)
koulinek píše:

Jestli je tím naráženo třeba na mě, stačilo se zmínit v SZ ze to takhle není vhodné a hned bych to upravil :roll:

Velice decentní podpis, který ničím neruší, je smutné a mrzí mě, že bude zrušen a již nebude možný...

_________________
"Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká."


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2011 6:18 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
Zde mohl být podpis a krásný, ale admin řek NE!
|
|
V

EDIT: tohle bylo myšleno jako fór ...
osobně mě je to jedno

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Naposledy upravil kroxigor dne čtv 18.08.2011 11:20, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2011 10:55 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.4.2003
Příspěvky: 10795
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
jak jsem již psal, zjednodušení a "likvidace" grafiky v podpisech je záležitost čitelnosti. Naprosto chápu potřebu vyjádřit členství v nějaké skupině. Pak si upravte avatary nebo dohodněte společné jednoduché podpisy.
Obrázeky o rozměrem 168px × 50px - ostrava nebo 130px × 37px - brno prostě zabírají příliš mnoho místa.
Ano pro "pár jednotlivců" nepříjemné, ale vyrazné zlepšení čitelnosti pro ostatní.
Tolik k podpisům.

Obrázky: za týden bylo nahráno cca 10MB příloh. Predikce je dobrá. Na serveru je teď zaplacené místo 20GB. Až se zaplní, tak se bude řešit co dál, ale místo není drahé.
Velikost obrázků byla zvolena na 640 schválně. Kdo chce větší, má možnost obrázek nahrát k sobě, na http://imageshack.us/ nebo jinam a vložit na něj odkaz. Opět je to o tom, že obrázek se prohlédne jednou, ale mnohokrát se načítá každému navštěvníkovi. Jasně je uložen v cache prohlížeče, ale co za pár dní až z cache vypadne. Znova se načte, atd... Myslete i na ostatní.

Doufám, že pochopíte tato rozhodnutí. Není to o tom, že bych chtěl dělat příkoří uživatelům. Je to prostě o tom, že musím "pracovat pro všechny, ne jen pro pár".



Nicméně, pokud to trápí mnoho lidí, tak mohu nastavit zvětšení Avatara ze současných 80px × 80px na větší šířku. Misto tam je. Samozřejmě, že s tím poroste datová náročnost přenosu dat.
Je o to zájem??


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2011 11:20 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2010
Příspěvky: 2041
Bydliště: Šlapanice
Obrázky: 4
TomasC píše:
jak jsem již psal, zjednodušení a "likvidace" grafiky v podpisech je záležitost čitelnosti. Naprosto chápu potřebu vyjádřit členství v nějaké skupině. Pak si upravte avatary nebo dohodněte společné jednoduché podpisy.
Obrázeky o rozměrem 168px × 50px - ostrava nebo 130px × 37px - brno prostě zabírají příliš mnoho místa.
Ano pro "pár jednotlivců" nepříjemné, ale vyrazné zlepšení čitelnosti pro ostatní.
Tolik k podpisům.



Trochu nerozumím tomu, proč ti vadí, abychom měli v podpisu i to malinký logo týmu. To je podle mě ten jednoduchý společný podpis o kterém píšeš. Schválně jsem ho na začátku zmenšil tak, aby v příspěvcích na stránkách nerušilo a zbytečně neprovokovalo. A teď čtu , že zabírá moc místa. Když jsem si dal do nadpisu vlákna www stránky našeho týmu, smazal jsi to abych to s tou reklamou, nepřeháněl a teď ti už vadí i malinký loga týmu. Chápal bych, kdyby jsi zrušil všechny obrázky, abys zrychlil fórum, který v tomto roce neoplývalo závratnou rychlostí, ale v dnešní době kdy má skoro každý xMb internet to fakt nechápu.

Co to podle tebe je jednoduchý podpis? Jak docílíš abychom se nemuseli koukat na podpisy lidí, co zřejmě s prominutím onanují nad několikřádkovým výčtem svých strojů které kdy vlastnili.
Buďto podpis povolím a nebo ho zakážu, ale zakázat ho jenom někomu je trošku neobjektivní, nemyslíš? Nehledě na to, že právě tyto skupiny lidí, kterých vzniká stále více, co mají v podpisu nějaké logo týmu, toto fóru nejvíce zásobují příspěvky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2011 11:39 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2010
Příspěvky: 1274
Obrázky: 0
Ja blb uz editoval podpis takze mam smolika
p.s. uz jsem odstranil vse co se dalo tak doufam ze uz je to ok


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2011 11:47 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2010
Příspěvky: 2041
Bydliště: Šlapanice
Obrázky: 4
settswat píše:
Ja blb uz editoval podpis takze mam smolika
p.s. uz jsem odstranil vse co se dalo tak doufam ze uz je to ok



S tímto bych souhlasil, až na ten avatar, protože to jméno je tak malý, že mě chvilku trvá, než najdu kdo to píše. Ale pokud by to pomohlo rychlosti serveru tak půjdu i do tohoto internetovýho středověku. :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: zobrazení obrázku v podpisu
PříspěvekNapsal: čtv 18.08.2011 11:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
Není problém mít podpis 255 znaků na výšku - to čitelnosti asi taky neprospěje - logo Ostrava jsem dělal právě s ohledem na prostor a je jedno kolik má na šířku, na výšku zabírá pouhé tři řádky - mnohé "textové" podpisy jsou větší. Stejně tak je v barvě písma, tady ani zdobení fóra stylem "cirkus přijel" se nekoná. - Ale jak jsem psal jinde - debata je zbytečná - vedení se rozhodlo a argumenty zde už neplatí - Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz