Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 22:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 112
Bydliště: Malacky
Noooo som rad ze sa tu seriozne bavime aj o Walkere - jasne ze to nie je akrobat ale ked pridem z roboty a mam polhodinku a nejak nefuka tak si polietam po dvore, ked je moc fajn tak ju zoberiem za mesto. Absolutny suhlas s Bubakom ( to asi tie lode ) - zadne kolo je uplne blato. Pre istotu som ich kupil niekolko rovno z ciny ( setri to postovne ) aj zadne vrtulky. Momentalne som nasadil vzadu Airy a uz prezila niekolko tvrdsich pristani. Predny list som zlomil len jeden a to som zacinal uplne od nuly. Tie ND su u nas drahe ale pokial akceptujes dodaciu dobu (2 - 3 tyzdne - to znamena mat vzdy zakladne veci skladom ) tak sa to fakt z Ciny da za polovicu, niekedy aj menej. Zadne vrtulky na dealextreme su napr. uplne za babku a este free shipping :). Je tam nejaky problem s elektronikou ( parovanie Tx-Rx ) - niekedy sa to podari a je vsetko OK, niekedy sa to namixuje ( sucasne s plynom aj serva ) ale to lahko poznas po sparovani - potom staci VYP/ZAP az je to v poriadku. Takze Wlakery sa nebojim, dalsi krok bude na 6ch - ci to bude Trex, nejaky klon alebo V450 uvidim az vyclenim financne zdroje 8)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 23:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Já beru ND z Ebay a dodací lhůta byla zatím vždy do 6 dnů,tak že vždy raději beru více stejných dílu ať mám v zásobě

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2011 23:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
EvzEn píše:
To. saint21

Jasně já vím, do žádného 6ch nemůžu jít hned, ještě předtím si koupím simulátor a nějakej vysílač.. Protože nebudu pak dávat tisíce za každé vzlétnutí s T 250. Každopádně na ven teď zatím pořídím HBV2 a domu nějakýho menšího dravce..
BTW díky za upozornění, jsem rád, že se najde slušnej člověk, který mi chce ušetřit peníze :D


Tisíce za vzletnutí to určitě nejsou,ale málo to taky není. mám ji doma a už ji asi měsíc ladím aby se chovala trochu slušně :) a dneska jsem byl vyzkoušet další úpravu. Dal jsem 3 baterky a pak pád. Našel jsem díky tomu další drobnost, která z ní dělá neposednou potvůrku :) snad se to jednou povede.

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
saint21 píše:
EvzEn píše:
To. saint21

Jasně já vím, do žádného 6ch nemůžu jít hned, ještě předtím si koupím simulátor a nějakej vysílač.. Protože nebudu pak dávat tisíce za každé vzlétnutí s T 250. Každopádně na ven teď zatím pořídím HBV2 a domu nějakýho menšího dravce..
BTW díky za upozornění, jsem rád, že se najde slušnej člověk, který mi chce ušetřit peníze :D


Tisíce za vzletnutí to určitě nejsou,ale málo to taky není. mám ji doma a už ji asi měsíc ladím aby se chovala trochu slušně :) a dneska jsem byl vyzkoušet další úpravu. Dal jsem 3 baterky a pak pád. Našel jsem díky tomu další drobnost, která z ní dělá neposednou potvůrku :) snad se to jednou povede.


Jasně, tak já to myslel s nadsázkou,alei tak si myslím je lepší nejdřív trenovat, aby se pak vážnější nehoda stávala jen vyjmečně :D

TO. Tsisters
Vždy za šest dnů?? tak to závidím mně to přišlo pokaždé po 8 dnech.. Asi si připlácíš za economy shipping co ?? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 11:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Ahoj,nesmíš počítat víkendy.Škoda,že si teď nemůžu spomenout,kdy jsem objednával ty motorky,bo včera jsem už jeden namontoval a hurá do vzduchu :-).Ty pořád plánuješ toho HB2,já bych na tvém místě asi šel spíše do Blade mcp x.Stejně se blíží zima,tak bys ho mohl používat i doma.Navíc se s ním dá lítat i venku při větru,ve kterém je už 9100 neovladatelná.A hlavně se s ním dá lítat v invertu a jak jsem se včera přesvědčil,tak jak s ním známý spadnul z nepodařeného invertu do trávy,tak ho jen obral od trávy a hurá do vzduchu :-)

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 12:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Máš pravdu víkendy do toho nepatřej, takže je to taky 6 dní :D někdy zkusím economy shipping to má bejt do 5 pracovních dnů..
No, toho HB2 plánuju až na jaro, na doma sem chtěl to malý Scorpio nebo Solo pro, což je jedno, protože to je to samý jen jiný jména :) Jako Vážně se dá s malým mcpx létat za větru?? Vždyt je to lehoučký ne ?? Jako, ale věřím tomu, že když spadne nic se mu nastane, protože jeho malá váha je mu opatrovníkem :) Známý si pořídil mcpx ?? Musím checknout youtube.com :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V450
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 13:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2008
Příspěvky: 464
i30 píše:
Mna bavi skutocna helina a ta ma len jeden centralny rotor a ziadne padla


myslim, ze nie tak docela ;)

http://www.valka.cz/users_admin/html/im ... 3/uh1c.jpg
http://cdn-www.airliners.net/aviation-p ... 120092.jpg
http://www.hiller.org/files/i/Picturebo ... er-360.JPG

podla mna aj toto su skutocne heliny :)

_________________
Raptor 50 SE V3
T-Rex 450 PRO
Futaba T-10CG 2,4 GHz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 13:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
On už ho má déle,ale včera jsme se sešli na ploše.Pěkně si radí s větrem,samo že ne z nějakým moc velkým :-).Lítal s ním pěkné osmičky a i relativně daleko od sebe,ono dále už ho stejně není pořádně vidět.Ta váha mu je hodně k prospěchu :-).Jen je na něm všechno moc malé i ty baterky :-).Já do něho půjdu určitě,budu ho mít jako malý sim :-)

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 16:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Jasně tak mcpx je super stroj to je jasné:) Jen tedy má asi větší výchylky rotoru než Hover jinak by ten vítr nemohl zvládat lépe, když váží mín :\ sem dneska kkt létal a vyletal baterku na hrozný hodnoty!! jeden článek měl 2.88V.. Sakra!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 19:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Tak to jsem zvedav jestli ji ještě nabiješ.Já jsem teď lítal a tak jsem změřil baterku po 5 minutách ostřejšího lítání a mněla 3,8 na článek a docela pěkně se zahřála.Ten mcpx je 6 CH akrobat,tak proto si poradí i z větrem :-).

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 20:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Ajo vlastně ty vrtase, co nejsou FP, tak to zvládaj daleko lépe :D Jinak už sem na tom s ozubeným kolečkem jak walkera:D Před hodkou jsem lítal a najednou se mi zadřel motor, takže setrvačnost rotoru urvala pár zubů na kolečku, ted jsem byl znovu letat a musím říct, že to cvaká jako sekačka :D Ještě, že mám ty motory dva..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 20:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Jsi osekal pastorek na motorku?U Walkery odchazi hlevni kolo bo je z plastu,pastorek je kovový.Jsem dal ještě jednu baterku a pro dnešek stačí,už tam není vidět a navíc nějak jsem začal moc blbnout a moc nechybělo a zyryl jsem ji,zvedl jsem ji jen tak tak :-).Prsty mi už začínají pomalu chodit automaticky,už nad tím co dělají moc nepřemýšlím.Začal jsem lítat a viset bokem k sobě :-)

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 21:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Ne-e osekal jsem plastový kolo díky tomu pastorku.. Takže už mám objednané nové.. A navíc jsem měnil i motor, protože tam ten se prostě zadřel :D
Jinak už mi zase Hover blbne, prostě ztrácí signál.. nechápu to, i když mám ted asi cca 14 dní novou PCB.. Je to nějaký divný doletam sezonu a jde na skřín!!
Ono já mám pocit, že vždy když s ním dám pár ostřejších letů, tak to pak už nějak nezvládá.. dnes jsem dal 6 baterek :D Asi je toho na něj moc.. Je to prostě jen hračka.. Už se zase sám občas otočí kolem své osy a díky tomu někdy vznikne havarie za kterou ani nemuzu :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 22:24 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 112
Bydliště: Malacky
Mikyno12 - to nebol namet na diskusiu ci vrtulnik ma alebo nema mat FB, chcel som len ozrejmit preco som kupil V200D02 a uvazujem o V450D01 - nie som profik a nejak nehodlam stracat cas budovanim nejakeho klonu T-rexa a naslednou prestavbou na FBL. V450-tka je vlastne predmetom tohoto vlakna a pokial chcem lietat len tak pre potesenie je to jedna z alternativ a chcem vediet pokial to uz niekto ma ci to ma nejake muchy alebo nie. Mimochodom - neskusali ste niekto tie mizerne kolecka na V200 zdvojit ? Bubak, co ty na to - myslim nejako ich spojit dve ( zlepit ? ) a nasadit na hriadel .... zdvojila by sa sirka ozubenia tym padom aj odolnost proti vylomeniu zubov .... ???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.08.2011 23:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
Myslím, že Mikyno12 chtěl akorát konstatovat, že i opravdové heli mají pádla nic jiného. Myslíš, že budování a získávaní zkušeností jak s klonem nebo origo rexem je ztráta času? Jen se ptám tak prosím žádné uražené odsekávání. Děkuji.

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz