Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Walkera HM V450D01?
PříspěvekNapsal: stř 02.02.2011 18:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.2011
Příspěvky: 1
Zdravim, jsem uplnej zacatecnik (sem tam nejaka hracka, ale spis vubec nic) a vrtulniky me zajimaj a facsinujou. Premejslel jsem na cem se zacit ucit a nejak jsem se dostal az k tomuhle stroji. Ale jak koukam Walkera jako celek je tu brana spis za smejd s drahym servisem, pres to vsechno bych rad nejaky komentar prosim. Radci bych chtel spis komplet, ale se stavebnici bych si mozna taky pohral...Diky


P.S. te momentalne pokukuju po ALIGN T-REX 450 PRO SPORT SUPER COMBO :roll:

...ALE TO ASI JE UPLNE JINA CENOVA KATEGORIE, prehledl jsem ze to nejni komplet :?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.02.2011 21:35 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2011
Příspěvky: 33
ahoj, no je pravda, že Walkera je brana jako podřadnější mašinka na forech, ale to komentujo většinou lidi, co ji nikdy v ruce neměli a možná viděli na obrázku, nebo na netu. Walkera 450 je celkem schopnej vrtulník, je to bezpádlo a s tříosím gyrem. Létá velice slušně. Měl jsem ji ve vzduchu, jinak létám ze HK450, ale mám možnost zkoušet nové vrtulníky.
Walkéra opravdu poslouchá a reaguje velice přesně. walkera jako fa na vrtulníky si získala špatné jmeno dřívějšími modely, ale teď už je někde úplně jinde. Na druhou stranu je pravda, že díly jsou dost drahé. Třeba takové HK je na díly daleko levnější a dá se skoro vše nahradit díly od Alginu. Tak třeba ty důležitější. Pořizovací cena je také podobná Walkéře 450, pokud si budeš pořizovat i rádio.
Toto je muj osobní názor, nemusí ho spousta lidí se mnou zdílet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: V450
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 22:11 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2011
Příspěvky: 111
Bydliště: Malacky
Tak ja by som do tej Walkery isiel - uz som tu na inom vlakne pisal o svojich skusenostiach s V200D02 ( velka cast kritiky na Walkeru je opravnena - napriek tomu s tym viem polietat ). Nie som profik ale podla toho co som precital Walkera "tazi" zo svojej zlej povesti v minulosti - momentalne by som ju pod ciernu zem nezhadzoval. V reklamach a uputavkach to lieta celkom slusne - samozrejme T-Rex to neni. Rad by som si s nim niekedy polietal, az potom by som sa povazoval za opravneneho hodnotit. Mna bavi skutocna helina a ta ma len jeden centralny rotor a ziadne padla - preto je pre mna tento model zaujimavy. Ale pri vybere bacha - pokial nemas s lietanim ake-take skusenosti chce to hodne casu, trpezlivosti a koruniek na ND. Sam som sa presvedcil - trvalo to pol roka :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.07.2011 22:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=39729&start=4

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 10:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.2011
Příspěvky: 43
Bydliště: Olomouc/Tabor/Muenchen (DE)
..no ja dneska nevim. Moje V200D02 je na pohled pekny vrtulnik, ale hlavni ozubene kolo je na howno - staci se krive podivat a ma ocesane zuby. Ram, podvozek, ocas je uelany pekne, sestaveny presne, sroubky v pohode. Hlavni osa s mechanikou rotoru (vsechno kovove) je u meho kusu naopak paradni, krasne chodi, absolutne bez vibraci, tahla chodi lehce bez vuli - uvidime, jak dlouho to vydrzi.

... elektronika je ale u meho kusu pomerne pruser - nejspis prijimac. Nedrzi nastaveni, dela si co chce, ma to sporadicke "poruchy", ktere se nedaji eliminovat. Serva jeste jakz takz....

... az se zase dostanu domu (ted jsem pracovne na chvili v Irsku). Tak zkusim na prijimaci snizit citlivost gyroskopu, znovu to cele seridit a uvidime. Kdyz mel ten muj vrtulnik "svetlou" chvilku, tak kupodivu letel docela pekne - na hracku.

... po zkusenostech s V200D02 tvrdim, z techle cinskych hracek leta nejlepe obycejny jednoduchy Free Spirit / Kestrel od Nine Eagles (mam 2).

_________________
Pelican Quick Thunder, Nine Eagles Solo Pro V2, 2x Nine Eagles Free Spirit, Walkera V200D02


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 12:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Zdravím, jsem taky začátečník a pořád se rozhoduju co koupím jako další krok po 3ch.. Ze svých zkušeností ti musím říct, že bacha na Walkeru, sice vypadá krásně, ale ty díly jsou pekelně drahý.. Sice za hranicema se dají koupit levněji, ale i tak..
Radši vybírej model podle toho, jak hodně jsou dostupné a levné díly podle toho, co jsem slyšel tak HK by nebyla špatná volba, ale ty co mají T rexe říkají, že je to trošku řachtačka rozvrklaná.. Nebo někde jsme to tu dostkrát četl.
Já osobně koupím něco malého na doma ve čch, pak asi Honey Bee v2 a jako6ch si pořídím T rexe 250 super combo, cena je dost slušná.. A podle mého názoru jeho váha při pádu nezpůsobí takový velký škody:)
Ale ještě předtím to chce simulátor, tam se za rány o zem tak draze neplatí:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 16:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno - Šlapanice
Zdravím, mám Walkeru V400D02 a ač je to mnoha lidem proti srsti, tak jsem pro moje rekreační létání velmi spokojen. Není to první Walkera ale opravdu souhlasím s názorem, že co bylo, tak nyní je to o hodně jinak. Což znamená, že se změnilo provedení, material a pokud jde opravdu o o létání jen tak, bez náročnosti. bohatě to stačí. Cena dílů je snad u všeho u nás vyšší, ale máme to jako koníčka, tak bychom neměli plakat. A plně podporuji každého, který se se rozhodne svobodně bez těch lobistů za všechny jiné značky mimo Walkeru. :D

_________________
Nine Eagles V3, T-Rex 250, T-Rex 450 Sport, T-REX 450 PRO, MCPX 2. DX6i,


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 16:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
To: terra
Tak ono na ty walkery jsou ty díly opravdu předražený.. A jak jen a tom vlastně tahle walkera s odolností?? někde jsem četl, že s tím někdo jen škrtl a prej se to rozsypalo :) Poděl se pls o zkušenosti.. BTW jsi zajímavý rekreační pilot když zvládáš6ch :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 16:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
Ahoj,mám Walkeru V200D02.Má svoje mouchy,ale o tom jsem tady na fóru už psal,ale dá se s ní lítat.Dneska jsem ji zavěsil a sundal jsem palec z kniplu a visela v klidu dál,ale dlouho jsem ho mimo neměl :-) raději.Co je problém,je že mi občas najednou zarotuje,ale s tím už počítám.Ptal jsem se technika,tak naznačil,že by mohlo být něco se zadním motorkem.Co je třeba udělat určitě je vyvážit listí,bo vibrace rozhodí gyro a pak nastávají různé situace kdy gyro se snaží rovnat vrťase.Jo a co se týče kříže,tak s ním to opravdu nešlo.
Co se týče odolností,tak snese hodně,teda aspoň ten kterého mám já,ale mám ho v plné verzi tudíš v kovu.Párkrát jsem s ním opravdu spadl a i zapíchl zadní vrtulkou do země.A škody polámaná vrtulka,to asi při každé takové kolizi.Trošku pochroumaná kabina no a slabina listí,ale ty jsem vymenil za jiné a je klid :-).Samo,že z krabice je třeba seřídit,ale to asi každý setový vrťas,ikdyž píšou že je zalétaný.Jo a ND kupuju na Ebay a jsou opravdu za hubičku :-) a chodí do cca 6 dnů od převedení peněz.

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 17:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
Sakra, ty mě stejně jednou ukecáš, abych si tu V200 koupil taky, ona prostě vypadá krásně, no.. A navíc létá jako dravec:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 17:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
No létá,jen mi asi odchází ten zadní motor.Chvíli lítám a docela se hřeje,ikdyž má na sobě chladič.Při letu to občas vypadá jako by motorek pořád něco doháněl a když jde do rotace tak točí doleva,tudíš ho strhává rotor.No jdu objednávat nový motorek

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.07.2011 20:45 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.7.2011
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno - Šlapanice
Tak rekreační pilot znamená skoro každý víkend létání s Scorpio 1 21 a Walkera V400D02. Bohužel Walkera nyní má výpadek, při přistání jsem se leknul bažanta a urazil jsem zadní motor, což není taková škoda. Ale nevidím ceny dílů tak dramaticky, beru je RCkingu a zatím si nestěžuji. Používám kříž vyrobený z uhlík. tyček 4mm, není to ideal, ale zatím kromě posledního poškození to zachránilo hodně. 8O

_________________
Nine Eagles V3, T-Rex 250, T-Rex 450 Sport, T-REX 450 PRO, MCPX 2. DX6i,


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.07.2011 5:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2011
Příspěvky: 1826
Blog: Zobrazit blog (1)
No na tvém místě bych se spíše podíval po ND na Ebay,sice budeš čekat několik dnů,ale za cenu jednoho u nás tam koupíš tak 2,tak že ti jeden zůstane na příště :-)

_________________
AGILE 7,2/ AGILE 5.5/ DEVIL 420/ T-REX 500PRO-Sportline/ RJX X-TRON 500/ EXTRA 300/ FPV QAV 210/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 28.07.2011 9:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.1.2011
Příspěvky: 920
Bydliště: Brno
EvzEn píše:
Zdravím, jsem taky začátečník a pořád se rozhoduju co koupím jako další krok po 3ch.. Ze svých zkušeností ti musím říct, že bacha na Walkeru, sice vypadá krásně, ale ty díly jsou pekelně drahý.. Sice za hranicema se dají koupit levněji, ale i tak..
Radši vybírej model podle toho, jak hodně jsou dostupné a levné díly podle toho, co jsem slyšel tak HK by nebyla špatná volba, ale ty co mají T rexe říkají, že je to trošku řachtačka rozvrklaná.. Nebo někde jsme to tu dostkrát četl.
Já osobně koupím něco malého na doma ve čch, pak asi Honey Bee v2 a jako6ch si pořídím T rexe 250 super combo, cena je dost slušná.. A podle mého názoru jeho váha při pádu nezpůsobí takový velký škody:)
Ale ještě předtím to chce simulátor, tam se za rány o zem tak draze neplatí:)


Nechci ti nic říkát,ale trex 250 pro začázečníka(pokuď teda jsi) je dost náročnej vrtulník. Už to tady bylo někde popsané.

_________________
T-Rex 600E Pro Spirit, T-Rex 600N AR7200BX, UH-60 (T-Rex 500)
DX9
Carbon Cub SS, Traxxas Summit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 01.08.2011 9:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2011
Příspěvky: 687
Bydliště: Golčův Jeníkov
To. saint21

Jasně já vím, do žádného 6ch nemůžu jít hned, ještě předtím si koupím simulátor a nějakej vysílač.. Protože nebudu pak dávat tisíce za každé vzlétnutí s T 250. Každopádně na ven teď zatím pořídím HBV2 a domu nějakýho menšího dravce..
BTW díky za upozornění, jsem rád, že se najde slušnej člověk, který mi chce ušetřit peníze :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz