Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Walkera UflyS
PříspěvekNapsal: pon 14.06.2010 20:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2008
Příspěvky: 138
Ahojky kluci,mohli by jste mi prosím poradit,jak správně vyvážit vrtulník Walkera UflyS a jak model seřidit?Při letu dopředu se dost nakloní čumákem dolů a při srovnání do vodorovné polohy se zase dost zhoupne do zadu.Nemám s vrtulníky moc zkušeností a tak děkuji moc za každou konstruktivní radu.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.06.2011 9:46 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
Zdravíčko,

Nechci zakládat zbytečně nové téma, tak to napíšu sem.
Chci se zeptat, jaký náklon mají mít pádla u Walkery UFLY-S.
Nějak se mi to rozhodilo, a nevím jak to bylo nakloněné.

Díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.06.2011 12:55 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
Zdravím všechny,

Tekže pro lidi kterí mají Walkeru UFLY-S:
Na můj poslední dotaz se mi odpovědi nedostalo, takže jsem na to šel metodou pokusu a omylu.
Pádla tedy nejspíš musí být vodorovně, tedy rovnoběžně s cyklikou. Tak mi to letělo nejlíp.

A druhý poznatek pro ty, kteří si při havárii zlomí vahadlo:
Pokud se Vám nechce kupovat nějakou laminátovou tyčinku za 125 korun, nebo pokud se vám nechce čekat než dorazí, nejjednodušší řešení je zajít do nejbližšího cykloservisu a koupit si tam nerezovou špici do kola za 4 koruny, průměr 2mm. Pokud je měli v prodejně svázané gumičkou, nejspíš bude trošku prohlá. Ale dá se to normálně v ruce vyrovnat.
Tu pak jen zkrátíte na délku 170 mm a je vystaráno. Někdo sice bude namítat že je to zbytečně těžké...... Věřte nebo ne, tomu vrťasu je to úplně jedno... Navíc ji při dalším pádu zase nezlomíte, ale jelikož je z nerezu, mělo by to bez problémů vypružit.

Tak zatím......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2011 10:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2011
Příspěvky: 61
Ahoj, já mám Walkeru UFLY, to je stejný model, akorát nemá 3-osé gyro. Pádla by měly být opravdu rovnoběžně s hlavou, rovnám to pohledem z boku, a pádlo musí být rovnoběžně s tím hliníkovým prstýnkem, do kterého vede. Pak ještě zkouknu, jestli jsou v rovině hrany pádel. Na vyrovnání hodně záleží, a když to dobře utáhneš, tak by se to nemělo rozštelovat. S tím drátem místo uhlíkové tyčky je to dobrý nápad, vydrží to určitě víc. Jinak ta tyčka by se asi dala koupit v metráži v modelářských potřebách. Taky začínám, trochu se peru s ovládáním, zatim jen dokážu viset, ale trénuju. Jak jsi na tom ty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2011 10:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
No jak se to vezme. Na čtyřkanálu jsem taky nováček. Tříkanál jsem zvládl solidně, takže jsem přesedlal na tohle. Zatím to jen dostávám do ruky. Ale největší problém je že nemám moc kde trénovat. V okolí žádné volné prostranství.
Takže po večerech jezdím poskakovat na jedno parkoviště u nás v kasárnách. Jediné klidné místo v okolí.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2011 10:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2011
Příspěvky: 61
Taky chodim večer, protože nefouká vítr, ale mám to kousek od baráku. Je to takový malý plácek, potřeboval bych větší, ale zatim stačí. Používáš tréningový kříž?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2011 11:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
Jasně že používám. Bez něj by to asi nebylo úplně nejlepší....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2011 12:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2011
Příspěvky: 61
Já sem díky kříži ještě neměl havárii, že bych zlomil list nebo pádla. Mám takový dotaz: koupil jsem na náhradní díly jednu UFLYS ale nemám k ní manuál. Potřeboval bych vědět, k čemu jsou ty dva šoupací přepínače na přijímači, jaký je k tomu popis. Je to asi vypínání toho gyra, a to druhý nevim. Nemáš to nastudovaný?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.06.2011 15:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
No, já mám manuál v angličtině, ale nechce se mi to překládat. Jestli mi napíšeš mejla, tak ti to oskenuju a pošlu.
Jen jsem z toho pochopil, že jsou to nějakéletové módy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 17.06.2011 8:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2011
Příspěvky: 61
Anglicky jsem to našel na netu, doufal jsem, že budeš mít českou verzi. Zkusim to nějak přeložit pomocí překladače.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 10:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
ELKAN píše:
Já sem díky kříži ještě neměl havárii, že bych zlomil list nebo pádla. Mám takový dotaz: koupil jsem na náhradní díly jednu UFLYS ale nemám k ní manuál. Potřeboval bych vědět, k čemu jsou ty dva šoupací přepínače na přijímači, jaký je k tomu popis. Je to asi vypínání toho gyra, a to druhý nevim. Nemáš to nastudovaný?


Prosimtě, tu UFLY-S se chystáš dávat dohromady, nebo ji máš fakt na díly?
Neprodal bys mi z ní něco?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 13:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2011
Příspěvky: 61
Je letuschopná, ale mám i další náhradní díly, co bys potřeboval?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 14:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
Sháním kulový čep, který je zboku na úchytu listů, případně celý jeden úchyt, protože se mi kuláč ulomil a závit mi zůstal v úchytu. Ještě jsem se nepokoušel jej vytočit, takže nevím jestli to půjde.
pak sháním ještě plastový úchyt na horizontální stabilizátor.

Včera jsem si tak vesele poletoval, najednou mi z boku fouknul takový vítr, že to ani tříosá stabilizace nezvládla...... nedopadlo to nejlíp. Vrtulník je na mraky. Naštěstí většinu dokážu dát dohromady svépomocí..... Tyhle dva díly se mi ale vyrábět nechtějí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 17:22 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2011
Příspěvky: 61
Rád ti pomůžu, tyhle díly bych měl mít, jen přesně nevim který. Koukni na rozkres, a napiš pozice.....
http://www.walkera.com/cn/upload/picture/Z7UFLY_ex.jpg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2011 18:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2011
Příspěvky: 27
Tak jsem se díval a jedná se o díly 20, 106.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 223 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz