Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Walkera v400d02
PříspěvekNapsal: sob 26.03.2011 11:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2011
Příspěvky: 1
Zdravim,
nemate nekdo zkusenosti s walkera v400d02 ?
Je to muj prvni jednorotorovy vrtulnik a dneska rano jsem ho chtel poprve odlepit od zeme. Ale jakmile pridavam na vykonu, je videt, jak se zacne naklanet. Dal jsem ji na podstavec a bylo to jeste viditelnejsi. Je mi jasne, ze kdyz dam vykon tak, abych se odlepil, pujde se bokem zahrabat pod zem.

diky za jakoukoliv radu


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera v400d02
PříspěvekNapsal: sob 26.03.2011 11:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Úvaly
Obrázky: 1
dimens píše:
Zdravim,
nemate nekdo zkusenosti s <a> WALKERA</a> v400d02 ?
Je to muj prvni jednorotorovy vrtulnik a dneska rano jsem ho chtel poprve odlepit od zeme. Ale jakmile pridavam na vykonu, je videt, jak se zacne naklanet. Dal jsem ji na podstavec a bylo to jeste viditelnejsi. Je mi jasne, ze kdyz dam vykon tak, abych se odlepil, pujde se bokem zahrabat pod zem.

diky za jakoukoliv radu


Je nutno zkontrolovat rovinu desky cykliky - v bočním i předo - zadním směru. Vytrimovat na vysílači (pokud je to jen nepatrně) a nebo dát trimy na vysílači do středu a srovnat mechanicky - vyndat kloubek od serva na cykliku a otáčením závitu zkrátit nebo prodloužit dle potřeby. Maximálně o 1-2 závity aby se to nevyšroubovalo! Případně může být i křivě nasazena páka na tisícihranu serva. Na všech servech by měly být ty páky ve stejném úhlu.

_________________
Maxir, T-REX 450, Sniper a Multiplex EVO 9.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera v400d02
PříspěvekNapsal: sob 26.03.2011 12:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
dimens píše:
....jsem ho chtel poprve odlepit od zeme. Ale jakmile pridavam na vykonu, je videt, jak se zacne naklanet....
Naklání se doleva?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 26.03.2011 15:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2011
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha 3
Zkus jak tady psali aby tahla od serv byli kolmo, cyklika rovně, to vše při trimrech ve středový poloze.Já měl taky Walkeru V200D01 a byl to muj druhej vrťas, měl jsem ho měsíc, nechal si poradit,vzal jsem klidnýho Free Spirita a mám z toho dobrý pocity.Walkera byla nestabilní (myslím že si pokaždý dělala co chce), bylo to trápení ne lítání, párkrát jsem měnil kolo, nelítal jsem a byl z toho nasran..j.Za měsíc jsem jí prodal a ted mám Spirita a LÍTÁM !!!Mám z toho radost, nebojím se vůbec vzlítnout abych něco nerozšvihal.Taky mi na začátku psali ať to prodám, nakonec jsem k tomu došel sám, a každý tomu musí dospět SÁM, ne bejt do toho cpanej.To je jen taková rada.Mysli si o ní co chceš, a třeba si na to vzpomeneš.Ten kterýmu jsem to prodal to za Týden rozsekal na srač...

_________________
Nyní: DJI Spark
Dříve: Blade McpX - Phoenix v.3, Dx6i - Toro 600, Toro 900, Blade mQX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera v400d02
PříspěvekNapsal: sob 26.03.2011 18:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
dimens píše:
Zdravim,
nemate nekdo zkusenosti s <a> WALKERA</a> v400d02 ?
Je to muj prvni jednorotorovy vrtulnik a dneska rano jsem ho chtel poprve odlepit od zeme. Ale jakmile pridavam na vykonu, je videt, jak se zacne naklanet. Dal jsem ji na podstavec a bylo to jeste viditelnejsi. Je mi jasne, ze kdyz dam vykon tak, abych se odlepil, pujde se bokem zahrabat pod zem.

diky za jakoukoliv radu


Treba si však uvedomiť, že vrtuľník nevisí rovno ale naklonený... či to nebude takto jednoduché.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 27.04.2011 18:05 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.2011
Příspěvky: 62
Bydliště: Starovičky
Zdravím,chtěl bych se zeptat jestli vám helina už lítá a zároveň poprosit o nastavení vysílačky aby byla klidnější mě dnes přišla domů poštou a nevím jak moc na divoko je nastavena,nerad bych ji hned rozbil jako tu první heli,zatím sem ji jen vyzkoušel jestli funguje a přelepil příjmač (byl nalepen dost šikmo) tak nevím jestli sem udělal dobře.
EDIT:Tak sem ji rozlítal i se mi povedlo urvat zadní dekoraci s motorem a vyr.rotorem ale po dvoudením opravování je pevnější(stačí trochu upravit plastový šroubovací cinch konektor a chemoprén extrém)no mazec a s baterkou 2200mah ještě větší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.05.2011 20:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.2.2011
Příspěvky: 62
Bydliště: Starovičky
a je to Belt CPX skoro opraven,V400D02 malej pád a škoda veliká(levnější je koupit novou) tak sem se poučil a koupil simulátor Phoenix a vážně to vyjde levněji a je moc dobře promakanej doporučuju jako začátečník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.05.2011 23:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
Souhlasím stebou FENIUS, každopádně doporučuji kříž a uvidíš že to pude, jinak při startu de do leva skoro každý vrtas a že se naklaní, tak ho srovnej, na co máš v ruce ovladač ! ....

(když i já staruji pomalonku od země tak ho musím srovnávat, mirne se nahne na jednu ližinu tak srovnávám a přidávám plyn, když startuji rychleji tak to ani srovnávat nemusím)

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.05.2011 23:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
nunasjiri píše:
Zkus jak tady psali aby tahla od serv byli kolmo, cyklika rovně, to vše při trimrech ve středový poloze.Já měl taky Walkeru V200D01 a byl to muj druhej vrťas, měl jsem ho měsíc, nechal si poradit,vzal jsem klidnýho Free Spirita a mám z toho dobrý pocity.Walkera byla nestabilní (myslím že si pokaždý dělala co chce), bylo to trápení ne lítání, párkrát jsem měnil kolo, nelítal jsem a byl z toho nasran..j.Za měsíc jsem jí prodal a ted mám Spirita a LÍTÁM !!!Mám z toho radost, nebojím se vůbec vzlítnout abych něco nerozšvihal.Taky mi na začátku psali ať to prodám, nakonec jsem k tomu došel sám, a každý tomu musí dospět SÁM, ne bejt do toho cpanej.To je jen taková rada.Mysli si o ní co chceš, a třeba si na to vzpomeneš.Ten kterýmu jsem to prodal to za Týden rozsekal na srač...


Nic proti ale to je tvůj názor, já mám CB180Z a sem spokojený, samodřejmě má své muchy ale která helina ne :-) Jediné co by se dalo Ztku vytknout je to že není stavěná do mirného větru, chce to opravdu bezvětří ale existuje KIT a pak zvládne i 7 m/s

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 21.05.2011 23:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2010
Příspěvky: 1177
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
"Ztku" by sa toho teda dalo vytknúť podstatne viac, ale nejdem sa púšťať do tejto debaty.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.05.2011 6:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
MarthiR píše:
... Jediné co by se dalo Ztku vytknout je to že není stavěná do mirného větru, chce to opravdu bezvětří ale existuje KIT a pak zvládne i 7 m/s

Co je obsahem toho KITu se kterým to zvládne let ve větru 7m/s ? 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.05.2011 6:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2011
Příspěvky: 2574
Bydliště: Jižní morava (Drnholec,S.T.Břeclav) ČR
Obrázky: 6
Troll píše:
MarthiR píše:
... Jediné co by se dalo Ztku vytknout je to že není stavěná do mirného větru, chce to opravdu bezvětří ale existuje KIT a pak zvládne i 7 m/s

Co je obsahem toho KITu se kterým to zvládne let ve větru 7m/s ? 8O


Napiš do Hledat "Walkera cb180z" ať to netaham do jiného chlívku :-)

_________________
Minulost: T9X,Graupner MZ 24 Hoot, Futaba T10J
Součastnost : Návrat k Graupner MZ 24 Hoot


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: V400D02
PříspěvekNapsal: ned 22.05.2011 7:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2011
Příspěvky: 13
Bydliště: Brno
Také mám tento model, zatím jsem ale nepřišel na využítí 2 ks gumových kroužků a jak lze použít díl PIT GAUGE? Vše je v sáčku pod názvem TOOL kit. Prosím o technické vysvětlení.Díky :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.05.2011 7:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
MarthiR píše:
Troll píše:
MarthiR píše:
... Jediné co by se dalo Ztku vytknout je to že není stavěná do mirného větru, chce to opravdu bezvětří ale existuje KIT a pak zvládne i 7 m/s

Co je obsahem toho KITu se kterým to zvládne let ve větru 7m/s ? 8O


Napiš do Hledat "Walkera cb180z" ať to netaham do jiného chlívku :-)

Děkuji, našel jsem, podíval se, pobavil se a dovolím si vyjádřit svůj názor - pokud to někdo chce za účelem takového vylepšení letových vlastností který byl výrobcem inzerován, dočká se těžkého sklamání. Tohle zcela jistě nedovolí uspokojivě provozovat vrtulník této velikosti a váhové kategorie ve větru 7 m/sec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 22.05.2011 7:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Sice tento vrtulník nevlastním, ale nástroj PIT GAUGE by měl jít použít na měření úhlu náběhu listů nosného rotoru. S gumičkama neporadím, to musí nějaký šťastný majitel. TOOL KIT přeloženo do češtiny je sada nářadí. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 280 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz