Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 314 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 8:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
Práve že rozmýšlam to spraviť takto:
http://www.rcweb.cz/aktual/mig3_el.htm

_________________
MiniMag


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2007 15:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
To Sadik: Tak jak jsi daleko se stavbou?

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.04.2007 17:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
Hora píše:
To Sadik: Tak jak jsi daleko se stavbou?

To Hora
:oops: :( :cry: Teraz preháňam po oblohe Juniora a AkoBa. Tak až sa pokazí počasie. Zatial zbieram akékoľvek info o vychytávkach Mustanga. A čo Ty?

_________________
MiniMag


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 7:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Tak to jsme na tom stejně. Moc se toho tam vychytat asi nedá snad jen to uchycení motoru a pokud budeš dělat podvozek. Co určitě udělám výztuhy kolem výřezů pro RC výbavu a baterku a uhlíkovou trubku do ocasní části.
Uchycení motoru budu řešit asi jednoduše podložení a montáž na přiložený kříž, ten nápad co jsi uváděl není špatný, ale nekalená hřídel mě od toho odradila.

Jak jsi na tom s podvozkem, ty sis nechal udělat výřezy na kola?

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.04.2007 11:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
Ano dal som si spraviť a chcem zaťahovací. Zosilenie predku trupu budem riešiť tenkostennou uhlíkovou trubkou 4mm, možno dám aj do SOP a VOP. Zatiaľ stále uvažujem kam z aku či pred alebo až za nábežku.
To uchytenie motora chcem riešiť tak práve preto že je hriedeľ nekalená a dať gumičkový unášač.

_________________
MiniMag


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 12.05.2007 13:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Tak co Sadik už jsi pokročil?
Já mám Mustanga tak z 80% hotového. Nejhorší bylo vymyslet umístění elektroniky a uložení motoru. S elektronikou mi hodně pomohl Mak z RC fogli.

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.05.2007 15:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
Hora píše:
Tak co Sadik už jsi pokročil?
Já mám Mustanga tak z 80% hotového. Nejhorší bylo vymyslet umístění elektroniky a uložení motoru. S elektronikou mi hodně pomohl Mak z RC fogli.

:oops: :oops: :oops:

_________________
MiniMag


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 13.05.2007 15:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
Ano, s Makom som si aj ja písal ohladne elektronniky a uloženia packu. Viacmenej to mám premyslené, len čas ostáva akurát na lietanie. :oops:
Mením zamestnanie za živnosť tak na modelarčinu neostáva čas, akurát sem tam si zalietať ako relax :(

_________________
MiniMag


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 14.05.2007 13:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Trošku mě teď trápí křidélka jdou ztuha, máte někdo tip jak je rozhýbat?
Zkoušel jsem to s nimi párkrát hnout tam a zpět po úhlem max 90°, ale moc to nepomohlo.

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 10:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Ahoj - mam ho uz rok, ten mustang lita bezvadne, ale stihacku necekejte, ma dost tlustej profil, takze se s nim motor dost nadre. Pokud chcete neco rychlejsiho, poohlednete se jinde.

Postaveny jsem to mel za odpoledne, ale nasekal jsem tam spoustu chyb, ktere se vam pokusim nastinit, abyste je neopakovali. Je dobre ho udelat co nejlehciho, ten muj je dost tezky (pouzival jsem standardni prijimac a 25g serva) a neni to ono. Servo na smerovku je uplne zbytecne, takze pokud ho budete delat bez podvozku jako ja je lepsi usetrit vahu a penize.
Sundavaci kridlo je dobre akorat na to, aby se to v miste jeho uchyceni lamalo, lepsi je ho prilepit napevno. Klapky jsou nanic, az ho budu stavet znova, pokusim se ho udelat pouze s jednim servem na kridelka. Teziste mi vyslo moc vzadu, ikdyz lipolky jsou oplne vepredu, nevim jak se mi to povedlo, ale je na to treba dat pozor - ja musel hodne dovazovat. Kridelka jdou ztuha a ja chtel ochranit servo, takze jsem ho dal zeshora, jenze pak se ohybala tahla a bylo to uplne nepouzitelny a ja musel projit skrz krihlo dolu a ovladat je zespoda, pak to slo v pohode. Jenze pak jsem to videl u kamarada udelane jinak, serva mel nahore na trupu a ovladal kridelka ze shora uplne v pohode, jen mel paku vyztuzenou preklizkou a ja hned videl, ze to je to spravne reseni. Vyskovka je za letu potlacena, vypada to, ze kridlo ma moc velky nabeh. Motor mam od freeairu 150w a porad to neni dost - ten profil je moc tlustej, takze stihacka z nej nikdy nebude.

Vyjmenoval jsem tu toho tolik, ze to vypada, ze s nim nejsem spokojen, ale opak je pravdou - to letadlo je super a objednal jsem si ho v ecoverzi znova, abych ho mohl tentokrat postavit poradne.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 15.05.2007 20:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 1026
Bydliště: Staré Ždánice
kolega u nás na letišti v tom má PJS 1200 :D a je to stihačka, tlustej netlustej :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2007 6:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
Tak můj Mustang je z 97% hotový.
Poznatky:
- těžiště na 85 mm (doporučované rozpětí je 65-80mm); zkusím ještě trochu posunout baterku, případně dovážím :(
- váha bez podvozku 640g - nikde jsem nešetřil a přidal oproti standardu jen pár výztuh z uhlíku a MPJet páky
- jsem nováček a je to první moje letadlo samostatně dělané, bez tipů od majitelů jiných Mustangů by to bylo komplikovanější, ale při troše zručnosti se to dá
- křidélka na první pokus byla příliš tuhá - nejde-li to jinak je nutné je téměř zlomit
- motor má na zemi hodně slušný tah (bez jakýchkoliv měření :twisted: )

Jak bude chvilka umístím někde fotky.
O víkendu bych chtěl provést zalítání doufám, že bez nehody :lol:

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Mustang od Šad model
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2007 21:08 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2007
Příspěvky: 600
Zdravím
Tohoto mustanga už mám druhého (prvního jsem prodal kámošovi, ale když jsem ho viděl lítat, tak mi to nedalo a zakoupil ho znova) Ten první má AXI 2212/26, vrtuli 10/5 a je to dostačující ! Ten můj druhý je osazen AXI 2808/20, s vrtulí APC 8/5 docela švihák, ale nejvíc "stihačkovějc" působí s vrtulí 9/5 od GRAUPNERA. Ta vydává i docela dobrej zvuk. Oba to krmíme 3Slipoy 2200, 20C, já mám 30A régl, kámoš 18 A. Já mám budíka nastavenýho na 10 min a jsem na hranici. Kámoš má rekord 26 min. Testoval jsem i zatahovací podvozek, ale na trávě šel brzo do kopru. Do toho původního kámoš implantoval V-podvozek z rozbité cessny (jednoduše ho zasunul před křídlo) není to zrovna esteticky super, ale počet ušetřených vrtulí to vynahrazuje. Náš další kamarád má taky Mustoše a ten ho osadil Čemechovým PYTHONem 200. Taky dobrá volba za super cenu. Je to něco mezi. Nějaké fotky jsou tady http://fotogalerie.modelfan.cz/index.php?uziv=281 ten do žluta je ten novější. Dotazy rád zodpovím
čus


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mustang od Šad model
PříspěvekNapsal: čtv 17.05.2007 22:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2006
Příspěvky: 525
Bydliště: Zlín
valino píše:
Zdravím
Tohoto mustanga už mám druhého (prvního jsem prodal kámošovi, ale když jsem ho viděl lítat, tak mi to nedalo a zakoupil ho znova) Ten první má AXI 2212/26, vrtuli 10/5 a je to dostačující ! Ten můj druhý je osazen AXI 2808/20, s vrtulí APC 8/5 docela švihák, ale nejvíc "stihačkovějc" působí s vrtulí 9/5 od GRAUPNERA. Ta vydává i docela dobrej zvuk. Oba to krmíme 3Slipoy 2200, 20C, já mám 30A régl, kámoš 18 A. Já mám budíka nastavenýho na 10 min a jsem na hranici. Kámoš má rekord 26 min. Testoval jsem i zatahovací podvozek, ale na trávě šel brzo do kopru. Do toho původního kámoš implantoval V-podvozek z rozbité cessny (jednoduše ho zasunul před křídlo) není to zrovna esteticky super, ale počet ušetřených vrtulí to vynahrazuje. Náš další kamarád má taky Mustoše a ten ho osadil Čemechovým PYTHONem 200. Taky dobrá volba za super cenu. Je to něco mezi. Nějaké fotky jsou tady http://fotogalerie.modelfan.cz/index.php?uziv=281 ten do žluta je ten novější. Dotazy rád zodpovím
čus


Ahoj docela by mě zajímalo kde máte těžiště? A na kolik si nastavit výchylky?

_________________
Toro 300 (TELINK), Mustang P51-D (ŠAD model), Blade MCX, MiniQuadcopter (3D tisk) s KK2.1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2007 15:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
to valino:
Velmi pekné fotky a aj lietadlá. :D

_________________
MiniMag


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 314 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz