Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: GyRotor
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 14:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Pánové máte ho někdo? http://www.esotop.cz/web_ESOTOP/images/ ... yRotor.JPG :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: GyRotor
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 14:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.2007
Příspěvky: 23
arda1 píše:


měl jsem ho a nebyl jsem z něj nijak extra nadšenej. zlatej PicooZ 8)
Gyrotor je splašenej a poměrně dlouho po případném pádu mu trvá, než vypne motor (po stažení plynu). během tech několika vteřinn, co sebou mrskal po zemi z něj lítaly třísky... hlučnost je taky dost vysoká. mám PicooZ s ložiskama a dalším menším tuningu a je z něj skoro neslyšné heli (lítám po kanclu a šéf o něm ani neví) :lol:

tady je video:

http://www.youtube.com/watch?v=ZiQKCsEgHMI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 15:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Myslel jsem že je stejný jen se liší RC ovládáním :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 15:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.2007
Příspěvky: 23
arda1 píše:
Myslel jsem že je stejný jen se liší RC ovládáním :D


je 2x větší, mnohonásobně hlučnější a má jinak zpřevodovaný náhon na hlavní rotor (zadní rotor je taky s převody). samotný motor a baterie je 3x rozměrnější, než u PicooZ. podle výrobce by měl být lépe ovladatelný, ale moje zkušenost je dost odlišná...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 16:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Aha sakryš- no co už je na cestě-snad to nebude atková hrůza- jo jinak ten zadní motorek-pasuje tam z něčeho?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 16:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.2007
Příspěvky: 23
arda1 píše:
Aha sakryš- no co už je na cestě-snad to nebude atková hrůza- jo jinak ten zadní motorek-pasuje tam z něčeho?


řekl bych, že zadní motorek je stejný jako hlavní z PicooZ (případně Micro Cars). Pokud chceš náhradní baterku a hlavní rotor, tak můžu posloužit. Ten rotor jsem totiž rozsekal jako první a než mi přišel druhý jako náhradní (cca 300 Kč) tak jsem s ním praštil, a spálil zadní motorek. nějak se mi zasekl hluboko pod sedačkou a motor se točil a točil, dokud se neupekl... :cry: je možný, že jsem měl špatný kus, protože reagoval s obrovským zpožděním. držím Ti palce!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 26.02.2007 23:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Stochov
Já ho mám a je super (ovšem neznám Picooze :wink: ). Souhlasím, že má zpomalené reakce, ale jen v módu pro začátečníky. Když jsem ho přepnul na "normální", reagoval okamžitě. To mrskání na zemi po stažení plynu, než vypne motor, mi dělal také jen v režimu pro začátečníky. Ale i v tomto módu tomu šlo zabránit - stáhnout plyn víc než na nulu (jakoby do mínusu :wink: ). Tím se sepnul jakýsi spínač, který vypnul motor okamžitě. Také potvrzuju, že je trošku divoký. Podařilo se mi ulomit unášecí osičku na ose hlavního rotoru, takže se hlavní rotor na ose jakoby protáčel. Udělal jsem z uhlíkové tyčky nové uložení hlavního rotoru a jako vedlejší efekt to mělo to, že takový ten horní rotor se závažíčky (nevím jak se to udělátko jmenuje) šel vůči hlavnímu rotoru natočit (cca o 15 stupňů). Tím se z divokého Gyrotoru stal naprosto klidný a pomalý a dalo se s ním létat i v malé místnosti. Stroj byl velmi stabilní a na povely reagoval rychle. Běžně jsem s ním přistával na televizi. Prostě paráda.
Včera jsem ale zlomil zadní vrtulku a nedaří se mi jí slepit. Možná zkusím udělat novou třeba z překližky :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 28.02.2007 13:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.6.2006
Příspěvky: 247
Bydliště: Stochov
MBA píše:
Pokud chceš náhradní baterku a hlavní rotor, tak můžu posloužit. Ten rotor jsem totiž rozsekal jako první a než mi přišel druhý jako náhradní (cca 300 Kč) tak jsem s ním praštil, a spálil zadní motorek.

Měl bych zájem, ale nejdou mi odesílat SZ. Řadí se jako nedoručené. Pošli mi email, nebo tak něco.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.03.2007 17:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Tak je doma-má sice asi spálený zadní motorek- teda chvíli se roztočí ale strašně pomalu(nestačí to na stabilizaci) a pak se zastaví- musím to proměřit kde je chyba-jinak komplet za 300 v origo krabici je bomba cena --díky" dt " ještě jednou.Co mě však "dostalo" je že vedou tři drátky do zadku -u picoz dva(což je u ss motorku pochopitelné)-takže než se pustím do opravy chci se zeptat,zda ho již někdo neměnil. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.03.2007 16:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Tak motorek se zdá ok! :lol: :lol: :lol: Nechtěl běžet jen se sem tam roztočil a netáhl,pak se zastavil a cukal-tak jsem jej vyletoval- zkusil jiný a jel- říkám si elektronika ok- tak teď sehnat motorek(mimochodem z PiccoZ je menší ) Mno zkusím na baterce ten "polámaný" motorek a hle jede jako čert-tak zkusmo zapojím na Gyrotor a - ono to fachá- po složení jede a tak paráda.Takže zbývá opravit ulomený unášecí čepy na hřídeli hlavního rotoru. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14.03.2007 11:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.2007
Příspěvky: 23
Ahoj,

mám tu jednu novou nablýskanou zadní vrtulku a LiPo baterku na GYROTOR :D

Máte někdo zájem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.04.2007 14:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2007
Příspěvky: 4260
Bydliště: Praha-východ (Měšice)
Zdravim,
tiez mam tento vrtulnicek a zaujimala by ma jedna vec.

Totiz, ked som sa s nim konecna naucil lietat, lietali sme so synom a nejako nesikovne sme s nim prastili o zem a od tej doby ho "taha" do lavej strany. proste, roztocim ho, pustim z ruky a on sa nakloni do lava a klesa k zemi :-( Neviete, cim by to mohlo byt ? Zda sa mi, ze sa nejako hnulo s vyrovnavacimi padlami, su oproti hlavnym listom trochu pootocene v uhle, co predtym nebolo. Mohlo by to byt tym ? Pripadna, zko ich vymenit ? Da sa to vobec ?

Vdaka za info.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz